Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) babosmiki


babosmiki
addikt

Rájuk fér a telepméret növelés...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szeretem mikor a processzorok energiaigény csökkenésétől várják az üzemidő növekedését :))

Egyébként nem vitték túlzásba az emelést, azért én vártam volna egy +500mah-t :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) MikeWazowski válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


MikeWazowski
addikt

...meg a Móricka...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4) dutrás


dutrás
őstag

200 mah :))

P50 pro/P40 Lite

(#5) HarleyCustom válasza babosmiki (#1) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#6) weberzolee válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Pedig 500mah -hoz elég lenne kivenni a jack aljzatot :D ezt még a Razer is tudja.

@enginev3.0
akkor nem jól másolnak, elpazaroltak 300mah -nyi helyet...

[ Szerkesztve ]

(#7) enginev3.0 válasza weberzolee (#6) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ki is lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8) jacis


jacis
nagyúr

Így is jó volt az S8 és az S8+ akksi kapacitása. Ezután még jobb lesz majd.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) #16820480


#16820480
törölt tag

Mutatnák már be inkább :D

(#10) Chevalier


Chevalier
tag

"hír"

einhorn az finkle

(#11) Matada2.3


Matada2.3
veterán

A Note 7 óta eléggé fontolva haladó lett ez az aksipolitika. Nem lesz így sokkal hosszabb üzemideje a 9-nek sem.

Finn the human

(#12) kchris78


kchris78
veterán

azt is irjak hogy az s9 eseten megmarad a 4GB RAM. az ugyanolyan szarragas a samutol mint az X eseten a 3GB...

(#13) jacis válasza kchris78 (#12) üzenetére


jacis
nagyúr

Az A8+ meg 6GB RAM-al jön. Nem is értem én sem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14) saiyajin


saiyajin
senior tag

Helyes-helyes, bőven el fér egy kis kraft nővelés.

[ Szerkesztve ]

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#15) Weeman1 válasza jacis (#8) üzenetére


Weeman1
veterán

Pedig lehetne jobb is.

Xiaomi 11T Pro

(#16) Dr. Akula


Dr. Akula
félisten

Ha kibír 1 hetet feltöltés nélkül, akkor sikerült megfelelő méretű aksit találniuk. Ha nem, akkor nem.

(#17) laci1892


laci1892
senior tag

Nagyon Off...

De dúrva menyire felgyorsult a mobil iparág. Alig jött ki az s8 már az s9 lassan itt van a nyakunkon...

Szép is a fogyasztói társadalom.

(#18) joey04


joey04
titán

helyes

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) jacis válasza laci1892 (#17) üzenetére


jacis
nagyúr

Tényleg nagyon durva.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#20) Lacok


Lacok
őstag

A semmitől több.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#21) doooo válasza laci1892 (#17) üzenetére


doooo
veterán

És ez már milyen régóta megy így...

(#22) Dare2Live válasza laci1892 (#17) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Évek óta így van. Minden évben új csúcs galaxy.

Ettől még nem kell cserélgetni, mi pl most cseréltük le feleségem S4ét egy 98ra leakciózott S7re. Mert S7 kamerája egy dimenzióval jobb mint S4é, kisgyerekről meg videok/fotok 80%a avval készül. Ha ez nem lett volna akkor még maradt volna S4 pár évig. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#23) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Szóval én sajnálom, hogy sima S9ben nincs dupla kamera. 1-2év múlva ha lekciózták volna lehet cseréltem volna rá. Így esélytelen a +200mah aksi nem előrelépés, több kraftra amig dex nem for ki, gearvr miatt nem lesz 4/8ks a display nincs szükségem.

Kár. Illetve: Kösz Samsung, hogy sporoltál nekem. Másik oldalról: grat, hogy evvel a hiábával elbuktad ezt a pénzt.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#24) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Csak nehogy ez is felrobbanjon.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#25) Dodge94 válasza Dare2Live (#23) üzenetére


Dodge94
tag

Eközben a Samsungnál.

Gondolom abba bele sem gondoltál, hogy valakinek "feature" az egy kamera, nem pedig bug. :U

(#26) LurkerSheik válasza laci1892 (#17) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Aprilis mintha csak tegnap lett volna!
Karacsony is most volt es mar itt a kovetkezo... minden evben ugyanakkor raadasul.

;]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#27) TTTotya válasza Dare2Live (#23) üzenetére


TTTotya
senior tag

Biztosan elmorzsolnak egy könnycseppet, hogy a készletkisöpréskor akciósan meg nem vásárolt telefonodon jelentkező kőkemény forint haszon a te zsebedben marad.... :DDD :N

Az még igen-igen vicces, hogy 1-2 évvel a megjelenés után, tehát a termék életciklus utolsó szakaszában, nem keveset spórolva , akarsz csak vásárolni, de kompromisszumra nem vagy hajlandó.....

(#28) #67656192


#67656192
törölt tag

Biztos jó lesz, de elég volt a félévenkénti cseréből. Egyszerűen nem hoznak annyit, amennyi indokolná a cserét. Marad egy darabig az s8p.

(#29) #67656192 válasza TTTotya (#27) üzenetére


#67656192
törölt tag

Pedig nem rossz 5let..

(#30) Dare2Live válasza TTTotya (#27) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Not my business. ;) Valamelyik gyártónak azért remélem sikerül vmi érdemit lépnie. Ha nem, nem ld elöző hszem.

Mi ebben az "igen-igen vicces"? Ha nincs számomra előrelépés akkor mért adnék érte pénzt akármikor? Miért lenne jobb feleségemnek vagy akár nekem egy új S9 300ért mint egy S7 97ért?
btw Nem lehet az a vicces(szomorú?), hogy emberek úgy cserélnek le 1-2éves hibátlan dolgokat pl telefonokat, hogy az új modell még csak számukra nem is jobb mint a régi?

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#31) Fred23


Fred23
nagyúr

3000-ről 3200-ra. :DDD Nincs meg a 7% növekedés sem, jobban összekaphatták volna magukat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.