Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

Hajrá róka!
Anno majdnem elcsábultam a Chrome-hoz.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Megjelenése óta csak Firefox, minden platformon. :)

#1 Saccco: nekem is volt egy majdnem, mikor kijött a Chrome.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#3) zsolt501


zsolt501
nagyúr

A Chrome memória zabálását nagyon kezelni kellene, mert képes nekem elszaladni egész 1GB-ig is ami azért nem kevés.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Én is a Firefoxot szeretem, marad továbbra is.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#5) rodrigez válasza zsolt501 (#3) üzenetére


rodrigez
senior tag

Képes elszaladni 1gb-ig?? Nájsz. Nálam a róka simán megzabál ennyi pár nyitott tabbal. Nyiss egy gmailt, egy youtubeot, egy facebookot, hagyd úgy pár órára és voilá. :)
Az össz addon amit használok az az adblock plus.

(#6) alevan


alevan
őstag

Azért az Edge összességében második, ami nem rossz eredmény, ahhoz képest, hogy még egy éves sincs hivatalos megjelenése óta.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#7) lezso6 válasza zsolt501 (#3) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Neee, ezt ne kezdjük már megint, a memória nem azért van, hogy minél nagyobb része kihasználatlan maradjon. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8) vinibali


vinibali
őstag

kevesebb rammal rendelkező gépeken én is Firefoxot használok. van egy 32bites Linux gép 1GB rammal, a Ghrome indulást követően 1 lappal felzabál annyit, hogy el is fogy az egész, míg a FF akár 2-3 egyszerűbb oldallal is megbírkózik.

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#9) Madárpók válasza rodrigez (#5) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Az ABP nagyon szereti enni a memóriát. Helyette javaslom az uBlock Origin-t, pontosan ugyan azt tudja és még többet is, be tudja tölteni az ABP szűrőlistáit és sokkal kevesebb CPU-t és RAM-ot fogyaszt.
GitHub oldal
Mozilla oldal

(#10) zsolt501 válasza lezso6 (#7) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nem is akarom kezdeni, de mikor teleszalad a RAM akkor érezhetően belassul a rendszer, és egy oldal megnyitása is, szóval valami nem valami tökéletes így, olyan mintha a bezárt oldalak is benn maradnának a memóriában és alig akarná onnan kipakolni még akkor is amikor rég nem nyitottam meg azt az oldalt.
Szóval lehet itt szépíteni a dolgokat, hogy jó ha benn marad az oldal a RAM-ban, de ha az a használatot lényegesen lassítja az már probléma.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#11) Feruendios válasza Jim Tonic (#2) üzenetére


Feruendios
aktív tag

Jól jött a Firefox-nak, hogy a Flash kihalt.

[ Szerkesztve ]

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#12) rodrigez válasza Madárpók (#9) üzenetére


rodrigez
senior tag

Azt mondod az AdBlock zabálja le? Na ezt akkor ki is próbálom. :) Köszi. Évek óta hűséges Adblock használó vagyok, annyira patentül működött, hogy nem is kerestem sose alternatívát.

(#13) Jim Tonic válasza Feruendios (#11) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Sajnos még csak folyamatban van.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.