Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Dany007


Dany007
veterán

"A már előre megfogalmazott kritikákra – pl. hogy akkor a háztartás tele lesz ilyen gombokkal? – az Amazon képviselője azt mondta, hogy egyrészt ez csak az első lépés, fejlesztik még a módszert, másrészt utalt arra, hogy az általuk ajánlott metódus nem az összes szükséges termékre van kitalálva, hanem a leggyakrabban használtakra"

Pontosan ez jutott eszembe nekem is elsőnek. Te lesz gombokkal a lakás? :D És szerencsére ők is gondoltak erre a kérdésre, ami igazából adja magát... De a megfogalmazott válasz szerintem nem kielégítő, inkább kitérő.
Azért szerintem egy háztartás kicsit összetettebb ennél. Mert pl vesz az ember havi egyszer egy karton tejet, vagy kettőt és mindjárt nem az fogy ki leggyakrabban.
Ha meg ténylég csak pár gyakori termékhez lesz elérhető - elkerülve a lakás telegombozását - akkor megint veszít az értékéből a dolog, hiszen ha mást is akarunk rendelni, akkor ugyanúgy oda kell ülni - ezesetben - a gép elé és rendelni. Már ha onnan akarjuk. Akkor meg már kis előregondolással a gyakrabban fogyó cuccokból is rendelhetünk akkora mennyiséget, ami kitart megint egy ideig.

De az ötlet jó. Mert végletekig leegyszerűsíti a rendelést, az életszerűségével vannak még azért gondok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.