Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

No, megjegyezném ez nem trollblog. Ki lett írva nagy "L"-el, hogy ez egy "Lebeszélő" ezért ehhez tartja magát. Ha igény van trollkodásra csak jelezzétek, majd kitalálok valamit.
Szándékosan a népszerű alkalmazások filozófiájába kötöttem bele, a pattanásnyomó app-val túl könnyű lett volna leszámolni.
Az időjárás widget hasznosságával kapcsolatban újabb végigolvasást és végiggondolást kérnék, mert úgy tűnik sokaknak nem világos mi a gond ezzel (igen, a "tévében megnézem"-re ugyanez vonatkozik).
Példa: Ha tudom, hogy március eleje van, több napja süt a nap, kint voltam ezeken a napokon, utcán fogok közlekedni, vajon meg tudom -e becsülni, hogyan kell felöltöznöm? És ha egész nap autózok? Ha nem, akkor sajnos ki kell tennem egy akkufogyasztó widgetet.

A battery widget ugyanonnan vesz adatok ahonnan a gyári ikon...ennyi elég is kellene, hogy legyen a vita lezárásához. Ha tévednék az adatkiolvasással kapcsolatban akkor bocs.

Nálam Gmail könyvjelző ikonnal egyből az inboxban vagyok. Egyébként lehet, hogy valakinek tényleg szüksége van ennél gyorsabb app-ra, de valami azt súgja, hogy inkább mégse:-)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.