Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

1.5 éve használok androidos telefont, HTC desire majd Samsung S2:

időjárás widget: nagyon hasznos. Reggel mikor kinyomom a telefonon az ébresztőt egyből megnézem, hogy hány fok van kint és mi a várható napi maximum, esetleg lesz-e eső. Ez alapján állok neki felöltözni, és kiegészítőket magamhoz venni.

Az ablakon kinézés max főiskolásoknak mérvadó, akik mondjuk délelőtt 11kor kelnek, akkor már lehet becsülni milyen idő lesz az ablakon kinézéssel, de amikor én reggel 6-kor felkelek max azt látom az ablakon kinézve, hogy igen, még mindig sötét van. Ahhoz hogy tudjam a hőmérsékletet meg egyenesen ki kell nyitni, amit meg hát ágyból kibújva nem szeretek.

Szóval igenis hasznos, HTC-ken meg még kifejezetten szép is egy ilyen widget

Akksi widget: szintén főképernyős elem nálam. Reggel 1 órát BKV-zok, sokat szoktam játszani. Ezután mindig jó tudni hogy elegendő kakaó maradt-e estig a telóban.

Aztán van hogy úgy jövök el melóból hogy 50%-on áll de olyan helyre megyek ahová GPS-el kell navigálnom. Így már egész gyorsan tudom meríteni, viszont akár meddig is jutok tudom, hogy 20% körül érdemes kinyomni a navigációt meg a többi extrát, és zsebre tenni, mert 10% körül leállítja magát, és szeretnék elérhető maradni még egy darabig.

És olyan is szokott lenni, hogy nem használom igazán napközben, ezért estére 60+%-on marad a töltöttség, és ilyenkor inkább rá se teszem a töltőre.

Szóval hasznos ez is, segít a tervezésben.

car finder: ez tényleg nem egy nagy ötlet
egyrészt: ha nincs állandóan benyomva a GPS (márpedig nincs mert megeszi az akksit), akkor 10-60 másodpercig is eltarthat míg pozíciót talál. Ezt szerintem nem sokan várják ki a kocsi mellett toporogva
másrészt: mélygarázsban még mindig megvagy lőve

facebook: telefonon eszem ágában nincs belőni. Még csak az kellene hogy ők is lekövessék minden lépésemet

antivirus: na igen. Jelenleg ez olyan mintha légvédelmi üteget vennék a kertbe, hátha támadnak majd egyszer a kínaiak. De vmiért még mindig nem akarnak támadni, csak édes-savanyút nyomatnak

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.