Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jadro


Jadro
veterán

A nagy testvér figyel. Nehéz túllépni a beidegződéseken.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2) Alchemist


Alchemist
addikt

A ruszkik továbbra is a régi utakat járják... hol van már a glasznoszty és a peresztrojka szelleme (ha volt egyáltalán)?

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#3) GReddy


GReddy
tag

Nem tudom, emlékeztek e, de kísérteties a Múlt Szelleme: 80-as évek, magyarország (a Brezsvnyev elvtárs által szorgalmazott szellemben) egy nyomorult rádióadóvevőt beüzemelni elképesztő horror volt. Technikai leírás, ilyen-olyan vizsgálatok (nem -e hallgatod le a Nagyon Baráti Nagyon Szocolianyista Elvtársi Tiltott Csatornákat... Persze, hogy mindenki motorola-t akart, amivel le lehetett! :DD De akkor volt ez az elkobzós engedélyezős agybaj.. Ja, ha a ruszkiknál lesz, akkor k**va isten, hogy itt is lesz! Nagyon baráti nagyon elvtársi kisztitkár Ferencov Gyurcsanyov elintézi.. a hegy pedig el lesz hordva! (Nem mondom meg, honnan... Hanyas vagy?? ) ;] Van itt mankós vénember szmájli??

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#4) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Pro: másfél hét ügyintézés? Nálunk min. 30 nap lenne...

Kontra: ha vki eladja a cuccát, akkor az új tulajnak újból kell regisztrálnia? Nem válik követhetővé mindenki, aki bejelenti, milyen cucca van?

https://www.coreinfinity.tech

(#5) kisninja


kisninja
őstag

Hát erre no comment nem tudtam hogy az emberek tudnak ennyire hülyék is lenni. :Y

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#6) VladimirR


VladimirR
nagyúr

errol jut eszembe: nalunk mikor szunt meg a 2.4 GHz-es halozat bejelentesi kotelezettsege?

(#7) Integra


Integra
titán

az oroszok is csak egy második kína.....
csak nekik van olajuk meg gázuk...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.