Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Nagyon bitang kari!

Esetleg eltudod mondani, hogy hány fokon dolgozik? Ha már 250W és csak két ventilátor :DD

(#2) Petya XT


Petya XT
aktív tag

Grat a szerzeményhez :)

...Azért kipróbálnám mit tudhat SLI-be kettő, csak megrettentett a fogyasztása... :U ..Nah majd egyszer :DDD

(#3) N€T0X|N válasza Steve_Brown (#1) üzenetére


N€T0X|N
őstag

A temp limitje jelenleg 82.5 (gyári), de ez alatt tartja. 78-79 játékban, nem éri el a 80-at és eközben 2200-on pörgeti a ventiket, ami itt még nem is hangos. A maximum 3300 lenne (úgyhogy van benne tartalék), ott már ordít is rendesen, kipróbáltam. :D

Sent from my keyBoard

(#4) kikikirly


kikikirly
senior tag

Üdv.Nagyon jó kártya, nekem Asus Direct Cu 2 változatba volt.Egyszer csak rám tört a PhysX láz, ideiglenesen beszereztem 290X mellé/helyett 780Ti-t,mondván 1 hónap alatt kiviszem az összes valamire való PhysX-es játékot(Mafia 2,Metro 2033 Last light Redux,Batman Series,Fallout).Addig 290X pihent a dobozába.Nagyon pöpec kártya,úgy vitte az összes PhysX-es játékot mint a vaj.Nem vagyok különösebben érzékeny a vga hangjára,de én sose hallottam hangját.Szóval szerettem.Aztán volt lehetőségem áron alul hozzájutni 1070 GTX-hez,azóta itt ,,ragadtam" a zöldeknél. :P

[ Szerkesztve ]

(#5) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Vajon honnan lehet? ;]
Hogy gyorsan meg is válaszoljam, nem tőlem, de megbízható eladótól és apróról. :DDD
Grat! Jó ár, jó kártya.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#6) N€T0X|N válasza flymi (#5) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nem titok, GAI kollégától van. Várom is, hogy mi fog kisülni abból, amihez ez neki kellett. :K

Sent from my keyBoard

(#7) N€T0X|N válasza kikikirly (#4) üzenetére


N€T0X|N
őstag

El tudnék képzelni én is egy 1070-et a gépben, de egyelőre egyéb "mérgekre" költöm a "felesleges" pénzem nagyobbik részét. :D

Sent from my keyBoard

(#8) flymi válasza N€T0X|N (#6) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Mind várjuk. Nem sok eladó ilyen kártya volt mostanság 45-ért. :N

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#9) Robert07


Robert07
aktív tag

UP neki, nagyon jó kártya. Nekem az MSI 780Ti Lightning-ből van egy elég ritka példány, és egy kis OC-vel még mindig elég 1080p-ben. Pár hónapja váltottam egy 7970-ről, és nem bántam meg, kellett az a kis plusz FPS. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.