Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) judas13


judas13
addikt

Rögtön tudtam, hogy ezekkel a vasárnapi nyitva és zárva tartásokkal mindenhol csak baj lesz....

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2) MittuDomain_ válasza judas13 (#1) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Hát igen, a zárvatartással ez az egész ország is szív már jó ideje. ;]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#3) berek21


berek21
senior tag

Az a tepsi szerűség marha jól néz ki. Rendesen éhes lettem...

[ Szerkesztve ]

LG Velvet eladó!

(#4) petipetya


petipetya
nagyúr

Nem semmi rohanás lehetett ez az egész. Én sem értem, hogy minek tart még a rendezvény, ha vasárnap szinte már mindenről tudtam.

"nincs rá lezsóidő"

(#5) Gusztáv


Gusztáv
addikt

@Bog: És milyen volt a HP telefon, mert arról nem irtatok?

Laci

(#6) Matada2.3 válasza berek21 (#3) üzenetére


Matada2.3
veterán

Vajon mi lehet az a kaja? :B

A Lenovo (Motorola) intrerview mikor lesz kint? :) A twitter bejegyzés miatt már tűkön ülök, hogy jönnek Magyarországra :)

Finn the human

(#7) judas13 válasza MittuDomain_ (#2) üzenetére


judas13
addikt

Like ;]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#8) AMD Power


AMD Power
titán

Huawei újdonságokról mit lehet tudni? Gondolok itt P9, P9 Lite?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9) Crafter32


Crafter32
őstag

Még mindig jobb, mint azoknak akik hajnal 3-kor kelnek mindennap és max Balatonra van pénzük nyáron...

(#10) HoriBali válasza MittuDomain_ (#2) üzenetére


HoriBali
csendes tag

Nem feltétlen probléma ez.

(#11) Mr.Silkó válasza MittuDomain_ (#2) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Csak azok, akik nem tudják elfoglalni magukat vasárnap, hanem plázázni akarnak.

Döbbenetes, hogy bemész vasárnap egy mozira a bevásárlóközpontba, és azt látod, hogy egy csomóan csak csorgatják a zárt boltok kirakatai előtt a nyálukat, meg céltalanul lézengenek, mert nem tudnak mit kezdeni magukkal, vagy csak hozzászoktak ahhoz, hogy a vasárnap az plázanap nekik.

Hál Istennek, hogy nem tartunk nyitva vasárnap, van elég hülye a maradék 6 napon is. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Bog válasza Matada2.3 (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Vágom, csak meghalunk a fáradságtól. Az órám szerint ma több mint 20k lépésem volt, tegnap 13k, előtte két 15k.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) antim


antim
tag

Ez a vasárnapi zárvatartás egy nagyon elegáns dolog. Végre egy nap, ami nem a biznisz körül forog. Remélem hamarosan a szakikra is kiterjesztik. Mindig sajnáltam a legkiszolgáltatottabbakat, akiknek vasárnap is dolgozniuk kellett. Eléggé proli mentalitásra vall, aki nem tud örülni a munkaszüneti napnak.

(#14) Matada2.3 válasza Bog (#12) üzenetére


Matada2.3
veterán

Jaj, ez véletlenül sem siettetés volt :B csak nagyon felvillanyoz a téma. Pihenjetek amennyit csak tudtok!

Finn the human

(#15) Mr.Silkó válasza antim (#13) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ennyi. +1

(#16) tixem


tixem
addikt

Szigorúan magánvélemény és nyilván innen a monitor elől az egész rendezvény 10%-át jó ha látom, de ez az MWC eddig olvasóként finoman szólva sem egy nagy kunszt.
A munkátokért köszönet és persze nem erre a részére célzok, hanem arra, hogy az idei rendezvény fájóan unalmas és érdektelen a bemutatott dolgokat tekintve számomra.
A Samsung hozta a szokásos show-ját de ezt már megszoktuk, Huawei gyakorlatilag semmi, a G5 óriási csalódás, a Sony szépen beleszürkült a mezőnybe azzal a 3 valamivel, kínaiak sehol sincsenek (note 3 pro már korábban is ismert volt) eddig.
Akadt egy-két érdekes cucc (főleg az acer meg a vaio wp-s telefonjára gondolok itt), de ezen kívül semmi.

De a blogbejegyzések azért hozzák a szokásosat ennek ellenére is, aminek örülök és köszönjük a folyamatos kontentet :R

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#17) #16820480 válasza antim (#13) üzenetére


#16820480
törölt tag

Aki vasárnap dolgozik, az egy normálisan működő rendszerben másik nap kap szabadnapot, nem kell hozzá zseninek lenni, hogy ezt kitaláljuk. Vagy akkor szüntessük be az éjszakai műszkot is, mert az is milyen proli már, hogy akkor dolgozzanak az emberek, amikor aludni szokás. Sőt, eleve legyen már midnen csak 8-4-ig nyitva, mert milyen proli dolog már 6-kor munkában lenni.
Az nem baj, hogy akkor minden teljes átfedésben lesz, és semmit nem fogsz tudni elintézni, még a postát, bankot sem, hacsak nem munkaidőben mész oda, mert az is milyen proli dolog, hogy valaki munkaidőben dolgozik, és nem postára jár. Ha mondjuk szombaton dolgozol, akkor a vasárnapod szabad, de ilyenkor nem lehet elmenni vásárolni, mert valaki kitalálta, hogy akkor ne legyen semmi nyitva. Nem elég lassú a gazdaság, nagyon is jó, hogy még ezzel is lassítják.

(#18) Nigér válasza #16820480 (#17) üzenetére


Nigér
őstag

Plusz még azt is tegyük hozzá hogy volt akit(akiket) emiatt tettek ki a munkahelyéről, vagy vágták vissza a fizuját.
Hogy örülhet(nek) hogy otthon ülhet(nek) vasárnap... :U
Írnék mást is de nincs kedvem szal +1

[ Szerkesztve ]

(#19) petipetya válasza Bog (#12) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyszerre valóban sok lehet ennyi, főleg ha közben sokat kell állni. Plusz ott van (volt) mellé a lelki stressz, hogy a cikkeket minél előbb kitoljátok. Le a kalappal, és köszi a munkátokat. :R

Nálam munkanapokon kicsivel több, mint 10.000 lépés szokott meglenni. A cucc az övemen van, hogy a munkahelyi billentyűzet kalapálását ne számolja bele. Ezek a lépések lényegében 4 részre vannak osztva az utcán, így mindegyik esetén tudok intenzíven gyalogolni (jobb mint az intenzíven kikötni, ez de szar és morbid tőlem, hahaha). Ám ha kattanok egyet és gyalog megyek haza a munkahelyről, akkor az másfél óra folyamatos gyaloglás - az úgy egyszerre elég fárasztó szokott lenni.

Ezzel oda akartam kilyukadni, hogy sejtem, milyen megpróbáltatás lehetett a rendezvény, még ha nem is egy kemény fizikai munkáról van szó.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#20) AMD Power válasza tixem (#16) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos egyenlőre én is így látom. A S7 és a G5 kívül semmi "extra" nem volt. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21) Mr.Silkó válasza Nigér (#18) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Úgy látom, hogy megint olyanok nyilatkoznak ezügyben, akiket nem ezen a területen dolgozóként érint a dolog, csak a vásárlás problematikája bosszantja őket.

Normálisabb cégek megoldották elbocsátás nélkül a vasárnapi zárvatartást: nálunk például szombaton duplapénz jár, hogy kompenzálja a vasárnapot. A kereskedelem visszaeséséről meg annyit, hogy nálunk a górék által elmondottak alapján simán hozzuk péntek-szombaton a kieső vasárnapi bevételt.

(#22) Nigér válasza Mr.Silkó (#21) üzenetére


Nigér
őstag

Úgy látom gondok vannak az értő olvasással, mert én pont nem a vásárló oldaláról fogtam meg a dolgot.
Én annak csak örülök ha nálatok ilyen profin megoldották a dolgot de abboól ne általánosítsunk.
Meg ez már eléggé off itt. :R

(#23) DWENNON válasza AMD Power (#20) üzenetére


DWENNON
tag

Lehet még egyáltalán extra dolgot felhozni? Sokan azt mondják, hogy nem költenek már új készülékekre, mert nem adnak semmi újat. A versenybe való beszállással maguk alatt vágják a fát a gyártók, stb, meg így is rengeteg funkció van, amit ki sem használunk a készülékeken, teszem akkor fel hozzá a kérdést: szükség van rá egyáltalán? A kínai és indiai embernek sincs többre szüksége, mint európai társaiknak. Az a piac is kifut egyszer, és akkor utána mi lesz?

(#24) Fejvadi válasza MittuDomain_ (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Meg mindennel, amit kitalálnak.

(#25) Mr.Silkó válasza Nigér (#22) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem általánosítok, pont a média teszi ezt, amikor azt hirdeti, mindenkinek rosszabb ettől. Off vége.

(#26) Pttypang válasza berek21 (#3) üzenetére


Pttypang
veterán

En eddig is az voltam, mostmar foleg, fak :D

Everybody lies.

(#27) judas13 válasza #16820480 (#17) üzenetére


judas13
addikt

ott a pont

az ilyen korlátolt arcoknak annyit kívánok, hogy sem ők sem a közvetlen környezetük az életben ne léphessen be ezek után majd sehol a világon vasárnap folyamán semmilyen szolgáltatói és egyéb létesítménybe sem...
...mások viszont had tegyék meg nyugodtan, és ne ugassanak bele fentről alapvető jogainkba....2016-ban vazzeg..

részemről itt nyilván off így erről ennyit

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.