Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Nagyon várjuk, kíváncsi vagyok milyen termékek lesznek idén.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#2) papi77


papi77
addikt

Várós
Főleg az LG :))

Az első: NOKIA 1611

(#3) 1shot1kill válasza papi77 (#2) üzenetére


1shot1kill
csendes tag

Jah, jó öreg Ken Hong se maradjon ki :D

(#4) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nagyon jó utat nektek, érdeklődve várjuk az MWC-n bemutatásra kerülő újdonságokat - főleg a P10-et és a G6-ot -, na meg az utazós blogot (Alice is leírhatná az első benyomásait a városról, Bone-ék Montserratról, Bogék meg a szálláshelyről meg az autós kiruccanásotokról). :)

Remélem, titokban azért tényleg láttok S8-at, még ha nem is árulhatjátok majd el a részleteket. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) berek21 válasza vodrosjozsi (#1) üzenetére


berek21
senior tag

Mecssre is mentek? Akkor lesz Oppo is! :D

LG Velvet eladó!

(#6) NeDeRo


NeDeRo
csendes tag

Nagyon orvendenek egy velemenyenek a mobilarena reszerol a Blackberry (Mercury v. DTEK70)-rol. A Fuggetlen, magyarorszagi nem rajongo vagy forgalmazokon kivul talan a mobilarena az egyetlen aki idokent foglalkozik ezzel a napjainkban hanyatot sorsu markaval. Koszonom nektek.

Persze szivesen olvasom a mast termekekrol/markakrol szolo irasaitokat is de ez valahogy kozel all a szivemhez.

Jo utat, es sok sikert/turelmet az uj informaciok beszerzesehez.

NeDeRo

(#7) juuzer


juuzer
addikt

Jó utat! :) és sok KAS-t :D

Vamos a la playa.

(#8) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nyomjátok! Mi meg majd olvassuk! :)

Minden szavam magánvélemény!

(#9) szami777


szami777
addikt

Hajrá :)

Ezt a pár napot a legnehezebb kivárni :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#10) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nagyon várom.
Hajrá és azért jó kikapcsolódást is, amikor csak lehet :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#11) kristof83


kristof83
aktív tag

Szombati Blackberry esemény a legvárósabb, aztán az S8 hiányába kábé vége is az MWC-nek mielőtt elkezdődne. :)

(#12) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Nagyon kíváncsi vagyok már az LG etapra. Remélem nagyon jó kamera kerül a G6-ba, különösen a széles látószögű hátsó szenzor érdekes számomra. Az már csak hab a tortán hogy marha jó méretarányai lesznek a telónak és vízálló is lesz. Még a kijelzőben bízok, hogy jól kalibralják és, hogy IPS lesz. Meg reméljük a bootloop is a múlté, bár az a jövő zenéje lesz.

(#13) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Amúgy a Sony interjúhoz:
csak azt a szerencsétlen marketinges csajszit kerüljétek ki pls!!! :W :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#14) BenHans


BenHans
addikt

HTC interjúra kíváncsi vagyok. :K

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#15) CB


CB
senior tag

Jó munkát, és jó szórakozást!
A BlackBerry Mercury-ről kérnék egy jó kis beszámolót.....!
Köszi előre is..... :R

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#16) pit stop


pit stop
addikt

Köszönjük előre is és jó utat!

Először megijedtem táblázat alapján, hogy BB kimarad, de aztán megláttam hogy szombatra sikerült beiktatni. Azon kívül személy szerint a Moto/Lenovo standot és Sonyt várom még mit dob. :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#17) Zolik


Zolik
senior tag

Ezek a "zártkörű sajtó rendezvények" számomra mindig is olyanok voltak mintha a legújabb cuccokat egy kutyának vagy egy macskának mutatnák meg, hisz ha senki nem mondhat róla semmit akkor kb semmi értelme csak paraszt vakítás. Amúgy meg remélem így is lesznek leakek, mert elvégre is mi nyomorult userek fogunk fizetni ezekért a cuccokért nem az újságírók és a vip vendégek akik úgyis kapnak majd ajándékba 1-1 ilyet...

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#18) Foglalt név válasza Zolik (#17) üzenetére


Foglalt név
addikt

A "leak" egyetlen értelme, hogy lehet használni a legigénytelenebb magyar kifejezést a "villantást", ugye :F

(#19) babosmiki


babosmiki
addikt

Jó utat, és előre is köszönjük a sok melót! :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#20) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ha elutaztok, akkor el vagytok utazva. Bon voyage!

P.S. Ha a Leeco-s formával találkoztok, legyetek már olyan tesók hogy megkérdezitek a Le Max 2 ujjlenyomatolvasó-problémáról, hogy azt hogyan tervezik kezelni. Ja, meg hogy mikor jön a Nougat. :D

(#21) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Várom már, főleg a Nokiát, a Huawei P10-et és az Alcatel Idol 5-öt

Huawei Mate 9

(#22) judas13


judas13
addikt

Legendd is back :K :K

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#23) akos_ur


akos_ur
aktív tag

AliceWake-től is várható valamilyen videós bejelentkezés/interjú? :)

(#24) moordavid


moordavid
aktív tag

Ken Hong interjú: mint mindig, most is várós :-D

"Like tears in rain."

(#25) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Remélem kikap a Barca. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) Postas99


Postas99
senior tag

Nagy nagy Respect az eustock-nak. A többinek is természetesen.
Töltsétek hasznosan az időt.

(#27) 7s26c


7s26c
senior tag

Kíváncsi leszek, mi lesz a legnagyobb durranás.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#28) Dr. 444Hertz válasza Csapoati (#25) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Úgy látszik, ez nem csak nekem jutott eszembe :C

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#29) psajti


psajti
aktív tag

LG és Huawei bemutatóira már nagyon kíváncsi vagyok. Lejár a hűségidő kell valami méltó utód. :DD

(#30) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jó banzájkodást mindenkinek! :)

szerk:

Focijegyen: "SOK" Euró. :D

Live-Die-Respawn

(#31) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Brigi :) szép név

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#32) DS39 válasza Dr. 444Hertz (#31) üzenetére


DS39
nagyúr

Ki Brigi, Andrea meg Ákos?

(#33) Dr. 444Hertz válasza DS39 (#32) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Andreát észre sem vettem.
Amúgy sztem Brigi az egyik stábtag (Alice), ha tippelnem kéne, Andrea pedig valaki más.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#34) UdVi86


UdVi86
aktív tag

Az Oppo-tól várom az optikai zoomos telefon bemutatását. És gondolom ha már az FCB egyik támogatója, akkor illik ott lennie egy ilyen eseményen. Reméljük vissza is jönnek Európába.

Szidva volt az Oppo, hogy nem tud összerakni egy saját oprendszert. Részben igaz, mert tényleg nagy iOS nyúlás az egész, de azért kevés gyártó mondhatja el magáról, hogy konkrétan két op. rendszer is fejlesztve van a telefonjaira. Hiszen a Projekt Spectrummal kapsz egy stock Androidot, ha a gyári ColorOS nem tetszik.

(#35) Chevalier válasza 1shot1kill (#3) üzenetére


Chevalier
tag

Csak a Ken Hong!

einhorn az finkle

(#36) Aryon87


Aryon87
félisten

Már varom nagyon.. 2 nap, na jó 1.5 nap :))
LG (+Ken Hong) es Huawei ami érdekes számomra, + a Nokia. Többi mese habbal.
Sok képet is kérnénk :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#37) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#36) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Oppo 5x zoom, és a Sony következő lépése engem érdekel.
Előbbi nagyon.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#38) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#37) üzenetére


Aryon87
félisten

Persze a tobbi cikket is elolvasom, de az elobbiek az elsodleges. Sajna egesz nap melozni fogok vasarnap, ugyhogy ejszakai csemegezes lesz belole.

Sonytol csodat nem varok, azok nyekeregnek. Oppo erdekes, de meg nem fogott meg nagyon

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#39) oriic válasza DS39 (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj nemár srácok. :D

[link]

szerk:

Andreát hol láttok? :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#40) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#38) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Sony-tól én se várok csodát, nehogy azt hidd :DDD
Csak mindig adok nekik esélyt....

oriic: jé.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#40) üzenetére


Aryon87
félisten

En mar lemondtam roluk, mikor a G4-re valtottam SP-rol. Azota se sikerult felrugaszkodniuk meg csucskategoriaban sem..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#42) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#41) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Mondanám, hogy hagyjál az SP-vel, azóta eltelt 4 év, de most használom és tetszik nagyon :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#43) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#42) üzenetére


Aryon87
félisten

Meg tetszik :D
Aztan rajossz kesobb. Amugy szerettem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#43) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azt egy szóval se mondtam, hogy jó. :C
Döcög, nyikorog, szaggat.
De annyira megszoktam a Sony felületet, hogy hiába másodtelefon, nyugtató érzés őt használni.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#45) Tomi_Ohl válasza akos_ur (#23) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Miért érzem úgy, hogy téged nem is a telefonok érdekelnek? ;]

Várom a híreket, tényleg érdekesnek ígérkezik. Jó utazást, jó munkát!

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#46) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#44) üzenetére


Aryon87
félisten

Na, mar most elkezdte? Muhaha... :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#46) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Már az első napon is lőtte rendesen az appokat.
A YT pedig tésztaszaggatás. :)
De hát szegény 1 giga rammal és 4 éves hardverrel szerintem nagyon igyekszik.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Fúú srácok, akkor ez az eddigi legfelszereltebb és rákészült MWC lesz? :)

Nagyon izgat a OnePlus és a Lenovo. Természetesen Ken Hong alapvetés ilyenkor. Lesz sok bejelentés, mindig nagyon várom a februárt. Sok sikert újfent! :R

Finn the human

(#49) joey04


joey04
titán

Jó szórakozást, bár nem hiszem, hogy túlságosan érdekes dolgokat fognak hozni sajnos... :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) Keem1


Keem1
addikt

Jó utat srácok!
Az Osmo-val jól jártok, jó kis smooth felvételeket tudtok vele csapatni :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.