Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ripla


ripla
őstag

Nem tudom hová tenni ezeket a vezeték nélküli cuccokat, ha valaki hozzám szól, marha egyszerű a dolog, mert kikapom a VEZETÉKES fülhallgatót a fülemből és lazán elengedhetem, mert tudom, hogy nem fog leesni. Ezzel szemben a vezeték nélkülit kiveszed, óvatosan, nehogy leejtsd, zsebre rakod, kiveszed a másikat, óvatosan, nehogy leejtsd, zsebre rakod... arról nem is beszélve, hogy ezeket is tölteni kell, tehát újabb 2 energiaigényes eszköz, amire figyelni kell vagy buktad a zenehallgatást. Arról nem is beszélve, hogy sokkal több minden van benne, ergo ismét feljebb kúszott a meghibásodási százalék-arány mutatója. Szóval nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#2) L3zl13 válasza ripla (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Notebookról vagy akár nem hordozható eszközről hallgatsz audiót. Vagy ne adj isten épp töltőre dugtad a mobilodat. Nem vagy odakötve az asztal elé. Mászkálhatsz a szobában fel-alá.

Van akinek ez esetleg többet nyom a lattban, mint hogy vigyázzva kell eltenni, nehogy leessen.

Nem egyformák az igények.

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#3) #16820480 válasza ripla (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

A tokja tölti a fülest, amint beteszed, így annyira nem para az üzemidő (hacsak nem akarsz egyhuzamban 8-10 órát zenét hallgatni rendszeresen). A leejtés szerintem teljesen szürreális elképzelés, ennyi erővel a telefont is külön vigyázva kell elővenni, mert azt is leejtheted, nincs az övedre kötözve. Szemüveggel is ez a helyzet, és még lehetne sok más példát hozni. Én például nem bírom, ha ott himbálózik félig a fülemben a füles,
akárminek nekiütődik vagy beleakad, és simán tönkremehet.

Az ilyen vezetékmentes megoldásnál viszont cserébe nem kell azzal vacakolni, hogy hol vezeted el a vezetéket, beleakad-e valamibe, feszül-e, megtörik-e a csatlakozó, kirántod-e véletlen a füledből, hova teszed a telefont, hogy elérjen addig a kábel és mégis kényelmes legyen hordani, stb stb.
Amíg nem próbáltad, könnyű azt mondani, hogy á ez felesleges és hülyeség, nekem sosem kellene. De tényleg pillanatok alatt megszokja az ember a kényelmét, és utána a kábeles már csak koloncnak tűnik.

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

bizony! én is egy JBL bluetooth fülessel hasznélom a telót,és nem mennék vissza vezetékesre.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) pit stop


pit stop
addikt

Vicces lesz, amikor emberek rázzák majd a fejüket mindenfelé, de nem a zene miatt, hanem, hogy léptessen számot, meg állítson hangerőt :DDD
Ha leesik ára elgondolkodtató.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#6) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A technika már ideje lehetővé teszi a fejlett, gesztusokra reagaló füleseket.
Pont a Sony volt ebben az egyik, aki elsőként dobott piacra ilyent.

A funkció, forma és használat korrekt. Az ár jelenleg az első helyes, hiszen övék a fejlesztés.

Szerintem az MWC talán legjobb kütyűje, mert mindennel működik amiben kékfog van - így nagyon jó piaci esélyei vannak, ebből fog ömleni a lóvé a Sonynak. ndroid mobilok, tablettek, laptopok, ifonok, sőt még a kékfogas mp3 lejátszók is használhatják vegyes sorrendben.

Talán mondhatom, hogy kalap sz.r az összes Sony és talán a mobilipari bejelentés (Kivéve a Jollát persze!) ez viszi a pálmát mind felett.

Ez ugyanis érdekes, míg a többi kopipészt és unalom. Na jó, kivéve a Leagoo mobilbejelentés. :DDD :DDD Az röhelyes volt. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7) vicze


vicze
félisten

"Echo and Wind noise cancellation, Clear Phase"
Ez azért egy nyitott fülhallgatónál érdekes. :DDD

(#8) akosar válasza L3zl13 (#2) üzenetére


akosar
tag

+1

Én munkahelyemen sokat megyek el az asztalomtól (szkennelni, nyomtatni, kávét csinálni...) IMÁDOM azt a szabadságot, amit egy vezeték nélküli bluetooth füles ad.

(ráadásul így az idegesítő kollégáim sem találnak be, akikkel nincs kedvem beszéni :D )

(#9) #04441088 válasza pit stop (#5) üzenetére


#04441088
törölt tag

:DDD
Csak az emberek többsége vagy a zenét akarja hallani vagy a környezetet. Nem egyszerre mindkettőt.

(#10) Polarstar válasza #04441088 (#9) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Bezony! :DDD

Ezért kerütl ennél 5x többe a három piroson áthajtás annak a bicajosnak, akit az orrom előtt kaptak el a zsandárok. :DDD Hallgatta a zenét és élvezte a sebességet... kettő utcasarkon keresztül. :K

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11) #04441088 válasza Polarstar (#10) üzenetére


#04441088
törölt tag

Én is hallgatok zenét bico közben, de ha valami gond van hallom azt is, illetve figyelek.
Meloban baszott hangos az összes gép, jó lenne egy headset ami elnyomja a hangukat.

(#12) Polarstar válasza #04441088 (#11) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem ez lesz a melós cuccod, hanem a Sennheiser zajzáras fülese... Bár más sokan gyártanak ilyent...

Azért felhívom figyelmed, hogy a bicajos sem hallgathat forgalomban fülest. Őt nem védi meg a kaszni, nem úgy mint az autóst. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#13) tixem


tixem
addikt

Óóó hát már értem miért nem került jack az új Xperiára. Vicces, ahogy egyre több gyártó próbálja megcsinálni a saját kis earpods-át, csak azt felejtik el, hogy ők nem az Apple :DDD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#14) #04441088 válasza Polarstar (#12) üzenetére


#04441088
törölt tag

Az elmúlt 3 évben évi átlag 5x ütöttek el. Nagyobb bajom sose lett, és egyetlen alkalommal sem az én hibámból történt. Pl. volt hogy fényes nappal, nyáron, lejtős úton intett az autós, hogy átenged, erre nyomott egy padlógázt, mikor elé kerültem. Jajj ne haragudjak, azt hitte az a fék...Illetve volt olyan is, hogy balra indexelt a kocsis, jobbra kerültem, jobbra jött és durr. Ha szól a zene a fülemben akkor sem olyan hangos, csak egy gagyi kis bluetooth füles, és figyelek nagyon. De tisztában vagyok a szabályokkal.

(#15) szekra


szekra
őstag

Úgy néz ki mint egy hallokeszulek...

(#16) TTommi


TTommi
aktív tag

Arrol van infotok, hogy milyen fules kerul gyarilag az uj sonykhoz?

SXZ2 és SXZ5c

(#17) pit stop válasza TTommi (#16) üzenetére


pit stop
addikt

XZ2 bevezető kampányában elég jó BT füles járt hozzá - gondolom, hogy nincs jack ezt most végképp ellövik.
Későbbről passz..

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#18) lugosi válasza szekra (#15) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pont ez jutott eszembe nekem is.

(#19) milkabrams


milkabrams
őstag

Akinek a hangminőség számít, vezetékest használ.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#20) pit stop válasza milkabrams (#19) üzenetére


pit stop
addikt

Punktum, kész :DDD

Szerintem meg mindenki el tudja dönteni, hogy elég jó-e a hang az adott fülessel és azt veszi amit megengedhet magának (vagy hitellel drágábbat). :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#21) ripla


ripla
őstag

#2
#3
Maradok a vezetékesnél.

(#22) L3zl13 válasza ripla (#21) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Köszönjük, hogy megosztottad velünk a döntésed. :U

Aki hülye, haljon meg!

(#23) ripla válasza L3zl13 (#22) üzenetére


ripla
őstag

Ez eléggé fanboyos válasz lett, de hagyjuk is inkább.

(#24) Halkow.


Halkow.
senior tag

Xperia Ear Duo legérdekesebb tulajdonsága a nyitottsága, amit a Sony csak „dual listening" élménynek nevez, amennyiben egyszerre fogjuk hallani a környezetünket és a zenét vagy egyéb tartalmat.

70ezerért :)) :DDD, és még a mulatóst se tudja elnyomni a buszon áhhh.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.