Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Kicsit olyan játéktelefon feelingje van.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Vicces, hogy ezt a sz@rt tovább videóztátok mint a G6-ot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) motown5l


motown5l
senior tag

Ha nem lenne ilyen fenyes muanyagbol,megkapta volna a regi sajat anyagat,akkor beruhaznak egyre.De igy inkabb egy kinai cucchoz emlekeztet.

(#4) ZavaBalazs válasza motown5l (#3) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

mert az. :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#5) Fancy-boy válasza motown5l (#3) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Készült nem fényes változat is:


(#6) motown5l válasza Fancy-boy (#5) üzenetére


motown5l
senior tag

Akkor veszek 1et😀

(#7) kengyel válasza Dr. 444Hertz (#1) üzenetére


kengyel
nagyúr

Teljesen egyetértek, kicsit komolyabbra gondoltam.

kengyel

(#8) crue


crue
őstag

Elég ocsmány lett, persze az eredeti sem volt egy szépség, de akkoriban az még nem volt annyira szempont.

(#9) kriver


kriver
tag

Jól átb***ták a népet ezzel a vacakkal. Óvodások, és szép korúak telefonja ez, semmi több. 25 dolcsiért még ok, de ennyiért még van Samu feature phone is kulturáltabb anyaghasználattal.
A világos billentyűzet festés (láthatatlan karakterek) meg.... :W
Szolgáltatónál bruttó 4000e körül, vagy céges mobilnak 1 Ft-ért.

(#10) WinstonWolf válasza kriver (#9) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

A vicc az, hogy többet tud,mint 15 éve a 6310i és mégis arányaiban fityingekért osztogatják most...:)

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#11) #24536576


#24536576
törölt tag

Nem tudom, hogy a design vagy az a snake szerű valami a rosszabb. Kár érte. Dobták volna piacra 1az1ben a 3310-es.

(#12) Graphics válasza kriver (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Láthatatlan karakterek :D Régen nézted, hogy hol van a betű?

ABC-t még ismerjük szerencsére, ennyire nem lett okos a világ.

Ha világít , annyi baj legyen, a régin se néztem oda. Csak a T9-et nyomtam ezerrel.

@Fancy-boy: Ebben a kombóban jól is néz ki ,a többi az nem

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Orosz Mérnök


Orosz Mérnök
tag

Nekem elsőre a 2330/2600 classic egy éjszakás kalandja jut eszembe róla.

(#14) jbush válasza WinstonWolf (#10) üzenetére


jbush
tag

Hát nem tudom. Én azért szívesebben használnék még mindig egy 6310-est (vagy 3210-est, stb.), mint ezt, vagy bármely. színes kijelzős, az utóbbi akárhány évben gyártott butatelefont.
Amennyivel pedig annál többet tud, az - számomra - semmi. Rádiót sosem hallgatok (mert nincs mit), kamera jelzésértékű, zenelejátszó... az esetleg, de ez nem nyom annyit, hogy inkább ezt használjam egy régebbivel szemben.
Poénnak mindenesetre jó :DDD

(#15) Matada2.3 válasza Fancy-boy (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

Még ez néz ki a legnormálisabban.

Finn the human

(#16) szupermacs


szupermacs
veterán

Még mindig a károgásnál tartunk? Leírta már mindenki az előző hír alatt is, hogy mekkora sz@r. Most komolyan ide is le kellett írni? :U
Minél többet látom a telefont, annál biztosabb vagyok benne, hogy venni fogok egyet.

(#17) stellaz válasza WinstonWolf (#10) üzenetére


stellaz
addikt

Nem tudom ez milyen, de 1-2 évvel ezelőtt pont azért váltottam nokia butafonról egy olcsó androidosra, mert a korábbi tudást szépen elkoptatták, mint pl.

- névkártya, sms számítógépes szinkronizációja és biztonsági mentés lehetőség kikerült a pc suitból
- még a zenei modellbe sem került bele az a2dp BT támogatás, amelyikbe meg volt, ott nagyon el lett cseszve a zene lejátszó funkcionalitása (holott régebben ezekkel sem volt gond)
- ezek fájtak a legjobban, de ezen kívül is voltak konkrét butítások

Most már nem váltanék vissza butafonra, bár az érintőt nem szerettem meg, sajnos azok az alap funkciók sem jók rajta, mint a hívási opciók (kétkártyás esetén), telefonkönyv, sms, stb

Pedig lehetne jó, de nem.

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#18) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Máig nem értem, mit imádnak néhányan ezeken a hagyományos billentyűzetes őskövületeken, ezekkel sms-t írni például kínszenvedés.

[ Szerkesztve ]

(#19) Graphics válasza Mr.Silkó (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor vagy nem írtál SMS-t , vagy nem jól :)

Én gyorsabban írtam vele, mint bármi mással. :) Csak tudni kellett használni, és jól kibővíteni a szótárat :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) sajo13


sajo13
senior tag

Ez a telefon ma már nem ütős, átalakultak a felhasználói szokások, ilyet az egy-két lelkes Nokia fantól eltekintve a kutya sem vesz már.

És nagyi telefonnak sem az igazi, mert arra a szegmesre sokkal jobbak vannak (nagyobb és jobban olvasható gombok, stb)

[ Szerkesztve ]

(#21) xmaas


xmaas
őstag

Nosztalgiazni jo lesz egyeseknek de nekem mar nem kene semmi penzert az a "feeling" hogy betunkent nyomogassam x alkalommal a billentyut amig letudok irni egy szot akkor mar lenne legalabb egy teljes qwerty bepreselve valahogy

(#22) kriver válasza Graphics (#12) üzenetére


kriver
tag

Írtam is, hogy nem én vagyok a célközönség. 8 év alattiak, és szülők/nagyszülők esetében gond lehet.
De ez még kopni is fog, szóval pár év múlva tényleg vakon lehet gépelni rajta.

(#23) moleculez válasza Fancy-boy (#5) üzenetére


moleculez
veterán

Gyönyörű, mint egy új sajtreszelő.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#24) darvinya


darvinya
titán

€50 …Mi a :Y

€20 osztották nemrég, csak nem Nokia felirat virítot rajta.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#25) khron78 válasza Fancy-boy (#5) üzenetére


khron78
őstag

Minden videóban a fényeseket nyomkodják. Pedig a matt fehér sokkal jobban néz ki.

(#26) Mr.Silkó válasza Graphics (#19) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A T9-et rühelltem mindig, simán gépelni pedig jóval lassabb egy hagyományos gombsoron, mint egy érintőkijelzőn, vagy egy qwerty gombsoron. Pár éve kénytelen voltam egy hétig újra hagyományos telót használni - az érintős szervízben volt -, kínkeserves volt.

[ Szerkesztve ]

(#27) Graphics válasza darvinya (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

20 Euró, hol? Meg micsoda?

Linket :)

@Mr.Silkó: Kellemetlen

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) szupermacs válasza Mr.Silkó (#26) üzenetére


szupermacs
veterán

Megszokás kérdése. Ha hajlandó vagy visszaszokni, öröm lesz ezzel is a gépelés.

(#29) ZavaBalazs válasza Graphics (#27) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

gondolom valahogy úgy értette, hogy egy ugyanilyen teló 20 € volt, mielőtt a kínaiak rászitázták a nokia logót.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#30) stellaz válasza Mr.Silkó (#26) üzenetére


stellaz
addikt

pedig a T9 nagyon jó volt, ha egyszer be volt lőve a szótára, sokkal gyorsabban tudtam írni rajta, az érintőn gyakorlatilag nem tudok írni

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#31) Graphics válasza ZavaBalazs (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt is kétlem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) hemaka válasza Fancy-boy (#5) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez egy fokkal jobban nez ki azert. :)

(#33) 286


286
tag

Munkás telónak tökéletes valószínű veszek is :B
Bár tényleg nem 1 az 1 be a régi telefon picit hajazz rá.
De tök8 ,anno ha középsuliba valakinek 3210 majd 3310 ese volt ő volt a császár :DDD Hasonló korúak tudják értékelni már csak a gesztust is :)

3DFX Forever :) Abit R.I.P :,(

(#34) Pjotr válasza 286 (#33) üzenetére


Pjotr
senior tag

Ez egy telefon, ami az eredetihez képest így is sokat tud. Az okostelefonok meg számítógépek, amikkel lehet telefonálni. Ennyi. Akinek kell megveszi. Jó poén. Ha választani kell a klasszikus telefonok közül annak, aki ilyet kell vegyen, biztosan plusz pont lesz, hogy egyedi a külseje. Inkább azon kellene sírni, hogy snapdragon 430??? Na, az a baj, főleg ennyiért. Lehet a Microsoftos időkben túl nagy rendelést adtak le rá és ki kell szórni?

[ Szerkesztve ]

(#35) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Tesco-nak jó lesz.

(#36) Dinsdale


Dinsdale
tag

Ez egy média által mesterségesen generált hype. Használati értéke nullához közelít. Szomorú látni egy egykori nagy név vergődését.
Kizárólag reklám szempontból látom értelmét, hiszen nagyjából minden internetes hírportál megemlíti.

(#37) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem továbbra is tetszik. (Lehet perverz vagyok.) Kicsit olyan a kijelző és a gombsor párosítása, mintha egy kocka Ladára szerelnénk valami nagyon márkás, mai abroncsot. Korban elütnek, a párosításuk mégsem illúzióromboló.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#38) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Vannak egyébként még vállalható gombos telefonok újonnan? Még a Samsungtól emlékszem egy fémházasra - talán pár éve volt - ami megépítettségben is egy komoly darabnak tűnt, de azóta csak nagyongagyi műanyagos nokiákkal és mindenféle kínai noname telefonnal találkoztam. Ha valaki tud egy ehhez az új 3310-hez mérhető vagy ennél jobb modellt, leírhatná :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#39) Hank18 válasza sajo13 (#20) üzenetére


Hank18
csendes tag

Úgy fogják vinni mint a cukrot! Meglátod. Fogalmad sincsen hányan keresnek meg mindig klasszikus Nokiat.

Hank18

(#40) tixem


tixem
addikt

Borzasztóan gagyi. Kíváncsi leszek a neve mennyire adja majd el.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#41) Heisenberg69 válasza Xaels (#2) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

:)) :DD :DDD Igaz.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#42) Orosz Mérnök válasza 286 (#33) üzenetére


Orosz Mérnök
tag

Akkor én a 7110-el? :)

(#43) WinstonWolf válasza Xaels (#2) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Ennyi volt az LG-ben. Én se videóztam volna többet:D

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#44) Fejvadi válasza Hank18 (#39) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Lehet benne valami igazság, főleg ha nem srága.

(#45) Prowler válasza Dr.F.E.R.I. (#38) üzenetére


Prowler
senior tag

Szerintem te a Samsung S5610-re gondolsz, nagyon pöpec kis telefon volt, szerettem nagyon :)

Manapság én csak gagyi minőségű telefonokat látok gombsorral sajnos... :/

Veremivadék Undorkutya

(#46) 2o1i válasza Prowler (#45) üzenetére


2o1i
senior tag

Azaz! :K
Van egy nekem a polcon dobozában tartalék telónak. :)

(#47) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Bazári gagyi ócskaság ránézésre. Nem érdemli meg, hogy egy lapon legyen említve a klasszikus 3310-zel.

(#48) GALARDO válasza Fancy-boy (#5) üzenetére


GALARDO
addikt

Én is ebbe veszem, ha veszem. Nagyon pofás. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#49) Fancy-boy válasza Prowler (#45) üzenetére


Fancy-boy
addikt

S5611 még kapható újonnan: [link]
( nem gyári garanciával )
Viszont valamivel már butítottabb mint az S5610.

[ Szerkesztve ]

(#50) HarleyCustom válasza r3dsnake (#47) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1
A "minek" kategória. Ezért max. 8-10 ezer ft-tot adnék. De nem adok,mert felesleges. Csak azért álljon benne annyi pénz,mert 3310? Hagyjuk....
Akkor sem és most sem tetszett/tetszik. Gagyi!

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.