Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) willope


willope
tag

Ez nálam akkoris csak dugi marad.
:K

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#2) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Verné-e, dugi, juhansz...

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Engem a neve annyira nem zavar, az sokkal inkább, hogy beázott anno a strapatelójuk egy lelkes youtuber tesztelő kezei között egyetlen megmerítés alatt. Mondjuk másik tesztelőnél meg láttam olyat, hogy akváriumban kibírt 30 percet minden gond nélkül; de az előbbi eredmény jobban szíven ütött, szóval bekerült nálam az elkerülni való márkák közé. Ez persze idővel még változhat.

(#4) Matada2.3 válasza Fitzgerald (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

:C

Más: Még mindig nem tud ez márka meggyőzni, valamiért nagyon antipatikus.

Finn the human

(#5) fairi


fairi
addikt

Ezek az uj generációs 3D kijelzők milyenek, amikor néztem optimus 3d jó 5 éve elég kiábrándító volt és nem csoda hamar feledésbe merült.
Nagyobb felbontás, nagyobb kijelzővel milyen?

(#6) Soybex


Soybex
őstag

Dodzseee :DD

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#7) petipetya


petipetya
nagyúr

Egyértelműen a "flagship killer" telókkal száll harcba, így nevezhetjük "flagship killer killer"-nek.

"nincs rá lezsóidő"

(#8) Sebhelyes válasza petipetya (#7) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

A "flagship killer killer" nem épp a flagshipeknek tesz szívességet?

(#9) desolator


desolator
senior tag

Arra miért nem kérdeztetek rá, amiről az összes x5 max fórumban beszélnek a világon (köztük itt az MA-n is), hogy az összes x5 max pro készülék szét van gyárilag fertőzve malware-ral???

Meg azóta több készülékükről is hasonló panaszok jönnek. Szerintem kicsit több embert érdekelt volna, mint az, hogy hogy kell kiejteni a nevüket..

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#10) petipetya válasza Sebhelyes (#8) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem, mert eleve a "flagship" helyett vesz az ember egy "flagship killert", így pedig a "flagship killer" helyett vesz egy "flagship killer killert".

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#11) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Inkább az interpolált felbontás miértjéről kellett volna megkérdezni őket.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#12) Tomi_Ohl válasza Fred23 (#3) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Minden gyártónál lehet hibás darab...

Matada2.3 same

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#13) Fred23 válasza Tomi_Ohl (#12) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ez igaz, csak elveszi az ember kedvét a gyártótól, ha kevés tesztből akad egy ilyen is -ha százból egy lett volna, akkor rábólintok én is, hogy ez van! :K

(#14) aytukabozs válasza Fred23 (#3) üzenetére


aytukabozs
addikt

Volt egy olyan videó is a dg150 (titans)-ról, ami ugye elvileg az első strapatelójuk volt, hogy a tesztelő megfordította hogy a hátlapról beszéljen, és ettől a behatástól eltört a kijelző... :D

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#15) Fred23 válasza aytukabozs (#14) üzenetére


Fred23
nagyúr

:))

Könnyen elmegy így az ember kedve a márkától!

(#16) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Számomra akkor is ez marad:

(amit kb ugyanúgy nem tudni hogy kellene ejteni :D)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#17) DS39 válasza aytukabozs (#14) üzenetére


DS39
nagyúr

Hát nem a minőségéről híres a márka.

(#18) attilav2 válasza DS39 (#17) üzenetére


attilav2
őstag

Az a gyártó aki kizárólag mediatekre fejleszt eleve gyanús.
Mediatek SoC köré nagyon könnyü telót építeni, minimális hozzáadott érték vagy még annyi sem, szükséges hozzá. Amelyik gyártó snapdragonra is fejleszt az szinte biztos hogy jobb minöséget képvisel.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#19) Graphics válasza attilav2 (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ellenpélda kapásból a Meizu ...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) attilav2 válasza Graphics (#19) üzenetére


attilav2
őstag

De a meizu jelentetett már meg nem is egy snapdragonos telót...
Úgyhogy ha idönként akadnak is minöségi problémák azok biztos ritkábbak mint egy másod harmadvonalbeliónál. kínai gyárt
A másik itt felkapott cég a Vernee szintén csak MTK val foglalkozik, a készülékház designjához értenek, de a minöség nem az erösségük... Olvass bele a Thor topikba, gyenge jack, usb forrsztás, kijelzö hibák. Pl Egy meizu, xiaomi esetében ezek elég ritkák.

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#21) Graphics válasza attilav2 (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Meizunak egy Snapdragonos telója sem volt... :D Legalábbis vagy nagyon régen volt, vagy lemaradtam valamiről.

Linket :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) attilav2 válasza attilav2 (#20) üzenetére


attilav2
őstag

Közbe szerkesztettem és becsúszott egy helyesírási hiba "harmadvonalbeliónálkínai gyárt"
harmadvonalbeli kínai gyártónál, akart lenni.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#23) Cathulhu válasza Graphics (#21) üzenetére


Cathulhu
addikt

Teljesen mindegy, a csucskeszulekei altalaban Exynosok, nem MTK only gyarto.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#24) attilav2 válasza Graphics (#21) üzenetére


attilav2
őstag

Ha jól emlékszem kiadott snapis telókat, itt a MA-n is írtak róla, vagy a fórumban vagy cikkben.
Ha jól szétnézel akkor láthatod hogy a legtöbb kínai gyártó kizárlóg MTK-t használ. Mert ezzel lehet a legkevesebb mérnöki ráfordítással telót összerakni, ebből sejthető hogy kevés a hozzáadott érték és a minőség silány vagy változó. Az a néhány kivétel aki snapist is gyárt, azokkal jóval kevesebb probléma van, megbízhatóbbak.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#25) Graphics válasza attilav2 (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én most nem ezt firtattam, hogy valaki MTK only vagy sem.

Én arra reagáltam, hogy a Meizu-nál nincs Qualcomm :) Mivel jó ideig szabadalmi perben álltak, így ez az állításod téves.

[link]

" A Meizuk egyébként általában MediaTek és Exynos rendszerchipet használnak, ami önmagában nem zárja ki bizonyos szabadalmak licencelésének szükségességét"

Tehát , végignézve a palettát, nincs Qualcomm-os mobiljuk.

Amúgy meg nem függ össze, hogy most MTK-s vagy sem. Évekig MTK-s telefont használtam, semmi gond nincs a megbízhatóságával.

Értem, hogy összekapcsolod a harmadvonalbeli gyártókat meg az MTK-t, de ez akkor sem az MTK-t minősíti...

Amúgy miért lenne kevesebb mérnöki ráfordítás MTK-s telefont gyártani? Erre vonatkozóan van valami infó?

Csak valós dolgokat állítsunk, megfelelő érvekkel :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) #09908736 válasza Fred23 (#3) üzenetére


#09908736
törölt tag

No para, nálam egy Xperia Z1 Compact ázott be első alkalommal, majd egy Z3 Compact is. Pedig azért a Sony nem kis márka.
Azóta S7 van, azt nem merítettem, mert sikerül ledobnom, kijelző sarka törött, valószínű elvesztette az integritását. :) 300 CHF + szerelésért meg nem cseréltetem ki, amíg nem zavaró.

(#27) kelly416 válasza #09908736 (#26) üzenetére


kelly416
veterán

Ehhez azért azt hozzá tenném, hogy nem egy z1c-t javítottak, ami beázott, elszíneződött az indikátor, garanciában. Csak simán nyomáspróbázta a szerviz, ha a bezárt ajtók ellenére bejutott a víz, szó nélkül cserélték. Sőt, egy időben z1c-t z1c-re cseréltek, erre én élő bizonyíték vagyok, és az enyém nem is beázás miatt került be, hanem egyéb javítás miatt.

(#28) Fred23 válasza #09908736 (#26) üzenetére


Fred23
nagyúr

S5 mini viszont jól bírja, csap alatt megmosható! A Samsung még mindig megnyugtatóbb név számomra vízállóság kapcsán, mint a Sony.

(#29) slimshady


slimshady
senior tag

Azt hittem ez a 3D téma ki is halt rövid idő után évekkel ezelőtt. Van ennek bármi értelme?

üdv.: SlimShady

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.