Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eventus


eventus
veterán

:K

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Szerintem bőven elegendő lett volna, ha kitesznek pár BB-is szórólapot az MWC-n, azt csá.

"nincs rá lezsóidő"

(#3) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

A Z3-ra kivi vagyok. 5" és megfizethető ár esetén megvan a Note 2 utódja.

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#4) M5Norbi válasza alfaromeo33 (#3) üzenetére


M5Norbi
őstag

Nekem is nagyon tetszik.
Ez egy jó irány. Megfizethető középkategóriás gép.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#5) xperiasigi


xperiasigi
őstag

z3 csiklandozza a fantaziam ahogy anno a z10:D

Iphone 6s

(#6) kristof83


kristof83
aktív tag

Azt azért nehezen hiszem el, hogy Ti nem tudtatok róla, hogy lesz Blackberry sajtótájékoztató!??? :F
Hetek óta tudni lehet, és arról is hogy ezt az olcsó készüléket fogják bemutatni, meg valami más drágább kategóriásat.
Kicsit szélesíteni kéne a látókört a Samsungon kívülre is :(((

(#7) Xaels


Xaels
félisten

Az a Z3 csecse lett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

hordozható = hordható (értsd okosóra,stb)...jó lenne javítani :((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#9) Ricardo


Ricardo
félisten

5-s kijelző qHD felbontás (kár érte)
Snapdaron 400 (1,2 dual core), 1giga ram 8giga belső memória (bővíthetőségről nincs info)

(#10) eventus válasza petipetya (#2) üzenetére


eventus
veterán

Olyan kedves vagy ma :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#11) M5Norbi válasza Ricardo (#9) üzenetére


M5Norbi
őstag

Hát ja.......egy HD azért jó lett volna.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#12) eventus válasza Ricardo (#9) üzenetére


eventus
veterán

1.5 GB ram van benne.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#13) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Köszönjük az infot:K ha amoled panel lesz benne akkor nem gáz a kijelző annyira.Az árához képest.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#14) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Az a baj ennyiert mar Z10-et kapni, annyira nem jo ar ez.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#15) Ricardo válasza eventus (#12) üzenetére


Ricardo
félisten

Bocs, elírtam :B

(#16) Воланд válasza kristof83 (#6) üzenetére


Воланд
titán

feneket lehetett tudni hetek ota. az mwc oldalan keress ra a blackberry-re, konkretan nulla talalatot fogsz kapni. az, hogy bb keptelen volt megerositeni, amit a foxconn elnoke nyilatkozott kb egy honapja inkabb nem is kommentalnam.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) Simi87


Simi87
senior tag

LTE-s verzió is készül belőle, úgyhogy valószínűleg Magyarországon is forgalomba kerül majd.

mintha itthon lenne normális LTE hálózat, sőt csak az van. :DD
(elnézést, ma bal lábbal keltem.)

(#18) eventus válasza Воланд (#16) üzenetére


eventus
veterán

Mi tudtunk róla :))
Z3 bejelentése kapcsán, hogy itt lesz bemutatva.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#19) gzbotii válasza Ricardo (#9) üzenetére


gzbotii
veterán

2014 van es sokan toljak ki az 5" keszulekeket...qHD -val :W

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20) Воланд válasza eventus (#18) üzenetére


Воланд
titán

maradjunk annyiban, hogy ti a pletykakat keszpenznek vettetek egybol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21) M5Norbi válasza Воланд (#20) üzenetére


M5Norbi
őstag

Annyit tennék hozzá hogy hihetetlen volt hogy nem jelennek meg az MWC-n.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#22) Воланд válasza M5Norbi (#21) üzenetére


Воланд
titán

jol megjelentek.... meg a jollanak is van standja. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) Simi87 válasza M5Norbi (#21) üzenetére


Simi87
senior tag

azért nem ez lett volna az első alkalom, hogy egy nagy gyártó kihagyja az MWC-t.

(#24) gabor72 válasza Воланд (#20) üzenetére


gabor72
aktív tag

A Crackberry is tudta, onnan meg én is tudtam.

(#25) M5Norbi válasza Воланд (#22) üzenetére


M5Norbi
őstag

Fura is tőlük. Pláne hogy most kapnak erőre és bemutatnivalójuk is lett volna.

Simi87: persze csak ők most indulnának újra.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#26) Воланд válasza gabor72 (#24) üzenetére


Воланд
titán

"MWC has kicked off in Barcelona and while we still haven't heard anything about a new BlackBerry device, there are rumors that the BlackBerry Z3 should be getting an official announcement very soon." [link]

es ezt februar 24-en....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#27) gabor72 válasza Воланд (#26) üzenetére


gabor72
aktív tag

Úgy értem a sajtóeseményt tudta.

(#28) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Azért a Z3 kapcsán meg kell jegyezni, hogy igen gördülékenyen fut a BB10 ezek a konfigon.

Nincs semmi szégyenkezni valója a BlackBerrynek..

A kijelző felbontásról meg csak annyit, hogy LG, Asus bejelentésben is hasonló, illetve ennél kevesebb felbontás is van. Mégis olvashatóak a kijelzők. Sőt évekkel ezelőtt is olvashatóak voltak a kijelzők.

Nagyon el vagyunk kényeztetve.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#29) hemaka


hemaka
nagyúr

Szivesen kiprobalnam, hogy milyen. Nagyon regota nem nyomkodtam BB-t.

(#30) gabor72


gabor72
aktív tag

(#31) sasa134 válasza Cathulhu (#14) üzenetére


sasa134
addikt

egy 159USD-s ár valóban jobbnak tűnne..

Avanti Roma

(#32) halkow


halkow
őstag

Lesz benne trackpad de jó :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#33) Polarstar válasza halkow (#32) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nagyon jó az a fasza tapi kijelző, de ne feledkezzünk meg, hogy kijelölésnél és pár kattintást igénylő műveletnél lényegesen gyorsabb a trackpad! Like Bold 9900! +1! Lényegesen kevesebb fizikai út! Lájk!

Lehet renderelni képet! Nyomuljatok rá!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#34) Csapoati válasza Polarstar (#28) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez oke, de az arban is meg fog vajh latszani a nem eppen cutting-edge kijelzo? Ettol eltekintve amugy rendben van, a hatlap kulonosen tetszik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#35) Kingfisher79 válasza kristof83 (#6) üzenetére


Kingfisher79
tag

+1

The RIMpire fights back!

(#36) Napfénysüti

Túl sok minden sajnos nem derült ki. Ez a Q20 most akkor egy olcsóbb készülék lesz?

Més que un club!

(#37) gabor72 válasza Napfénysüti (#36) üzenetére


gabor72
aktív tag

Nem, a Z3 lesz az olcsó, 200$ alatti cucc, a Q20 premium lesz.

BlackBerry Q20 Features:

The ‘Menu’, ‘Back’, ‘Send’ and ‘End’ buttons and trackpad will be made an integral part of the device and user interface, enabling fast, precise navigation and a natural workflow within and between apps.
The new smartphone will feature BlackBerry’s patented QWERTY keyboard design with frets and sculpted keys for the best typing experience.
The best email service including features like BlackBerry Hub, where you can access all your messages in one place, and enterprise connectivity with BES10.
The BlackBerry Q20 smartphone will include a generous 3.5” touchscreen, the largest display yet on a QWERTY BlackBerry smartphone, giving you more space for viewing messages, browsing Internet and intranet sites and accessing other apps.
The smartphone will be crafted from premium materials and designed for reliability and durability.
A large battery to provide superior battery life.

(#38) Ádám16


Ádám16
addikt

A Z3 kulseje alapjan mehetett volna a legfelsobb kategoriaba is, gyönyör szvsz

(#39) hsrasus válasza Ádám16 (#38) üzenetére


hsrasus
aktív tag

szerintem is borzasztóan jól néz ki, mint a Z10 annak idején. igazán csinálhatnának egyet 4col környéki kijelzővel is. :)) :K

(#40) Polarstar válasza hsrasus (#39) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem, mert olyan lapos lenne mint a LG Vuúúúúú!!

Billentyűsnél marha hülyén néznek az ki.

Q20. Minimum 500 dollár lesz a Q20 ára. És szerintem biztos, hogy okta procival lesz. Egy asztali gépet ki is fog váltani, az fix.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#41) Crafter32 válasza hsrasus (#39) üzenetére


Crafter32
őstag

Ott a Z10, még mindig szép és még mindig gyors.

Akkor még egy évig biztos Q10 tulaj leszek. Sokan várják a Q20-at, de én nagyon megszoktam a gesztus vezérlést. A hívás gombok tényleg hiányoznak. Ha a kettő kombinációja gesztus + trackpad lenne az tényleg csúcs lehetne.

(#42) tomcsa44


tomcsa44
tag

Na most kövezzetek meg, de elfogott egy rossz érzés. Gyorsan a kötelezőket: igen WP b*zi vagyok és igen, a csempére verem.

Androidos telefonom is van (meg WP-s) és bizony ezektől a statikus ikonoktól rosszul vagyok. Most is ránéztem erre a BB-re és rossz érzésem támadt e miatt. Rossz ránézni na.

Emiatt is fogok venni idén egy lumiát és elfelejtem az iOS-t (régebben volt Apple készülékem) és az Androidot. (BB-m is volt egy nagyon rövid ideig.)

Ez az én magán véleményem, nincs kőbe vésve, nincs hóba hugyozva.

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#43) duce78 válasza tomcsa44 (#42) üzenetére


duce78
tag

Én is szeretem a csempét, van is . Emellett megelégedéssel használom az i4S és BB Z10 készülékeimet is.
( mindegyiknek van előnye és hátránya ennek ellenére nem böffentek oda egyikhez sem ilyen kommenteket ) :U

[ Szerkesztve ]

Nem lessz, hanem kérek!

(#44) tomcsa44 válasza duce78 (#43) üzenetére


tomcsa44
tag

Nekem is ez az első. Újra átolvastam a HSz-emet és bizony elég korrekt voltam. Leírtam a véleményemet, minden féle "szar Apple", "b*zi Samu" és satöbbi nélkül (ezek amúgy sem lennének igazak).

Mit szeretnél, hogy nyilvánítsak véleményt egy fórumon? Ennél szebben már nem lehet.

És csak a szoftver ezen részére tértem ki. Sem a hardverre, sem a szoftver más részeire nem. Csak az első érzetemet írtam le.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#45) duce78 válasza tomcsa44 (#44) üzenetére


duce78
tag

Én is csak az első érzésemet írtam le,
de kérlek tekintsd tárgytalannak! :R

Nem lessz, hanem kérek!

(#46) C$abi


C$abi
aktív tag

Mi az a BES 12? :F

(#47) hericstamas válasza tomcsa44 (#42) üzenetére


hericstamas
tag

Röviden. BB10-ben is vannak csempék, csak Te nem ismered a rendszert. Ugyanolyan frankók mint a wp alatt, csak ezek nem ugrálnak, simán csak mutatják a plussz információkat a futó programokról.
A 4x4-es ikonos elrendezés meg messze használhatóbb, mint a lista wp-n jobbra húzás után. A BlackBerry a használhatóságra hajt mindenek felett, nem a csicsára. Ha lehet egy wp-t csicsásnak nevezni egyáltalán. Mondom ezt 2 évnyi wp tapasztalattal. Omnia w és ativ s után. De ez is csak egy vélemény.

[ Szerkesztve ]

Az is demokrácia amikor két farkas és egy bárány szavaznak, hogy mi legyen a vacsora. :-)

(#48) tomcsa44 válasza duce78 (#45) üzenetére


tomcsa44
tag

:R Felnőtt emberek vagyunk, meg tudtuk beszélni. Bocsánatot kérek!

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#49) sasa134 válasza C$abi (#46) üzenetére


sasa134
addikt

BES: [link]

illetve: [link]

Ennek jelentették be az új, 12-es "verzióját", ami már MINDEN telefont kezel (iOS, Droid, WP, stb). A BB vállalati készülék menedzsment megoldása.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#50) hericstamas válasza kristof83 (#6) üzenetére


hericstamas
tag

MWC oldalán még az kezdés előtt én is kerestem a BlackBerryt, de hiába. Mellesleg olyan picik mint az alma sincs ott.

[ Szerkesztve ]

Az is demokrácia amikor két farkas és egy bárány szavaznak, hogy mi legyen a vacsora. :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.