Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Remélem azért még az MWC előtt kijön WP7-re is..

Everybody lies.

(#2) Alwares válasza Barthezz2 (#1) üzenetére


Alwares
aktív tag

Amilyen prick néha a Microsoft, majd visszadobják valami hülye indokkal :D

(#3) Pompi válasza Barthezz2 (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Holnapig még van idejük rá ;]

Feel Good Inc.

(#4) Barthezz2 válasza Pompi (#3) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Végül is, ha utána jön ki, akkor meg megnézegethetjük legalább, hogy mit hagytunk ki :DDD

Everybody lies.

(#5) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Mindjárt megnézem ezt magamnak :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#6) Blasius0704


Blasius0704
tag

Hát...az én telefonomal (Galaxy Mini 2.3) nem kompatibilis...remélem a Veleteches az lesz...mert ott nem csak virtuálisan leszek jelen...

(#7) Pompi válasza Blasius0704 (#6) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A félreértések elkerülése végett ez nem Mobilaréna alkalmazás, hanem az MWC hivatalos appja. A Mini a kis felbontása miatt sajnos sok ilyesmiből ki van zárva...

Feel Good Inc.

(#8) Blasius0704 válasza Pompi (#7) üzenetére


Blasius0704
tag

tudom hogy nem mobilarénás... :)
OFF:

már csak a kijelzőfelbontás miatt bánom hogy anno nem blade-et választottam...de még van majdnem másfél év rabláncom ehhez.. de pl a mobilaréna app kompatibilis vele :)

[ Szerkesztve ]

(#9) oli.98


oli.98
tag

ICS-en nagyon lassu és gyakran le is all

Google Nexus 7 3G, moto g

(#10) gzbotii


gzbotii
veterán

Amugy a hivatlos oldalon eleg gaz, hogy Windows 7-et ir, ami azert kicsit mas ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#11) szezso15


szezso15
addikt

HTC HD2-re simán lejött, Blade-et nem támogatja...:)

*Hajrá Loki!* i15+

(#12) Pompi válasza Blasius0704 (#6) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Egyébként most csekkoltam és felmenne Galaxy Minire: [link]

Feel Good Inc.

(#13) BiP


BiP
nagyúr

:( kár, hogy symbian nincs

(#19) RaveForce


RaveForce
veterán

érdekes h a gombon nem WindowsPhone, hnem Windows 7 van, ami ugye az asztali oprendszer neve, vajon csak hanyagság lenne pont egy ilyen rendezvény weboldalán? :F

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#20) Joci42


Joci42
tag

Ha jól értelmeztem azt írták hogy ICS-en nem működik. Akkor miért ICS-es mobil képével töltötték föl az alkalmazást?? (Onnan veszem hogy érintőgombok vannak a teló képen a cikkben.)

(#21) Inarus válasza Joci42 (#20) üzenetére


Inarus
addikt

"A szoftver integrált AR-rel érkezik, azaz egy fényképezővel körbepásztázva a terepet kirajzolódnak előttünk a helyszínek (igaz, ez ICS alatt nem működik)."
Egyrészt ICS alatt - vagyis ICS-nél alacsonyabb verziószámú Androidot futtató készülékeknél nem működik.
Másrészt csak az AR funkció nem megy ICS alatt.

(#22) Apika


Apika
Közösségépítő

Hasznos kis app! :K

(#23) RaveForce válasza Inarus (#21) üzenetére


RaveForce
veterán

én is félre értettem, csak pislogtam h mi? ICS-től lefelé talán szerencsésebb megfogalmazás lenne

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#24) Inarus válasza RaveForce (#23) üzenetére


Inarus
addikt

Most hogy mondod, az AR-re vonatkozó rész tényleg lehet úgy értelmezendő, hogy ICS esetén bizony nem működik. De ez akkor is csak az AR rész.

(#25) Alwares válasza RaveForce (#19) üzenetére


Alwares
aktív tag

Meglátszik, hogy a Microsoft pénzszórása nélkül mennyire tesz a sajtó, meg úgy az egész szakma a WP7-re. Tisztelet a kivételnek ugyebár... Lényegében a CES a WP7-ről szólt, most egy szavunk se lehet.
A legnagyobb gond a WP7 != WM6 és Microsoft == mindenSzar hozzállás, felhasználók és akár mondhatnám azt is hogy eladók részéről. Most a csapból is Lumia 800 folyik, de ez nem Blade és nem is iPhone, nem lesz túl nagy siker...

(#26) Воланд válasza Alwares (#25) üzenetére


Воланд
titán

a ces nagyon nem a wp-rol szolt....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#27) Joci42 válasza Inarus (#21) üzenetére


Joci42
tag

Bocsi. Akkor félre értettem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.