Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mark75


mark75
senior tag

A kommentál jó volt :) De elég tré az a üres sátor(nincs nagy tolongás :( )

(#2) copin


copin
őstag

Alcatel OT-103: 1,32 hüvelykes monokróm kijelző színes háttérrel, SMS, 14,5 mm-es vastagság

Erről feltehetően lesz egy hosszabb videó is, természetesen már itthon. ;]

(#3) hemaka válasza mark75 (#1) üzenetére


hemaka
nagyúr

miért lenne tömeg? :D

(#4) blueMerle


blueMerle
veterán

nincs ott valami érintos cucc a videón?

(#5) <NewL>


<NewL>
addikt

ez nem sok semmi:D
hemaka : ;]

There's an app for that

(#6) Napfénysüti

Egyszerűek mint egy faék. :D
A QWERTY-s nem néz ki rosszul. Jó volt a videó.

Més que un club!

(#7) Egzee


Egzee
őstag

köszönjük a video-t! Hát igen... Dummy volt az érintő kijelzős, de ha az olcsó lesz akkor biztos siker, mert akkor még a szegény ember is majd matathatja a telóját!

(#8) Binyi01


Binyi01
aktív tag

Ki fog ilyeneket venni?:U

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#9) vsgaborr11 válasza Binyi01 (#8) üzenetére


vsgaborr11
tag

Én kíváncsi vagyok erre a QWERTY fónra. A kocka forgatása nagyon jó és gyors(mármint az OS nagyon gyors :D),és szvsz jól is néz ki.

(#10) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Nem értem miért kerülik el az emberek az Alcatel sátrát. Hangulatos (francia eredetű?) zene, kényelmes székek és szép dekoráció, zseniálisan innovatív kiállított készülékek, ráadásul akad működő is köztük :DDD Arról már nem is beszélve h magyarul beszélő profi mobilarénások "taccsolnak egyet" (Bog rulz) :))

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#11) VD


VD
őstag

Na most nem azért, de a hunyadi téri piacon különb az árukészlet mint ezen a standon.

Lehet, hogy a fél világot megvette az Alcatel, de értékelhető mobilt még mindig nem tudnak/akarnak gyártani. Bár lehet nekik van igazuk, és nem ebben a túltelített piacon kell a betevőt megkeresni innovatív újszerű termékekkel.

(#12) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Azt az OT-800at én is kikapkodtam volna a kezetekből :DDD
Várom a tesztjét :C

Z Fold 4

(#13) copin


copin
őstag

Csak mellékesen: Ha ezek közül egyik sem lesz átütő siker, év végén megszűnhet az Alcatel, mint mobilmárka és ez nem a szokásos SE, vagy Moto-val szembeni fórumos trollkodás, hanem tény. A mobil hálózatépítés, még kérdéses, de ott talán jobban ment az átszervezés.

[ Szerkesztve ]

(#14) T0rnad0 válasza copin (#13) üzenetére


T0rnad0
addikt

Én veszek egy QWERTY-set, ha ezzel talpra állnak :DDD

Z Fold 4

(#15) AMD Power


AMD Power
titán

Ezek a kijelző felbontások....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16) Ricardo válasza AMD Power (#15) üzenetére


Ricardo
félisten

Na igen. Az egy dolog hogy nem a felső szekciót ostromolják, de ezekkel az alsót sem nagyon fogják.
A qwerty jó lépés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.