Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Jó piackutatóik vannak :) A kagykófón fantasztikus és megmaradt a nagygombos láthatóság is, a 3g-s telefon is üdvözlendő, hiszen az idősek között is vannak olyank, akik használnak ilyen jellegű adatkapcsolatot, igaz, kis számban vannak... :) Jó kis riport volt!

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

Idős(ebb) korosztály vagy sem az Emporia Solid még mindig nagyon tetszik, ha nem lesz nagyon elszállva az ára akkor lehet, hogy a Samut lecserélem rá.

(#3) Enton válasza tjb007 (#2) üzenetére


Enton
addikt

A solid tényleg tetszetős. Kiváncsi leszek az árazásra.
Azokat a játékokat nem a telefonon kéne futattni?
Mármint így ekkora nagy kijelzől oké, hogy jó, de, hogy fognak majd ezek mutatni a kis telós kijelzőn?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, ezt vajon mennyiért adják majd? Ha jó áron lesz, talán be is nevezek egyre.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Apika


Apika
Közösségépítő

Jó dolognak tartom, hogy elkötelezték magukat az idősebbeknek szánt készülékek gyártásával. Amúgy is elöregedőben van a társadalom, így egyre több potencionális vásárlójuk lehet...

(#6) Vakegérke válasza Apika (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érdekes gondolat. :K

Én azért tartom jónak az "igénytelen" telefonok gyártását, mert nem mindenkinek van szüksége csodatapifonokra. Aki beéri azzal, amire egy telefon való, az hadd vegyen olcsón megfelelő készüléket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

az óra jól néz ki.
nálunk a családban a 6303 a nyuggerfon.
ilyenek az öregek,ha ótó akkor toyota/merci,ha telefon akkor csak Nokia.
és mondhatod neki hogy ez kéne 70 felett mert egyszerübb. :W

(#8) Vakegérke válasza V.T.CS. (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Leszek a tiszteletbeli nagyapád, és hallgatok is tanácsodra, ha veszel nekem egyet. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) V.T.CS. válasza Vakegérke (#8) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

muhaha.
az én nagyapám féllábú és kopasz.
és több füle van mint foga.
ha majd hasonlítasz rá akkor beszélünk.
ja és mercivel jár,mert csak az a jó.
szerinte.

[ Szerkesztve ]

(#10) Vakegérke válasza V.T.CS. (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem örülnél, ha olyan stramm nagyapád lenne, mint én vagyok. ;)

Nem jött be, hiába próbálkoztam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) prolad


prolad
őstag

Egész jók csak olyan áron kéne adni hogy egy magyar kisnyugdíjas is megvehesse.

(#12) aljuzer45


aljuzer45
csendes tag

Helyes O.K. sok az idös rosszul láto-remegö kezü .felhasználo,s hát vammak közöttük is kik szeretnének nagyobb müszaki felhasználhatoság Pld 3G,Bluetoth,s egyebek meglétét is, tapasztalni! :C :K

focsoro

(#13) V.T.CS. válasza prolad (#11) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

nem olyan rossz a nyuggerek helyzete ahogy előadjàk. csak sír a szájuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.