Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Érdekes, hogy ilyen pici, de határozottan tetszik. Hátha sikerülne végre a SE-nek kitörni a mélyvölgyből... :)

(#2) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Jó jó, de a méretek? Legalább a kijelző átlóját áruljátok el

Cseberből vederbe

(#3) fricz19


fricz19
őstag

nem rossz, de egy nagyobb képernyőt elviselne.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

élőfotók

egész megható ez a családi fotó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) Straw


Straw
senior tag

Se-hez képest meglepően gyorsnak tűnik a UI sebeeége.

42

(#6) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ez az X10 mini inkább hasonlít egy érintős mp3 lejátszóra mint telefonra...2,5 inches QVGA kijelző nagyon gyenge...lehetett volna kicsivel nagyobb a telefon és 3 inches a kijelző, akkor nem lenne ilyen vastag sem :(

You are not prepared.

(#7) HardSanyeee válasza Straw (#5) üzenetére


HardSanyeee
őstag

600 Mhz-es procival QVGA kijelzővel Android alatt nem nagy művészet :D
Amúgy tényleg meglepően gyors, csodálkozok, hogy csak Q2-ben jön,

(#8) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Majdnem 10 perces videó
Nekem nagyon tetszenek az effektek, eddig szimpatikus, viszont a böngészőben nagyon nincs jól kihasználva a hely.

(#9) AMD Power


AMD Power
titán

Milyen gyorsak voltak?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10) fateless


fateless
veterán

Ez nagyon jó kis készülék! Csak attól félek, hogy a HSPA, WiFi, GPS triumvirátus nagyon megdobja az árat. Ha csak a WiFi lenne benne, az általam elképzelt célközönséget jobban elérné és olcsóbb lehetne. Mondom ezt úgy, hogy még nem is ismerem az árat...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11) AMD Power válasza fateless (#10) üzenetére


AMD Power
titán

Igen sajnos az SE néha "elnézi" az árakat. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12) Norbi21


Norbi21
senior tag

Nekem is tetszik a cuccos. Viszont a kijelző nagyon kicsinek tűnik. A másik sarkalatos pont ugye meg a telefon árazása :U

(#13) Stiky


Stiky
senior tag

Az első kontakt: Andy Szabo. he-he :DDD
Ez tényleg egy full extrás mp3/mp4 lejátszónak tűnik. Biztos kövér lesz az árcédulája. :U

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#14) rep3at


rep3at
őstag

Na most megint lehet majd reménykedni, szerintem az ár lesz ismét elnézve nagyon.

Forward thinking. كرر

(#15) Jadro


Jadro
veterán

Örömteli, hogy még használható is a kicsi billentyűzet. Az ártól félek én is, de egy nem túl magas árral jó kis vétel lesz ez.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#16) Straw válasza HardSanyeee (#7) üzenetére


Straw
senior tag

Az lehet, de az Xperia1 alatt is olyan proci volt amin láttunk már winMo-t suhanni a HTC-től az X1 meg csak egy haldokló teve tempóját hozta.
Szóval szerintem az SE-től igen nagy szó. :) Bár abban igazad van, hogy kis kijelző ahoz mérten erős proci és ez önmagában ígéretes, de el is ronthatták volna.
Már csak az anyaghasználat jérdés.

42

(#17) Ricardo válasza Jadro (#15) üzenetére


Ricardo
félisten

Jó kis telefonnak tűnik. Remélem nem szállnak el az árral.

(#18) HardSanyeee válasza Straw (#16) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Hát a WM optimalizálását el lehet ba..ni, az Androidét kevésbé :D
Anyaghasználat terén nem szoktak gondok lenni :)

(#19) Straw válasza HardSanyeee (#18) üzenetére


Straw
senior tag

Legyen igazad :D

42

(#20) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Ez a mini nagyon mini. Túl kicsi ez a kijelző.

valami

(#21) AS


AS
félisten

MIni ari, de kijelzöje mar nem :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) P00By


P00By
nagyúr

Aranyos, de semmi több.

(#23) Kumite válasza DaveNo1 (#6) üzenetére


Kumite
aktív tag

Egy másik topicba is beírtam már. Képzelj egy egy Moto Droidot, vagy egy N97-et egy nő kezébe... Naugye... Érintős-qwertyes női telefonnak a létező legjobb jelenleg, de férfikézben is el tudom képzelni
.

(#24) Quasi_modo válasza Kumite (#23) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Érintős-qwertyes női telefonnak
Ha egy nő ilyesmire vágyik, akkor neki is lehetnek elvárásai a kijelző méretét illetően.

valami

(#25) Ricardo válasza Quasi_modo (#24) üzenetére


Ricardo
félisten

A nők méretcentrikusak :D

(#26) Quasi_modo válasza Ricardo (#25) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Akkor főleg lehetnek elvárásaik a (minnél nagyobb) mérettel kapcsolatban.

valami

(#27) Kumite válasza Quasi_modo (#24) üzenetére


Kumite
aktív tag

Arra ott van az N97, Motorola Droid, több HTC.
De hidd el, hogy legalább annyi nőnek kis kijelző és kis telefon az elvárása, mint a nagy kijelző elvárások (szerintem 70% választana inkább ilyet, mint egy Droidot).

(#28) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Ugyanaz mint az N97 és az N97 Mini :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#29) GALARDO


GALARDO
addikt

Ronda mind a kettő. :(

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#30) dedike válasza Kumite (#27) üzenetére


dedike
addikt

Az U10i sem egy kis darab, mégis jó női kézben is! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#31) Kumite válasza dedike (#30) üzenetére


Kumite
aktív tag

De azért egyáltalán nem idegen egy női kézben, míg szerintem az iPhone, HTC HD2, Droid meg egyenesen idiótán néz ki. Kivéve, ha üzletasszonyról van szó, mert akkor az meg tud jól mutatni :K

(#32) HardRic


HardRic
addikt

Nekem kell egy mini pro. Beleszerettem. Következő telefonom 3GS lesz, de közben, vagy utána, mindenképpen kell egy ilyen! Muszáj!

(#33) EczkE


EczkE
addikt

Nagyon tetszik, aranyos. :) Bár a kijelző télleg lehetne nagyobb
És eléggé sebes. És ha még a qwerty is jó az külön öröm.
Csak ugye az ár... :U

Asszem mindenféleképpen!

(#34) HardRic válasza EczkE (#33) üzenetére


HardRic
addikt

Hát igen, az ár. Semmi emberire nem számíthatunk, mivel SE. De azért van remény.

(#35) Lirion


Lirion
addikt

Egészen jó lett ez a cucc, kár, hogy a menüje ilyen több oldalas, mint a vodás legolcsóbb érintős telóban. Szerintem ettől kissé bóvli hatást kapott a telefon, meg az oldalsó neon zöld gomboktól is.

(#36) Ricardo válasza Lirion (#35) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem csak a vodásban van többoldalas menü/ főképernyő. Egyre több készülékben találkozhatunk ezzel a megoldással.

(#37) fateless válasza Ricardo (#36) üzenetére


fateless
veterán

Sőt, egyre kevesebb azon készülékek száma, amelyben nem több oldalas a kezdőképernyő (egy űjonnan kijövő tapikészülék sem jut eszembe e nélkül)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#38) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Vajon lesz rajta kèzìrås felismerès? És vègül rezisztiv vagy kapacitiv a kijelzö?

Cseberből vederbe

(#39) HardSanyeee válasza LEFTHORSE1 (#38) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Kapacitív, Android szerintem nem is támogatja rezisztívet.

(#40) Zugi


Zugi
aktív tag

Az eddig látottak alapján nekem baromira bejön ez a telefon!
El kell mondjam, megrögzött Nokia-s vagyok, tíz év alatt sosem volt más telefonom, csak Nokia. De most elérkezett az a pont, hogy ezt felülbíráljam. Ennek két oka van. Évek óta nem tetszenek a Nokia készülékei, egyik sem az, amire vágyok. Vagy kivitelben, vagy tudásban nem áll össze a kép. Szemben most ez az X10mini, erre csettintettem egyet, hogy ez az, ilyet kerestem már mióta. Legnagyobb erőssége a kicsisége na és a tudása. Szerintem nagyon jól gondolkodtak a Sony-Ericsonnál, hogy a ma újra közel féltéglává növő telefonokat (arra nekem ott a pda), újra visszavarázsolják kicsire, könnyen zsebre vághatóra, miközben a tudásában mindent tud.
Most csak az árát várom, az lesz még sorsdöntő!

(#41) LEFTHORSE1 válasza Zugi (#40) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Nekem is bejön amikor a videòkat nèzem vagy a kèpeket, ott egyszerüen elegendö nagynak låtom a kijelzöt, egyåltalån nem nèznèm ki hogy csak 2,6-os. Valamivel csak el kell rontsåk hisz ez egy SE, gondolok itt a kamera funkciòkra vagy a zenelejåtszòban valami hiånyossågra, vagy az üzemidövel lesznek gondok hisz 600Mhz proci van benne amihez minimum 1500 mAh aksi kell. Ami kimondottan tetszik az a telò aljån levö csatlakozòk ès a jobb alsò sarokban a csuklòpånt akasztò szem

Cseberből vederbe

(#42) HardSanyeee válasza LEFTHORSE1 (#41) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Nem hinném hogy 600-as procihoz 1500-as akksi kéne. Meg ebbe bele se férne, vagy 1000-res vagy 1200-as lesz benne, de inkább az előbbi.

(#43) LEFTHORSE1 válasza HardSanyeee (#42) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

De akkor nézd meg a specifikációjában azt hogy GPRS-EDGE hálózatokon 4 óra telefonbeszélgetést ígérnek, szerintem ez mindent elárul az üzemidejéről, pedig nagy kár volna érte

Cseberből vederbe

(#44) HardSanyeee válasza LEFTHORSE1 (#43) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Én a Nokia 5630 teszt alapján próbáltam következtetéseket levonni, ugyebár az a telefon is QVGA kijelzős (igaz, csak 2.2") és szintén 600 Mhz-es a procija.

"Az akkumulátor 860 mAh-s (BL-4CT), 3G-n elvileg három óra beszélgetési időt garantál, 2G-n viszont hetet. Én 3G-n használtam a masinát, két napja megy, viszont kezd merülgetni, amiben relatív sok telefonálás és némi WiFi-s netezés is volt, zenét viszont nem igazán hallgattam. A két napot tehát valószínűleg zenelejátszással is bírja a gép, szerényebb igénybevétel esetén pedig ennél hosszabb üzemidőre is számíthatunk."

Ezek pedig tuti legalább 1000 mAh-s akksit kapnak.

Viszont X10 mini sajtótájékoztatójában jó nagy hülyeség van.

* Talk time GSM/GPRS: Up to 4 hours
* Standby time: GSM/GPRS: Up to 285hrs

* Talk time UMTS: Up to 3.5 hours
* Standby time: UMTS: Up to 360 hrs

Egyrészt érdekes, hogy 3G hálózaton csak fél órával kevesebb a beszélgetési idő, de ami még érdekesebb, hogy 3G hálózatokon több a készenléti idő, mint 2G hálózatokon :U

[ Szerkesztve ]

(#45) LEFTHORSE1 válasza HardSanyeee (#44) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Akkor ezeknek a korai adatoknak egyáltalán nem adhatunk hitelt, a végén azon röhögnék ha kiderülne hogy 2,6 nál nagyobb a kijezője mint ahogy ezen a videón is látható hogy milyen elegendően nagy, vagy az a kéz tulajdonosa valami liliputi féhérnép :DDD . De szerencsére a Phone Arenának van egy remek készülék méret összehsonlitó szolgáltatása ahol akár egymásra is húzhatók az összehasonlitandó mobilok méretarányos képei

Cseberből vederbe

(#46) nauro


nauro
aktív tag

Sziasztok!
Van már hivatalos megjelenési dátuma az X10 mini pronak? Nagyon izgat már a kicsike, és a SEhonlapon csak annyit látok, hogy 3hónap múlva, de ez már elég régen kint van:)
Előre is köszi az információt

(#47) kaller1 válasza nauro (#46) üzenetére


kaller1
veterán

Május vége, 100k környékén fog nyitni. Sok. :U

.::> <::.

(#48) Picur1992


Picur1992
tag

Üdv lenne egy kérdésem ma került hozzám egy turbó sim!
egy x10 mini próba gyárilag 70 es de én 30 as kártyával használom és az lenne vele a problémám hogy nem lehet csatlakozni a mobilnetre ez mért lehet??
Már szoftver frisitést is csináltam.
A t-mobilt is felhívtam de nem tudtak beállitást küldeni mert androidos a telo.
Tudtok nekem segiteni??
Köszi

Jó helyében jót várj! Magyarán valamit valamiért:))

(#49) Saskakas18


Saskakas18
tag

Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy X10 mini alaplapja belerakható az X10 mini pro-ba?

Mert van egy X10 mini-m aminek a kijelzője betört és van egy X10 mini pro ami szoftver bajos. És arra gondoltam, hogy kicserélném az alaplapot a pro-ba és lenne egy használható telefonom!

nos mit gondoltok? Megoldható ez???

Segítsetek kérlek!

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.