Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Várom a beszámolótokat.
Addig itt van a GSMAréna:
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Omnia HD ütős darabnak ígérkezik, majd meglátjuk mire lesz elég. :)

(#3) student


student
őstag

km900
durván dizájnos lett a menüje
ahhoz képet hogy van graf csipje még mindig akadozik a képváltásoknál meg képbetöltésnél
mikor csinálnak má ájfon sebbeségü telót?

[ Szerkesztve ]

(#4) Depression


Depression
veterán

Omnia HD! Végre egy olyan készülék, amin azt a kevés gombot ízlésesen helyezik el. Ugye, hogy mennyivel szebb!?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#5) Jadro


Jadro
veterán

Az Omnia HD és az Ultra Touch egyaránt gyönyörű. A zenegép nem az én világom. Ha úgy tekintünk rá mint egy jópofa mp3 lejátszó amivel lehet telefonálni akkor nem rossz. Ha fordítva hogy telefon ami zenél is úgy már nem annyira. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#6) Ricardo


Ricardo
félisten

Az Omnia HD gyönyörű lett. Az Ultra Touch is bejön. A másik kettő nekem nagyon "szappan"

(#7) szente


szente
addikt

a beat dj-vel kiváncsi vagyok mennyire lehet mixelni.mármint hogy tényleg mixelni..... :U a fejembe van egy ilyen koncepció de ez abszolút nem hasonlít rá...ha szoftveres potikat terveztek rá(anélkül vicc az egész) ahhoz kicsi a kijelző szvsz...belehalgatási lehetőség? :U

(#8) Kickass


Kickass
őstag

áááááá Omnia HD áááááááá kell, most! :D:D

(#9) hans87


hans87
tag

Na, igen! Ez már nem semmi! Várom a tesztet! :)
Nem vagyok Samu fan és a tapicskijelzőket sem komálom nagyon de, az Omnia HD és a Beat DJ rohadtul bejön. Kérdés: a Beat DJ-ben is Symbian van?

(A drága finn úriembereket meg kizavarni a finn télbe 1-2 farkassal! - rohadt dühös smiley)

Nokia 5530

(#10) Kickass válasza hans87 (#9) üzenetére


Kickass
őstag

a BeatDJ TouchWiz (a'la F480) továbbfejlesztve bár a videón a másik 'közelebbről' topikban elég lassúcskának tűnt igaz azt nem irták ez mennyire végleges változat

[ Szerkesztve ]

(#11) Dr.Anonymus válasza szente (#7) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

(#12) Thom!


Thom!
veterán

ha már nincs 12MP kamera, lesz-e 8MP+OZ?? AS szted??? :D

(#13) AS válasza Thom! (#12) üzenetére


AS
félisten

Nem tudom, nekem a Omnia HD bőven elég. :)

De igaz ma se Android se 12 megapilxes samu nem volt.

Igaz van még 2 nap.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) Dr.Anonymus válasza AS (#13) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

valamit kell hagyni a ces-re is... :DDD
de így is gyanús hogy meg van a köve mobilom.. :))
ha nem symbian hanem android alapú lenne a HD akkor 100%-ra mondanám

(#15) Mamuska


Mamuska
őstag

Azért én többre számítottam.

(#16) Dr.Anonymus válasza Mamuska (#15) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ki mutatott be ennél több és innovatívabb portfóliót?
senki...

(#17) bepe79


bepe79
addikt

Nyugi, lesz még Samsung bejelentés, ezzel nincs vége. Csak mert a B2100 bejelentést is a barcelonai kongresszus idejére ígérték, és még más modellek bejelentését is.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#18) Lirion


Lirion
addikt

Hihetetlen, hogy ilyen ocsmányságot, mint az a beat dj, kiadnak. Akkor se kéne, ha ingyen dobálnák utánam, pfúj. A többi jól néz ki.

(#19) AMD Power


AMD Power
titán

Az HD Omnia nagyon komoly lett. A földes teló is nagyon teszik. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

az Omina HD-ben bizony a Nokia keze is benne van. A konkurens mobiloldalon már kint van egy pár kép, és hasonló, mint az 5800-n, csak a billentyűzetből eltávolítottak egy oszlopot :D De még sok mindenben más.

(#21) Dr.Anonymus válasza Lirion (#18) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Lirion:
mert neked nem tetszik az nem azt jelenti hogy a célcsoportnak (tinédzser korosztály) nem tetszik, nézd meg a képeket alább

AMD ehog:
"az Omina HD-ben bizony a Nokia keze is benne van."
- naná mivel ők fejlesztették az S60 Touch verzióját... :B
de szerintem a samsung a gadgetekkel lemossa az 5800 kezdő képernyőjét

(#22) copin válasza Lirion (#18) üzenetére


copin
őstag

Tényleg elég ötlettelen a külseje, de az SRS miatt ki kell próbálnom.

@Dr.Anonymus A beatdj nem valószínű hogy olcsó mulattság lesz, szóval nagyon nem tizenéves a célcsoport. Esetleg a lenti beatdisc, de az már csak 12 egy tucat kategória.

[ Szerkesztve ]

(#23) Dr.Anonymus válasza copin (#22) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

már bocs de a beat disc innovációban messze veri az egész walkman és xpress music portfóliót...
nézz körül a konkurenciánál...

(#24) copin válasza Dr.Anonymus (#14) üzenetére


copin
őstag

A ces már véget ért múlt hónapban. Többnyire 3D megjelenítésű tv-k inváziója volt Las Vegasban. Szerencsére mobil nem nagyon.

@#23 Mi olyan különleges benne? Esetleg az ára (válsághoz igazítva).

[ Szerkesztve ]

(#25) Dr.Anonymus válasza copin (#24) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ezt komolyan benéztem, bocs... :Y

@#24:
félérintő képernyős modellt nem nagyon láttam még, 5letes

[ Szerkesztve ]

(#26) g.péter


g.péter
csendes tag

A samsung szép lassan elhúzott az összes gyártó mellett. Már évek óta sokmindent világelsőként mutat be, mint most a HD videót.

Ucs

(#27) szente válasza Dr.Anonymus (#11) üzenetére


szente
addikt

gondoltam,hogy mókus vakítás lesz az egész :( ....

(#28) LEFTHORSE1 válasza Dr.Anonymus (#21) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Gadgetek? Inkább widgeteket akartál írni, nem? Amugy meg kell hajoljak e remek Samsung fejlesztés-ötlet előtt mint a widgetek, nagyon jó hasznos kis jószágok de van két dolog ami még nagyon hiányzik, pl. meg kellene oldják hogy a widgetek bármilyen telefon funkció használata közben is elővarázsolhatók legyenek, tehát ne tünjön el az a kis fül ami előhozza az oszlopot, és legyen minden fontos funkcióhoz widget, esetleg mind a kijelző minden oldalán legyen egy-egy kis fül amelyek még több rögtön láthtó widgetet hoz elő

Cseberből vederbe

(#29) bepe79


bepe79
addikt

Hol van a többi modell? A közép - és alókategória? No meg a B2100 strapa-modell? Ezeket várhatóan melyik nap mutatják be Barcelonában a Samsung standon?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#30) AS


AS
félisten

Már jönnek!
Samsung I7410


Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#31) f.begbie válasza student (#3) üzenetére


f.begbie
tag

Én baromira nem látom az általad említett akadozást. Jó lett ez az LG is, de még jobb lenne vmilyen oprendzserrel. :)

(#32) f.begbie válasza AMD ehog (#20) üzenetére


f.begbie
tag

Sőt ha már belekezdtél, azt se titkold el, hogy a Nokia annyira jól érezte magát a dobogó csúcsán, hogy fejlesztett egy pár mobilt a konkurenciának is.... Nyilván így volt.

(#33) f.begbie válasza copin (#22) üzenetére


f.begbie
tag

Valószínűleg nem is a 40es üzletembereket célozza meg. Egyébként gazdag tinit még nem láttál?

(#34) copin válasza f.begbie (#33) üzenetére


copin
őstag

A nyegyvenes és a tizenéves között található a célcsoport. Jó felé kapizsgálhatsz. Minimum 50k lesz (sőt... a b&o név csúnyán felverheti az árát még).

@#30 Legalább volt mit betöltenie a gépnek. Valami egyéb infó, az objektum közeledésén kívűl?

[ Szerkesztve ]

(#35) AS


AS
félisten

Itt az összes Samsung bejelentés, van itt alsós közép sok sok minden.
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#36) Magnum_


Magnum_
nagyúr

omnia HD-röl ár? infó?

(#37) AS: bocs, igy félreérthető. az áráról info :D

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#37) AS válasza Magnum_ (#36) üzenetére


AS
félisten

Ár nincs, INFO? mi kell?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#38) copin válasza AS (#37) üzenetére


copin
őstag

Mi a logikája a számozásnak és a betűknek? Jó lenne, ha valaki ezt összefoglalná, mert így elég nehéz megjegyezni.

Ez 5 készülék. Hol a többi? Gondolom lesz még, de pár nappal ezelőtt nem csak néhány készüléket villantottak előzetesként.

Közben működésre bírtam az oldalt. Így már ok.

[ Szerkesztve ]

(#39) copin válasza AS (#37) üzenetére


copin
őstag

Ez mit keres itt? [link]

Trapéztorzítást tudja javítani? Nem vagyok projektor fan, szóval technológiai bevezetővel is meg lehet dobni. [link]

[ Szerkesztve ]

(#40) AS válasza copin (#39) üzenetére


AS
félisten

Azt nem tudom, számozás alapján D-korába megy.

Viszont a projektoros az ide jön.



Pár készülék:





Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#41) LEFTHORSE1 válasza AS (#40) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Hűű, az a projektoros jól néz ki, nagyon jópofa, habár még több kép jól jönne

Cseberből vederbe

(#42) Ricardo válasza AS (#40) üzenetére


Ricardo
félisten

Szép. Képek engem is érdekelnének. Kíváncsan várom mik jönnek még.

(#43) AMD Power válasza AS (#40) üzenetére


AMD Power
titán

Csinosak ezek a ketyerék. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#44) AS


AS
félisten

Még egy érintös:



Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#45) AS


AS
félisten

Remélem Bogék ma LG Után a Samsugokat is megfogják főleg a Samsung Omnia Hd-t. :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#48) AMD Power válasza AS (#44) üzenetére


AMD Power
titán

Cuki. Milyen ár kategóriában fog indulni?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49) bepe79 válasza AS (#1) üzenetére


bepe79
addikt

Már megint bemutattak mindent (mármint a Samsung a standján), de ami engem érdekelne, meg ami egy dologban kiemelkedik az átlag telók közül, a Samsung B2100-at még mindig nem.. :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#50) AS válasza bepe79 (#49) üzenetére


AS
félisten

De kint volt az is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.