Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) papi77


papi77
addikt

Elég korrekt áron adják :C

Az első: NOKIA 1611

(#2) dedike


dedike
addikt

Nesze nekünk nagy symbian, wm és android funoknak... ;]
Egy normális telefon, normális áron is lehet sikeres, nem kell ide gps, zenelejátszó, érintőképernyő, meg kisminden kutyafüle..... :U

Jó szerencsét!

(#3) fateless


fateless
veterán

fémház, 3,2-es kamera, nagy kijelző, HSDPA, olcsó :R

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Én csak azt nem értem ki döntötte el hogy ez a kiálitás legjobb mobilja, kik voltak a szavazók? Ha lett volna beleszólásom akkor a W995-re szavaztam volna

Cseberből vederbe

(#5) VD válasza LEFTHORSE1 (#4) üzenetére


VD
őstag

De nem volt beleszólásod! :P (melsleg még egy szavazat a w995-re ;) )
Tudtommal van egy szakmai zsűri, többségiben firkászokból és ők osztogatják az áldást. (De majd jönnek a szakértők és kijavítanak, kikből is áll a voksolók személye)

Melsleg le a kalappal a teló elött, ha tényleg 30E alatt lesz prepaid-vel. :R

[ Szerkesztve ]

(#6) evR


evR
aktív tag

Mar lehet kapni, azaz itt Londonban biztosan a 3 (Three) szolgaltatonal... Skype mobilként reklamoztak/reklamozzak es azt kell hogy mondjam: nem rossz... En is tervezem egy ilyen beszerzeset, mivle tenyleg olcso, gyors es a beepitett alkalmazasok miatt... Nyomkodtam mar es nagyon elegedett vagyok vele... A fo telom biztos nem ez lesz, de kell egy ilyen! Azt hiszem volt/van ennek egy candybar elodje is. Azt egyebkent nem tudtam,h.a gyarto Brit ceg. Szerintem nagyon jo lenne ha Mo.-n is lehetne kapni.
Az hogy a legjobb telo lett picit meglep, de jobban belegondolva miert ne..? Nem mindig az a tuti nyero, ami 8mpx,8gb,smartphone minden anyamkinjaval... :)

''...trend a lelke mindennek...''

(#7) cizoe


cizoe
őstag

"329 órás készenlétre illetve 324 percnyi beszélgetésre ad lehetőséget."

Itt valami sántít..

(#8) cizoe válasza cizoe (#7) üzenetére


cizoe
őstag

Hopp hülye vagyok, órának olvasta mindkettőt. :DDD :B

(#9) blackmajesty válasza cizoe (#8) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Ugyanígy jártam én is. :D

Amúgy nem rossz kis telcsi, bár a skype, és msn miatt jó lenne a wifi bele. Igaz, a szolgáltatóknak így jobb.

(#10) mark75


mark75
senior tag

Tényleg jó árban indul,kérdés hogy nálunk is ennyi lesz. :U

(#11) joey04 válasza LEFTHORSE1 (#4) üzenetére


joey04
titán

mekkora szerencse, hogy nincs beleszólásod.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) Mamuska válasza joey04 (#11) üzenetére


Mamuska
őstag

Így van. Enyhén jobb telefonok vannak kint, sőt sokkal jobbak is kaphatók jelenleg mint a w995.

(#13) copin válasza mark75 (#10) üzenetére


copin
őstag

Ha egyáltalán lesz.

(#14) bejmuller


bejmuller
aktív tag

engem nem lep meg, hogy egy ilyen telot valasztottak az ev telojanak... az ev autoja sem a legujabb luxusmerci/bmw/audi stb altalaban :)
(ha szabad ilyen parhuzamot vonnom:D )

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#15) mark75 válasza copin (#13) üzenetére


mark75
senior tag

na ja

(#16) WieznerI


WieznerI
csendes tag

Félre van írva az ár: nem 90 euróba, hanem 90 fontba kerül. Átszámítva kicsit több, mint 30 ezer forint, szóval nem nagy a tévedés :)

Ha elakadsz egy játékban: http://www.jatekleirasok.extra.hu

(#17) Gubro válasza WieznerI (#16) üzenetére


Gubro
senior tag

Nincs félreírva. Ezt az illetékes ember mondta.

(#18) Depression


Depression
veterán

A magyar vásárlók zome megfogja utálni ezt a telefont, mert kétlem, hogy a szolgáltatók figyelmeztetni fogják őket a horribilis adatforgalomra, és annak költségeire. Simán rátudják kényszeríteni vele a vásárlókat, hogy kártyás telefonjukra többezer forintos netcsomagot váltsanak havonta. Ha nem, akkor meg pillanatok alatt leszívja a rajtalévő összeget. Net nélkül meg mit tud ez a telefon? Kb. semmi extrát.
Persze, hogy az év telefonja szolgáltatói szemszögből.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#19) okib4100 válasza Depression (#18) üzenetére


okib4100
aktív tag

please, ne kezdjük ezt a drágaamobilnet témát n+1-edszerre.
vkinek megéri, vkinek nem.
személy szerint utálom a social networking oldalakat, 2 havonta egyszer felmegyek a facebook profilomra, megnézem mi történt, oszt csá, de van akinek ez simán megér havi 2e Ft-ot.
ettől függetlenül én is meglepődtem a legjobb mobilkészülék címen, valószínűleg a socnetwork mint manapság trendi hívószó áll a hátterében....

ps. ha meg three sajátmárkás készülék, akkor úgyse lesz itthon és a téma irrelevánsság válik.

[ Szerkesztve ]

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#20) evR válasza Depression (#18) üzenetére


evR
aktív tag

Nem mindenhol olyan horribilisek a mobil net arak mint magyarfoldon... Marmint a minimalbereket tekintve.. Megintcsak london: a 3 (Three) szolgaltato pl alapbol adja hozza a netet es kb. 15-20font korul van havi,amiben benne vannak az ingyenes skype beszelgetesek (adatforgalomtol fuggetlenul... (az arban nem vagyok egeszen biztos, csekkolnom kell, de nem hiszem,h.nagyot tevedek). A minimalber meg kb. 220-250font korul van HETENTE! Szoval nem hiszem hogy a magyar piacnak szantak,de egyebkent mashol lehet siman megeri. Ha jol sejtem a 3 itt alapbol 3G szolgaltato, erre epitik fel tarifaikat meg a hozzajuk valo keszulekeket. Eloszor azt hittem,h.ezt a telcsit csak naluk lehet kapni.
Egyebirant en itt T-mobilt hasznalok pre-paidben, 2.5fontert 5napot netezhetek,elvileg 1GB adatforgalomig. Ez itt nem penz ertE.
Na de ez nem Mo....sajnos... :(
aztan lehet full baromsagot hordok itt ossze, akkor megkovezhettek... :)

''...trend a lelke mindennek...''

(#21) LEFTHORSE1 válasza joey04 (#11) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Attól hogy valami olcsó, az nem jelenti hogy a legjobb is, megnézném hogy ezt vagy a W995-öt birnád ki egy hónapi használat ideje alatt, de hát ízlések és pofonok, kinek ez kinek az, nem nagyon szeretném ha minden 4. ember ugyanazzal a tipusu mobillal jönne szembe mint a sajátom

Cseberből vederbe

(#22) joey04 válasza LEFTHORSE1 (#21) üzenetére


joey04
titán

szerintem nem azt mondtam, hogy ez jobb mint a w995. de a w995 sem méltó erre a címre maximum a te SE világodban

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) okib4100 válasza evR (#20) üzenetére


okib4100
aktív tag

Most lehet hogy ezért bant kapok, de: nem csak minimálbér létezik.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#24) evR válasza okib4100 (#23) üzenetére


evR
aktív tag

Off
Miert kapnal bant?
En azert beszeltem minimalberrol, mert az a minimum.. Persze ha dolgozol.. :) meg egyebkent is sokszor ahhoz "hasonlitanak"...
En sem minimalbol elek itt, de volt ido... De ez mar tenyleg off...
Elnezest ha nem offban jelenne meg de buszmegallobol irok, egy regebbi symbianos telorol,raadasul a kezeim is elfagynak miondjart, kesztyuben meg nem megy jol a qwerty... :)
OFF vege

[ Szerkesztve ]

''...trend a lelke mindennek...''

(#25) Murderer69 válasza LEFTHORSE1 (#21) üzenetére


Murderer69
őstag

"Attól hogy valami olcsó, az nem jelenti hogy a legjobb is"

attól hogy valami SE, az nem jelenti hogy a legjobb is :P

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#26) Depression válasza okib4100 (#19) üzenetére


Depression
veterán

Ezt arra írtam, hogy kártyás telefont az vesz, akinek nem éri meg a havi előfizetés. Aki ilyen kevés összeget költ telefonra, az nem örül annak, hogy hetente kell feltölteni a telefont pénnzel. Sok ismerősömnek azért van kártyás telefonja, hogy elérhető legyen, és évente 1-2 alkalommal töltik fel.
2,5 Font 5 napra is nagy összeg idehaza, itt havi 2000 Forintért lehet kapni 100MB-os csomagat, ami elég is lehet ennek a készüléknek. De akkor sem éri meg (kártyásoknak), azaz hiába olcsó a készülék.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#27) Ricardo válasza Mamuska (#12) üzenetére


Ricardo
félisten

Mint ahogy a most megválasztottnál is vannak jobbak :U

Erre akartam rávilágítani a másik topicban :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.