Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Köszi nekik, jó ötlet! [Software Library: Flash Showcase]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) atike


atike
nagyúr

Volt azért nem egy felejthetetlen munkaidőgyilkos alkotás köztük... :D

(#3) -Faceless-


-Faceless-
őstag

BlueMaxima flashpoint-ja már 2 éve gyűjti ezeket, és teljesen működőképes. Nem hiszem, hogy közelébe tudnának bárhogy érni ennek. Most letölti az ember az Ultima verziót ami offline tartalmaz minden játékot akkor több mint 500GB

(#4) somogyib


somogyib
őstag

Kár a technológiáért, a flash egy jó fejlesztőeszköz volt. A hozzáértők baromi jó full flash oldalakat tudtak csinálni.

Az egyik animációmmal régebben nyertem egy Chipmagazin pályázaton is. :)

(#5) -Faceless- válasza somogyib (#4) üzenetére


-Faceless-
őstag

Én megnézném a helyedben, hogy rajta van-e ezen a listán. Ha ott van legalább jó tudni, hogy fentmarad az utókornak.

Ha nincs fent egy egyszerű formmal lehet lehet kérni a felvételt mindent lementenek ami legális.

(#6) VIC20


VIC20
őstag

Derék kezdeményezés.

Mindazonáltal ideje lesz bespájzolni egy normális flashplayer változatból (ami nem frissül, nem tiltja le saját magát) a saját gyűjtemény biztosítására.

(#7) somogyib válasza -Faceless- (#5) üzenetére


somogyib
őstag

Hát azért olyan komoly animáció nem volt az... :B

Még 2003-ban volt, megtaláltam az eredeti kiírást: link. Nem tudom egyáltalán mennyi közül nyertem, de egy Flash MX volt a nyeremény (az swf fájl talán még megvan valahol).

[ Szerkesztve ]

(#8) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Mint egykori FlashFan , különösen örülök, hogy ezek a net történelmét képező játékok végül megmentődnek a teljes kaszától, és nosztalgia kedvéért elő lehet még őket kapni. Az 1000 darab elsőre kevés, de mert még egy csomót nem mentettek le, ezért remélhetőleg bővülni fog majd a kínálat.
A nyitókép amúgy melyikből van?

#3 -Faceless- Olvastam erről a kedeményezésről, és valószínűleg a Linux alá fel is teszem majd. De nem a (jelen pillanatban) fél terrás, teljes verziót, az biztos.
Amúgy vannak benne 18+ -os programok is? A Jake szériával anno el-elszórakoztam :B

#6 VIC20 Az Adobe oldalán még megtalálható, .swf fájlokat futató alkalmazás nem jó?

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#9) dajkopali válasza Necroman_Mk2 (#8) üzenetére


dajkopali
addikt

innen

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#10) hcl válasza Necroman_Mk2 (#8) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Igen... de ha lehet hozzá olyan emulátort, amin biztonságosan elfut, akkor ugyanez meg lehetne csinálni élesben is... Persze az Adobe nem akart erre is költeni :S

Mutogatni való hater díszpinty

(#11) Slack


Slack
tag

Bár az utóbbi pár évben egyáltalán nem játszottam flash játékokkal nagyon örülök neki. Ezek a tartalmak rengeteg szellemi értéket képviselnek.

(#12) macman507


macman507
aktív tag

Kár, hogy az igazi királyról a témában nem cikkeznek kb. sehol:

https://bluemaxima.org/flashpoint/

Az 500 GB-os verzióban minden benne van (játékok, animációk stb...), amit eddig beletettek, de van egy "Infinity" verzió, aminél csak azt töltöd le, amit te szeretnél, ahogy böngészed a játékokat.

És sajnos még ebben sincs benne minden játék, mert volt olyan dev, aki valamiért nem értékelte, hogy itt elérhető a játéka, így megkérte, hogy vegyék ki a gamejeit..

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#13) atike válasza macman507 (#12) üzenetére


atike
nagyúr

:Y

Na az komoly. 500 giga... Vajon mennyi lenne mindenki benne lenne....? :U

(#14) somogyib


somogyib
őstag

Máig a legjobb flash animáció: link
Persze itt nem csak az animáció viszi a prímet, hanem a téma is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.