Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) enginev3.0 válasza total90 (#23) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mindketten rosszul látjátok, Varoz meg Művésznő is, mars a szobába (de külön külön ;] )

(#23) total90@ +1

Nos, az én meglátásom, az, hogy.
Ha nincs félnivalóm, hogy a barátnőm képes lenne otthagyni bárkiért, aki megnézi, és vagy megdicséri mert épp kicsit megmutatta azt amije van, akkor nyugodtan öltözhetne úgy, ahogy most Varoz elvárja művésznőtől. Mert hiába nézik meg rengetegen az utcán, ahogy Total90 is írta, nekik csak ennyi jut :K nekem pedig külön jó, hogy az utcán is megbámulhatom, meg csodálhatom azt ami AZ ENYÉM!!! (övé, miénk :D )
És igen, dagadna a mellem, hogy épp milyen lány fogja a kezemet az utcán, ez ha tetszik hanem, nem dicsekvés (ez amúgy is olyan rossz szó, de mivel még reggel van, más nem jut eszembe), csak simán eltölt a büszkeség, hogy nyenyenyenye-nyee-nyeee :K

Művésznő túlságosan két végletet lát ebben a dologban, mivel túlságosan konzervatív. Nem csak a pláza rib.ncos, és a mindenemet elrejtem megoldás létezik, van itt is arany középút, mint mindenben. És ez sem hétfőtől péntekig szól, nem kell mindennaposnak lennie, ha lemész a boltba, nem kell úgy öltözni ahogy ő akarja, mégis ki ő?? Mit képzel magáról?? ...(ha bármi baj van szólj, és megyünk! ;] ;] ;] :D )
De ha kimentek sétálni a városba, és nem a szántóföldekre, vagy egy mozi, vagy egy vacsora, vagy mit tudom én, (egyedülálló vagyok...), akkor nyugodtan vedd fel azt amire ő azt mondja, hogy "IGEN ezzzzzzzzzzztttttttttttt!!!!!444" , neki akarsz tetszeni nem? Neki tetszel! és nem azért mondja, hogy vedd fel, mert neki nem tetszik... persze gondolom ő fehérneműben is el tudna képzelni bármikor, de maradjunk az arany középúton. Szóval ha épp elmentek valahová, akkor hallgasd meg, hogy ő mit szeretne, néha kicsit engedj, neki, hogy még ha férfi is, neki is lehessen igaza, és azt mondod, "na jó, akkor ezt veszem fel".
És itt jön az a rész, mikor valami elitebb helyre mentek, és ő oda is azt szeretné, akkor pedig elmagyaráznod neki, hogy ő is megértse, hogy "nem ide nem veszem fel, ide nem illik ilyenbe menni"... akkor pedig ő érti meg és ő fogadja el a Te döntésed. Már is egy kompromisszumos kapcsolatban éltek, mert hülyeség amit írtak, hogy, nem lehet megváltoztatni az embert egy kapcsolatban, dehogy nem, minimálisan, ami neki is belefér, és nem okoz semmilyen kellemetlenséget egyik félnek sem!

Puszipá :R

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.