Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Hogy eldicsekedhessen veled?

"nincs rá lezsóidő"

(#2) sketchifun


sketchifun
senior tag

A drága párodnak ez egy kihívás. Konzervatív lány vagy, és neki pont az a brahija, hogy téged megváltoztasson. :D

Ne hagyd magad.

És ahogy a koléga írta előttem, nyilván dicsekedni is szeretne veled. :DD

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#3) greenity


greenity
aktív tag

Szerintem ezt ne vedd bántó szándéknak, nem arról szól semmiképpen.

Szerintem ezt beszéljétek meg részletesebben, biztos megtaláljátok a közös hangot :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#4) ericssonfan2


ericssonfan2
tag

Szerintem kimondottan ritkaságszámba menő érték manapság egy konzervatív lány.
Egy párkapcsolat pedig nem egymás megváltoztatásáról szól.

Ne hagyd magad, az "úgy" már nem "te" lennél! :)

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#5) maláj


maláj
őstag

képet akarunk :DDD

(#6) művésznő4 válasza maláj (#5) üzenetére


művésznő4
csendes tag

NYEM!!! :DDDD

Srácok, bocsi! :)
Most olvassátok el, így van kész a sztori. Véletlenül hamarabb publikáltam és úgy csak a fél írást olvashattátok....:B

(#7) Varoz válasza sketchifun (#2) üzenetére


Varoz
őstag

Egy figyfenét! Köze nincs hozzá. Nem megváltoztatni akarom heccből. De ha dekoltázst akarok látni, nem, nem a celebek által kirakott cs.csöket. Hanem rendes, kúltúrált dekoltázst, akkor ne másokat kelljen már néznem, mert az én asszonykám nyakig beöltözik. :U


ericssonfan2

"Egy párkapcsolat pedig nem egymás megváltoztatásáról szól."
Nincs igazad. Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy betonstabilan kitartunk magunk mellett. Nem, egy párkapcsolat két félről szól, melyek egy egészt alkotnak. Ahol megvan a maguk függetlensége is, de az egész létrehozásához alakulnunk kell a másikhoz. Ez másképp nem megy. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#8) greenity


greenity
aktív tag

"milyen dögös, dekoratív asszonykája van" - ahogy ő fogalmazott. (ezt azért erősen cáfolom... :DDD )

Miért akarod cáfolni a nyilvánvalót? ;)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) föccer válasza maláj (#5) üzenetére


föccer
nagyúr

Azt is tedd hozzá, hogy kiről, milyeneket :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10) maláj válasza művésznő4 (#6) üzenetére


maláj
őstag

akkor warezről akarunk képet :DDD

szerk: a pöpec kis képemet nem cserélem le a kőműves micsodádra ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) művésznő4 válasza greenity (#8) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Hát, mert én máshogy gondolom... :)
Bár Varoz mindig biztat, meg lelket önt belém, hogy "márpedigezíígyvan!!!" ;] :P

(#12) Varoz válasza maláj (#10) üzenetére


Varoz
őstag

A kőműves dekoltázsomról szeretnél? ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#13) greenity válasza művésznő4 (#11) üzenetére


greenity
aktív tag

Tessék elhinni ;)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#14) Huma


Huma
addikt

Tegyél be képet és mi majd elbíráljuk, hogy megfelelő e vagy sem. ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#15) művésznő4 válasza Huma (#14) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Inkább nem, köszi..... :P

köszi greenity! ;)

[ Szerkesztve ]

(#16) hoffman_


hoffman_
nagyúr

nehogymár ő hordja a nadrágot, szankcionáld már, no traktor, no finomság. nehogymáne!

(a lényeg, hogy ha bárkinek ilyen igénye van, meg tudjátok beszélni. ami, ahogy nézem, megy is. szóval túl van tárgyalva :) nekem speciel pont mindegy ez a specifikus része, de ha igazán őszinte akarok lenni, akkor fél lábbal inkább felé lépek, mert van abban valami, amit mond csóri fiú. egyébiránt azt speciel nagyon bírom, hogy milyen frankó egyedi ruhatárad van. nekem jók a ruhák így is, ha nem juttok dűlőre, nos, keress :DDD )

ui.:

a bastille számról azóta se jeleztél vissza, egy egész álmatlan éjszakám ráment arra a vacakra, annyira gány szövege volt :P

#17:

na igen, nők... :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17) Varoz válasza hoffman_ (#16) üzenetére


Varoz
őstag

Elvileg meg lett már beszélve rég. Csak most ilyen közvéleményt kutat. :DD

Igen, nők. :U ;]

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#18) művésznő4 válasza hoffman_ (#16) üzenetére


művésznő4
csendes tag

hoffmann, imádlak, mondtam már? :P :DDD :DD :C

Júúj,a a Bastille szám azóta összeállt, nagyon szuper!
Nagyon köszönöm, hogy ennyit fáradtál vele! :R :B
És azóta is óriási kedvencem! A kis pontatlanságok meg egyáltalán nem számítanak, a lényege úgy is megvan. Viszont a lefordítatlan részeket azóta sem tudtam megfejteni... :/

[ Szerkesztve ]

(#19) hoffman_ válasza művésznő4 (#18) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ma még nem :D

:)

nem pontatlan az, csak nem tükör! ^.^

csak egy sor volt, ne viccelj, tuti nem is fontos! :D azóta se tudom, nagyon szleng, de legalábbis spéci összetétel, sose láttam még.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20) művésznő4 válasza hoffman_ (#19) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jóvanazúgy, nem is lényeg! ;)

Az előző hsz-odon viszont azóta is sírok... :DDD
" no traktor, no finomságok", :D
"csóri fiú" :D ,
"...nos, keress" :D ,
meg a ruhatáram dicséretéért külön virtuális puszit küldök! :o :B :R

[ Szerkesztve ]

(#21) hoffman_ válasza művésznő4 (#20) üzenetére


hoffman_
nagyúr

összeszedtem a lényeget :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22) művésznő4


művésznő4
csendes tag

A bejegyzésem fő kérdése amúgy az lett volna, hogy - akár van asszonypajtásod, akár egyedül vagy jelenleg - Ti hogy álltok ehhez a kérdéshez? Szeretitek, büszkék vagytok, ha a barátnőtök kicsit megmutatja magát vagy egyből előbújik a zöld szörnyike és jobban örülsz, ha inkább senki nem veti rá a szemét? :)
Mennyire támogatod a dekoltázs témát, ha a Párodról és nem egy idegen nő kebleiről van szó?

(#23) total90


total90
veterán

Nekem nem rossz ha megnezik a baratnom, sot, nezzek csak, nekik csak az jut ;] Egyebkent szerintem ha egy nonek szep melle van, akkor nem kell rejtegetni. Ez most nem ugy ertem, hogy jarkaljon felso nelkul, de ha mutat belole, akkor az tekintetvonzo tud lenni :K

Ami a konzervitast illeti, nagy hulyesegnek tartom. Valojaban senki nem az szerintem, csak pl. lehet neveles is, hogy azt kell mutatni a tarsadalomnak.
Aztan altalaban ez nem jol sul el...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#24) kenwood3 válasza művésznő4 (#22) üzenetére


kenwood3
őstag

Én veled értek egyet. Nekem mutogassa, ne az utca emberének. Szoktam is neki mondani, ha véletlenül olyan felső van rajta, ami szerintem már túl sokat mutat. Szerencsére ritkán van rajta emiatt olyan :))

" Közösen elkezdtünk ruhákat nézegetni "

Jézus! 1x voltam vele ruhaboltban, többet nem is megyek :DDD Nekem a ruhavásárlás 5 perc, amíg neki fél-1 óra. Agyfaxt kaptam, amikor egymás után 20 ruháról kérdezte meg, hogy "ez , hogy tetszik" :))

Most azt se tudom, hogy kerültem ide, mert azóta amióta tele van a bluegiftes témával a blogout szekció, azóta messze kerülöm a blogoutot :N

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#25) petipetya válasza művésznő4 (#6) üzenetére


petipetya
nagyúr

Elolvastam a maradék részt is, és a véleményem ugyanaz marad ha nyelvtanilag át is fogalmazom, hiszen magamból indultam ki. Ha a párom lennél, akkor szívesen eldicsekednék veled a megfelelő közönség előtt. Persze lenne bennem féltékenység is, ezt sem lehet kiiktatni, ilyen vagyok. Ám azt is tudom, hogy bezárni sem érdemes az énekesmadarat a kalitkába, mert akkor nem látjuk, milyen csodásan szárnyal. Ha jó dolga van, akkor úgyis visszatér a nyitott kalitkába.

Arra a kérdésedre hogy mit tegyél, nem tudok válaszolni. Mivel nő vagy és nem ismerlek, így duplán/triplán nem tudhatom mi van a fejedben. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#26) Pttypang válasza művésznő4 (#22) üzenetére


Pttypang
veterán

Ahogy a holgy jobbnak erzi :)

Everybody lies.

(#27) Huma válasza művésznő4 (#22) üzenetére


Huma
addikt

A férfiak szolidaritásból támogatják. Az a jó ha mindenkinek jut valami. Még ha csak a látvány is.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#28) enginev3.0 válasza total90 (#23) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mindketten rosszul látjátok, Varoz meg Művésznő is, mars a szobába (de külön külön ;] )

(#23) total90@ +1

Nos, az én meglátásom, az, hogy.
Ha nincs félnivalóm, hogy a barátnőm képes lenne otthagyni bárkiért, aki megnézi, és vagy megdicséri mert épp kicsit megmutatta azt amije van, akkor nyugodtan öltözhetne úgy, ahogy most Varoz elvárja művésznőtől. Mert hiába nézik meg rengetegen az utcán, ahogy Total90 is írta, nekik csak ennyi jut :K nekem pedig külön jó, hogy az utcán is megbámulhatom, meg csodálhatom azt ami AZ ENYÉM!!! (övé, miénk :D )
És igen, dagadna a mellem, hogy épp milyen lány fogja a kezemet az utcán, ez ha tetszik hanem, nem dicsekvés (ez amúgy is olyan rossz szó, de mivel még reggel van, más nem jut eszembe), csak simán eltölt a büszkeség, hogy nyenyenyenye-nyee-nyeee :K

Művésznő túlságosan két végletet lát ebben a dologban, mivel túlságosan konzervatív. Nem csak a pláza rib.ncos, és a mindenemet elrejtem megoldás létezik, van itt is arany középút, mint mindenben. És ez sem hétfőtől péntekig szól, nem kell mindennaposnak lennie, ha lemész a boltba, nem kell úgy öltözni ahogy ő akarja, mégis ki ő?? Mit képzel magáról?? ...(ha bármi baj van szólj, és megyünk! ;] ;] ;] :D )
De ha kimentek sétálni a városba, és nem a szántóföldekre, vagy egy mozi, vagy egy vacsora, vagy mit tudom én, (egyedülálló vagyok...), akkor nyugodtan vedd fel azt amire ő azt mondja, hogy "IGEN ezzzzzzzzzzztttttttttttt!!!!!444" , neki akarsz tetszeni nem? Neki tetszel! és nem azért mondja, hogy vedd fel, mert neki nem tetszik... persze gondolom ő fehérneműben is el tudna képzelni bármikor, de maradjunk az arany középúton. Szóval ha épp elmentek valahová, akkor hallgasd meg, hogy ő mit szeretne, néha kicsit engedj, neki, hogy még ha férfi is, neki is lehessen igaza, és azt mondod, "na jó, akkor ezt veszem fel".
És itt jön az a rész, mikor valami elitebb helyre mentek, és ő oda is azt szeretné, akkor pedig elmagyaráznod neki, hogy ő is megértse, hogy "nem ide nem veszem fel, ide nem illik ilyenbe menni"... akkor pedig ő érti meg és ő fogadja el a Te döntésed. Már is egy kompromisszumos kapcsolatban éltek, mert hülyeség amit írtak, hogy, nem lehet megváltoztatni az embert egy kapcsolatban, dehogy nem, minimálisan, ami neki is belefér, és nem okoz semmilyen kellemetlenséget egyik félnek sem!

Puszipá :R

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#29) Varoz válasza total90 (#23) üzenetére


Varoz
őstag

+ petipetya

Egyettértek veletek, jól leírtátok. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#30) Huma válasza enginev3.0 (#28) üzenetére


Huma
addikt

"És igen, dagadna a mellem"
Bocs, de arra nem hiszem, hogy túl sokan kíváncsiak lennének. :P

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#31) enginev3.0 válasza Huma (#30) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kitenném én is :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32) Pttypang válasza enginev3.0 (#31) üzenetére


Pttypang
veterán

De ez már erősen skizofrénikus lenne :DDD

Everybody lies.

(#33) Varoz válasza kenwood3 (#24) üzenetére


Varoz
őstag

"Nekem mutogassa, ne az utca emberének."

Nos ez is egy érdekes dolog, mert oké, nekem mutogassa. De hol tudja mutogatni, ha nem az utcán? Otthon a hálóban? Igen, lehet, de meddig is van rajta az a ruha, meddig is látom benne? Na ugye. :D
Meg oda vannak jobb ruhaneműk is. ;]

Ahogy többen is írták, az aranyközépút, én azt szeretném. Egy kis csábítás. Hogy el legyek csábítva és alig várjam, hogy kettesben lehessünk. Ez az ami hiányzik, a túlzott konzervativitás miatt. De ezen csak picit kell változtatni és mindjárt jó. :)
Itt-ott, pár alkalommal felvehet ő is cicisebb ruhát, hisz neki is jó az, ha neki esek aztán, otthon. ;] :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#34) enginev3.0 válasza Varoz (#33) üzenetére


enginev3.0
félisten

Too much information

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35) kenwood3 válasza Varoz (#33) üzenetére


kenwood3
őstag

Én inkább a popóra gerjedek, nem a cicire :v :D

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#36) Huma válasza kenwood3 (#35) üzenetére


Huma
addikt

Én meg a tükörképemre. Kinek mi jön be.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37) kenwood3 válasza Huma (#36) üzenetére


kenwood3
őstag

:DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#38) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

:)

Egyet értek pároddal.
Természetesen csak azon keretek között, ami neked is belefér és nem érzed szorongva magad abban az állapotban. Esetleg idővel fokozatosan.

kenwood3: Te mért írsz velem pontosan egy időben, MIII ??? :P

[ Szerkesztve ]

(#39) ericssonfan2 válasza Varoz (#7) üzenetére


ericssonfan2
tag

Akkor fuss neki még egyszer az olvasásnak.
Segítek, amit én írtam: "Egy párkapcsolat pedig nem EGYMÁS megváltoztatásáról szól."

Érdekes párkapcsolat az, ahol én kitalálom, hogyan is szeretném, ha a másik megváltozna - kvázi a saját elvárásaim szerint. Innentől kezdve pedig jön a kérdés, hogy őt szereted-e, vagy egy magadban elképzelt képet róla.

De inkább hagyjuk, végigolvasva a kommenteket úgy tűnik, ez az egész inkább valami kamasz előjáték része.
Jó szórakozást.

[ Szerkesztve ]

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#40) Varoz válasza ericssonfan2 (#39) üzenetére


Varoz
őstag

Megérdemelsz egy LOL-t. Fogalamd nincs az egészről, majd megtanulod a sját károdon vagy sehogy. :U

Hol van itt szó erről, hogy én kitalálom, hogy mivan? Sehol. Arról van szó, hogy idomulni kell a másikhoz, mindkét félnek. Arról nem is beszélve, hogy önkéntelenül is ezt teszed.
Egyrészt, ha van egy dolog ami bántja a másikat, akkor azt el lehet hagyni, attól nem leszel más ember, önmagad leszel akkor is. Nagy gond ha téged egy dolog jellemez csak és ha az nincs akkor totál nem önmagad vagy.
Egy kapcsolat egy egész kör, két félkörből. A két főlkör ahol érintkezik, ott hasonulnia kell az egészhez, különben elállnak egymástól. De a félkör többi része marad az ami, ott nem kell változás. Nagyjából így tudnám neked példázni.

Sok párkapcsolat bukik ezen, hogy midnenáron kitartanak a maguk hülyesége mellett, letojva a másikat. Így nem lehet kapcsoslatban lenni, hogy csak én, csak magam. :N

A miért őt kérdésre, meg egy egszerű példával élve. Veszel egy autót és kicseréled a felnit, attól még azt az autót akartad, csak a felni az ami pont nem tetszett.
Elég leegyszerűsített példa, de remélem érted és érzed a demagógiát a szövegedben.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#41) Varoz válasza ericssonfan2 (#39) üzenetére


Varoz
őstag

De ha neked tulajdonságokon múlik a szeretet, akkor elég nagy gáz van ott. :U

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de sajnálom a párodat, ha van. :/
Nálunk evidens, hogy idomulunk a másikhoz, ezáltal lesz még boldogabb, stabilabb a kapcsolat. Téged is sajnállak, mert ez kimarad neked.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#42) ericssonfan2 válasza Varoz (#41) üzenetére


ericssonfan2
tag

Majd akkor adj tanácsokat, ha te is több mint 15 éve házas vagy 4 gyerekkel, egy szerető családban, mint én.
Meglátjuk az idő kit igazol... megkérdezlek 10 év múlva.
Mint mondottam: jó szórakozást. Látszólag erről szólt ez az egész szösszenet.

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#43) Varoz válasza ericssonfan2 (#42) üzenetére


Varoz
őstag

Apámék 42 éve házasok az én általam vázolt álláspont gyakorlásával. Ezt elbuktad. ;)
Soha nem veszekedtek, soha.

Amúgy 4 gyerekkel szintén. :))

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#44) Pttypang válasza Varoz (#43) üzenetére


Pttypang
veterán

Minden attól függ, hogy milyen a 2 emberke személyisége.
Van ami működik, van ami nem. Nem vagyunk egyformák.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#45) Varoz válasza Pttypang (#44) üzenetére


Varoz
őstag

Egyértelmű. :)
Csak akkor a kedves kolléga ne akarjon már lenézni, meg degradálni.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#46) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Ha egy férfi csöcsöket akar bámulni, akkor csöcsöket fog bámulni. Ha a tieid nem lehet akkor másét fogja. Ilyen egyszerű. Felesleges itt bármilyen okfejtésbe bonyolódni, olyan lenne mint megfejteni egy kapapácst.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#47) Varoz válasza Blindmouse (#46) üzenetére


Varoz
őstag

Nagyjából. Ezért kérem, hogy az övét láthasssam. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#48) Blindmouse válasza Blindmouse (#46) üzenetére


Blindmouse
senior tag

*kalapácsot

[ Szerkesztve ]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#49) Pttypang válasza Varoz (#47) üzenetére


Pttypang
veterán

Az általad látottakról [link] :DDD

Everybody lies.

(#50) Thrawn


Thrawn
félisten

A vastag betűs kérdésre reflektálva: Támogatom! :)

"...számára egy kukás zsákban is bombasztikusan néznék ki..."
Érdekes perverzió :DDD Persze mindjárt érthetőbb a dolog, ha belegondolok abba, hogy a kukás zsákot milyen könnyű is letépni... ;] :D

Blindmouse: +1
Egyik fórumtárs aláírása tökéletesen ide passzol: "Egy férfi évente átlagosan egy évet tölt el nők bámulásával."

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.