Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Nagyon jól néz ki tényleg... Fossil és Skagen között próbálok dönteni (mivel tetszik ez a hibrid okosóra vonal) de még nem sikerült pontot tenni rá... :) Lehet meg kellene ezt várni... :DDD

(#2) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jééé, nem gondoltam volna hogy valaha látok egyszer egy ízlésesen kinéző okos félokos féleszű félhülye hibrid órát.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) Kasya


Kasya
nagyúr

Eleg meggyőző, főleg ezzel az arcedulaval.

(#4) barta1991


barta1991
csendes tag

Hol lehet ilyen csoda órát venni nálunk? :) elég frankó

(#5) szebe válasza barta1991 (#4) üzenetére


szebe
őstag

A gyártó sajnos nem szállít Magyarországra.
Találni 1-2 üzletet aki forgalmaz, de ők elég "szép" árréssel dolgoznak.
(Q Commuterem van, ismerőssel tudtam hozatni UK-ból, így lett akkori árfoolyamon ~42k. Itthon~65k lett volna...)

(#1) atike
A Fossil csoport része a Skagen, szóval válaszd azt, amelyik jobban tetszik. A "vas" ugyanaz lesz.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#6) Amiens válasza atike (#1) üzenetére


Amiens
tag

Skagen Hybrid órám van. Egyszerű, mint a pofon. Imádom, más alternatívát nem is keresnék. :) A nyáron cseréltem benne elemet; tavaly januárban vettem amazonról.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#7) rubitomi válasza lezso6 (#2) üzenetére


rubitomi
csendes tag

Ha már óra, akkor én is csak a hagyományos, fizikai mutatókban hiszek, tehát marad a hibrid vonal. Nekem Withings Steel HR Sport órám van. Szerintem jól néz ki és tudja, ami kell. Egyébként igazad van, ez is nagyon szép!

nagyon jól állunk, már majdnem elkezdtük

(#8) rubitomi


rubitomi
csendes tag

Szerintetek az lehet, hogy az óra nem küld értesítést, ha csörög a telefon? Mert mintha az nem látnám a felsorolásban.

nagyon jól állunk, már majdnem elkezdtük

(#9) Amiens válasza rubitomi (#8) üzenetére


Amiens
tag

Ha nincs párosítva a 2 eszköz, akkor nem fog. Akkor csak egy sima óra, ami mutatja az időt.

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#10) rubitomi válasza Amiens (#9) üzenetére


rubitomi
csendes tag

Utánaolvastam a Fossil oldalán a motyónak, de mintha csak a közösségi cuccokról, illetve sms-ekről küldene riasztást.

nagyon jól állunk, már majdnem elkezdtük

(#11) whatwhatwhat válasza rubitomi (#10) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Pedig írják a hivatalos oldalon, jelzi a hívást is.

(#12) rubitomi


rubitomi
csendes tag

Köszi! Tuti vak vagyok, ráadásul fura is lenne, ha nem így tenne.

nagyon jól állunk, már majdnem elkezdtük

(#13) Solten


Solten
addikt

Mindig azon morfondiroztam az ilyen kutyuknel hogy 'há' mé' nem e-ink???'... Klassz.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#14) antim


antim
tag

Legyen vízálló és nfc-s fizetés benne és már veszem is életem első 'okos'óráját. :)

(#15) UnA válasza Amiens (#6) üzenetére


UnA
Korrektor

Ha nem lenne egy hibrid Garminom :) akkor én is a Skagenre szavaznék, azok a legszebbek.

(#16) Bathalsar


Bathalsar
aktív tag

Azóta figyelem az órát, amióta elkezdtek róla pletykálni. Akkor még Wear OS-ről volt szó, de megnézve néhány review-ot, nem hiányzik a bonyolultabb rendszer.

Volt Pebble Steel-em, azt imádtam, így ennek a kijelzője igencsak nosztalgiával tölt el.

Ha kell negatívumot keresni, akkor talán a béna kijelzővilágítást venném elő. Az siralmasan néz ki, nem hiába nem listázza ezt a tulajdonságot a gyári oldal sem.

Német Amazon-ról biztosan beszerezhető lesz, de azt már látni, hogy ami kint 195$, az EU-ban 195€ lesz (saját Fossil store alapján).

-- Hű-ha! Mindig így kezdődik. Aztán majd jön a futás, meg a sikítás

(#17) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Ez itt most is elég jó áron van.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#18) zunga


zunga
tag

Elkapott a "must have" érzés. :))
Az utóbbi hetekben lázasan keresem a hibrid órákat, hogy melyik lenne jó nekem. Ez mindenhogy bejön, főleg a fém szijas változat. De jó lenne ha kis hazánkban is meg tudnánk venni normális helyről, nem szürke importból. Írok is a magyar Fossil képviseletnek hátha válaszolnak.

(#19) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nézem, nézem ezeket az okos órákat és nem kellenek.
Ez pl egyáltalán nem is mutatós. Mitől lesz ez" kivánatos"?
Meglehetősen átlagos ahogy kinéz.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20) ilor14 válasza Polarstar (#19) üzenetére


ilor14
tag

Nekem pont az tetszik ezen az órán, hogy egy egyszerű karórának néz ki és nem is látszódik rajta, hogy okos funkciókkal rendelkezik. Tetszik ez a minimalista dizájn és nem is olyan drága még emellé, de ez személyes vélemény.

(#21) Zolom89


Zolom89
senior tag

Néztem de egyik európai amazonon sincs fent sajnos.. ha valaki tudja hogy lehet beszerezni meg is egy fém szíjast szóljon már! Koszi

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#22) pit stop


pit stop
addikt

Engem is az érdekelne, hogy van-e fém szíjas férfi változat, mert az eléggé musthave. Most is van egy Fossil Hybrid órám, azt is szeretem.

Bécsben outletben van hivatalos Fossil üzlet, ha valaki jár arra.
De jó lenne Pesten is valóban.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#23) zunga


zunga
tag

Nem talált valaki olyan helyet, ahol meg lehet rendelni az órát?
Írtam a magyar Fossil képviseletnek, de b.....nak válaszolni is, még egy sablon szöveg sem jött vissza. A Fossil insta oldalán is érdeklődtem ők azt írták, hogy egyelőre nem szállítanak Magyarországra. Majd talán 2020-ban. :W

(#24) dionaea


dionaea
őstag

Nem is tudtam hogy a Fossil nak van ilyen órája. Azt hiszem vadászok egyet. Akinek van tapasztalatot3tus írni?

(#25) Niarb válasza dionaea (#24) üzenetére


Niarb
csendes tag

Lassan fél éve használok egy ilyen Fossil Hybrid-et, teljesen meg vagyok vele elégedve, az app nagyon korrekt (android), a témaszerkesztő jól használható, illetve viszonylag sok témát lehet találni neten is. Az óra nem fagy, a kapcsolat stabil a telefonnal, ha a távolság miatt szétkapcsol gyorsan megtalálja újra, amint közel kerül. A pulzust, egyebeket kb. olyan szinten méri, mint a többi hasonló okoskütyü. Mai napig jönnek rá update-ek új funkciókkal. Értesítéseket az alkalmazásban ki tudod választani melyik appoktól szeretnél kapni (ékezeteket, emojikat is megjeleníti az óra). Tölteni 2-3 hetente elég.

(#26) gubacsino válasza Niarb (#25) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Köszönöm! Pont nézegettek egy méltó Pebble utódot, mire váltanék ha netalán aktuális lenne.
Szépen kinőtte magát az óra a 4.6-os rendszerrel. Nagyjából tudja azokat amire szükségem van, és már megszoktam. Több napos üzemidő, folyamatos kijelzés, értesítések stabil megjelenítése, előre tárolt üzenetek bejövő hívás esetén, sokféle watchface, azok testre szabhatósága! Ránézésre rendben van. Első számú jelölt lett nálam.

(#27) dionaea válasza Niarb (#25) üzenetére


dionaea
őstag

Köszi. Nézegetem használtan de nincs meg lehet újonnan kapni lehet az lesz a vége. Nagyon jó hogy analog oran ilyen kulturált megoldással van "kijelző".
Minden napi órának tökéletes szerintem. Van egy garminom de befurodtem vele mert lejárt a gari és vannak problémák vele. Úgyhogy tűri ez lesz helyette tudom más kategória de garmint is napi órának használtam.

[ Szerkesztve ]

(#28) Laby


Laby
senior tag

Nem túlzottan pörög a topic, de azért megpróbálom hátha...

Megtetszett nagyon ez az óra, szeretnék venni belőle egy feketét, fekete gumis szíjjal, de egyszerűen sehol sem kapható.
Ilyet sem láttam még, hogy online szinte bárhonnan megrendelném, de mégsem tudom sehonnan sem. Egyedül a brandfield.hu oldalon van fent [link] , de erről a cégről semmilyen infót nem találok, és erősen benne van a pakliba hogy lehúzós oldal, szóval innen nem merek rendelni.
Amazon-ról sem lehet, sehol, senki sem tudja beszerezni.

Van bárkinek ötlete, hogy honnan lehetne rendelni?

[ Szerkesztve ]

(#29) dionaea


dionaea
őstag

Hát elég ciki egy ilyen pörgő topicba írni. De ma sikerült egyhez hozzájutnom nagyon baráti áron. Baromira tetszik. ez az eink kijelző nagyon király. Nagyon könnyű volt beállítani, párosítani. végre " óra" kinézetű fél okos eszköz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.