Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Obyboy


Obyboy
addikt

Jól néz ki és gyors a menüje.
De ekkora kijelzőn filmet nézni... :W

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#2) atike


atike
nagyúr

Nem tudom ez jónak számít-e de nekem nem annyira jön be ez a külalak...

(#3) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Nem tudom értelmezni ezt a videót. Azt mutassák meg, hogy olvasható egy email, milyen a menü, vagy naptár, stb. Ki néz filmet az óráján?

(#4) Plug Life válasza atike (#2) üzenetére


Plug Life
senior tag

Hát azért Jony Ive nem egy rossz designer... 😉

(#5) Freddycom


Freddycom
őstag

Ez házon belüli konkurenciája az Amazfit GTS-nek vagy h van ez?

(#6) fornettisuti válasza -Faceless- (#3) üzenetére


fornettisuti
veterán

aki emailt is

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#7) bollokcs80 válasza -Faceless- (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Például ő. :DD

Amúgy döbbenet, hogy ami 30-40 éve fikció volt, mára tömegtermék. :U

B.Cs.

(#8) BabMester válasza -Faceless- (#3) üzenetére


BabMester
senior tag

A gyerekek, fiatalok. Ezek az órák nekik készülnek, üzletemberek, munkások nem hordanak ilyet (maximum sportra). Komolytalan, sérülékeny. 2-3 évente az órát is cserélgetni pedig abszolút nyűg.

[ Szerkesztve ]

(#9) atike válasza Plug Life (#4) üzenetére


atike
nagyúr

Nem is mondtam olyat... :) Egyszerűen nekem a hagyományos, kör alak jön be...

(#10) szebe válasza Freddycom (#5) üzenetére


szebe
őstag

Ez egy "teljes értékű" okosórának tűnik nekem, rendes SoC, wearOS, eSIM.
A GTS viszont inkább "csak" egy aktivitáskövető.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#11) Tomy Yayo válasza szebe (#10) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Nekem ez nagyon nem wearOS-nek tűnik.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#12) sfdrakex válasza Tomy Yayo (#11) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

" Snapdragon 3100-as, ultramobil platformon elvileg sima Wear OS fut majd a Xiaomi saját felhasználói felületével átszabva (MIUI for Watch), aminek egyelőre nem tudjuk a hivatalos megnevezését"

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#13) scyllarus válasza -Faceless- (#3) üzenetére


scyllarus
veterán

Biztos van célközönsége. Én magát a teljes értékű okosórát is értelmetlennek találom, eszembe sem jutna emailt, sms-t megválaszolni, hívást intézni, appokat telepíteni egy órán.
Honor Watch Magicem van, ami egy óra formájú aktivitásmérő, szerintem az emberek 99%-ának elég ez a funkcionalitás.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14) Schuler888


Schuler888
senior tag

Nem eleg, hogy a krumpli apple watch formavilagat koveti, a rarakott launcher is kb egy ketpalcas randasag, hagytak volna meg a sima WearOS feluletet, az se egy hude valami de ennel fenyevekkel modernebb/szebb

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#15) Carbonado11


Carbonado11
tag

Nem mondanám egy formatervezői bravúrnak! Miért kell ennyire pofátlanul az Apple-t koppintani? Ha adnék egy marék zsírkrétát pár ovisnak, különb órákat rajzolnának... Szerintem nagyon gáz!

Redmi Note 8

(#16) Noukoum


Noukoum
veterán

Baromi jól néz ki, a videó meg gondolom a képességek miatt kellett.
Nagyon várós, bár őszintén kicsit félek az árazástól.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#17) razzorr


razzorr
őstag

Érdekes téma ez az okosóra. Régi vágású fazonként (nem vagyok nagy öreg) még mindig a klasszikus karórát tartom férfiasnak és komolynak. Ezért állok értetlenül azokban a helyzetekben, amikor komoly emberek viselnek ilyen műanyag játékszereket. Bár én is viselek egy band4-et a hagyományos karóra mellett, de nem vagyok komoly és annak sem akarom magam mutatni. :)

(#18) Schuler888 válasza razzorr (#17) üzenetére


Schuler888
senior tag

"a klasszikus karórát tartom férfiasnak és komolynak. Ezért állok értetlenül azokban a helyzetekben, amikor komoly emberek viselnek ilyen műanyag játékszereket. "
Fene tudja... en azert nem hasznalnam a fenti jelzoket a sajat peldanyomra :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#19) -Faceless- válasza scyllarus (#13) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nekem sincs eszem ágába se válaszolni. Kizárólag az értesítésre vagyok kíváncsi, jelez megnézem az első egy-két sort, ha fontos előveszem a telefont, és válaszolok, ha nem csinálom tovább a dolgom.
Akkor van értelme az okosórának, ha a csuklódról gyorsabban el tudsz valamit intézni mintha elővennéd a telefonod, de eddig ezt egyetlen egy sem tudta.
Nem hiszem, hogy akkora csoda lenne csinálni egyet ami akár monokrómban is, de magadra fordítod, és mutatja az értesítést piszkálás, meg baszkurálás nélkül.

(#20) mrThomi


mrThomi
addikt

Lehet mát tudni miket lehet vele mérni, fitness lehetőségek ?

Nothing Phone (2a)

(#21) scyllarus válasza -Faceless- (#19) üzenetére


scyllarus
veterán

Pont ezt tudja a HWM. Látom az órán, hogy kell.e a teló. Nekem ennyi pont elég a sport funkciókon túl.
De vannak, akik valamiért mindig hiányolják a simet az ilyenekből. Tessék, ebben van.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#22) nyisziati válasza -Faceless- (#3) üzenetére


nyisziati
veterán

"Ki néz filmet az óráján?"
Nekem is ez jutott eszembe.
Menürendszert kéne látni, kapcsolódást, BT stabilságát, Always-On van-e, sms diktálás is, fitnesz funkciók milyenek, pontosságuk hogy néz ki, akku meddig bírja, milyen a szoftver kezelhetősége, milyen statisztikák láthatók stb...

Ehelyett kapunk egy egérmozit. Hát köszi. :(((

[ Szerkesztve ]

(#23) Schuler888 válasza nyisziati (#22) üzenetére


Schuler888
senior tag

En arra tippelek, vagy nagyon sz@r lett(bar a WearOS szavatol ezt-azt) vagy meg nincs teljesen kesz. Szerintem ha ez piacra kerul el lesz arasztva a net, hogy lehet visszaallitani a pure WearOS-t :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#24) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Nekem egy bajom van ezzel...nincs normális magyar támogatása, sok sok idő mire minden olyan funkcio müködjön rajta amire szükségem van....és ezek csak a nagy átlag dolgok. Anno volt mi band 1-2-3am aztán bip 2...tök jó, ha angol dolgokat kell mutassanak...de magyar ékezet halálos. Külön 8 app meg patch hogy müködjön. Amazfit gtr-en is gondolkoztam hogy jó lehet...de pont a fentiek miatt félek venni. Nekem nincs sok igényem az órával...mutassa az időt, távolságot, lépéseim, jelezze, ha üzenetem érkezik/mail és normális ékezettel ha magyar...galaxy watch-ot használok. Lehet 3-5naponta kell tóltenem de ennyi kompromisszumot simán megér nekem egy jó testre szabható normális óra küllem.
De cáfoljatok rá nekem hogy a mostani órái már jobbak a xiaominak mint a régebbiek. Akkor szívesen váltok rá. :DDD

(#25) Stard72 válasza Ezekiel Ston (#24) üzenetére


Stard72
tag

Ha valóban Wear os-re épül, akkor semmi nem kell pluszban, hogy jól jelenítse meg a magyar szavakat

(#26) nyisziati válasza Schuler888 (#23) üzenetére


nyisziati
veterán

Valszeg nincs kész, csak rádobtak egy mediaplayert, "mer' az látványos". :DDD
Kedvelem a MIUI-t, de manapság annyi hardvert adnak ki, hogy elúsztak a fejlesztéssel, sorozatosak a szarvashibák. A Redmi Note 7-re kijött a MIUI 11, és már olvastam tulajtól panaszt, hogy kb. felénél is kevesebb a SOT. :Y

De az Amazfit szoftverét is eléggé lehúzzák az okosóra topikban, úgyhogy én sokat nem várok ettől az órától.

(#27) zunga válasza Schuler888 (#18) üzenetére


zunga
tag

Nem is illik ra. :)
Ez milyen óra?

(#28) Schuler888 válasza zunga (#27) üzenetére


Schuler888
senior tag

Gear S3 Frontier

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#29) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Ez a téglalap forma mindig a számológépes piacos órára emlékeztet. Könyörgöm, kijön végre egy WearOS alapú Xiaomi óra és erre ilyen hipergagyi formában... 3 éve van meg az első generációs Huawei Watch-om, de úgy látom továbbra sem lesz csere. Nincs egy értelmes áru okosóra a piacon évek óta. Anno 68-ért vetettem a Huawei Watch-om a Telekom-tól és még ma sincs ettől jobb ajánlat. Zafír üvegről meg már álmodni sem merek, csak a ratyi GG van mindegyikben....
Tényleg jó lenne már valami értelmes ajánlat okosóra téren is.

(#30) Keem1 válasza razzorr (#17) üzenetére


Keem1
addikt

Én olyan helyen dolgozom, ahol a telefon állandóan le van némítva, a telefonos értesítések többsége feleslegesen jutna el hozzám, de mégis van 1-2, aminek viszont el kell jutnia a tudatomig, még munka közben. Ezért jó az okosóra. Diszkréten a csuklómat megrezegtetve tudatja azt, ami fontos. Minden más munka után.
A hagyományos óra biztos férfias, de hogy a szűklátókörűség nem, az is tuti ;]

(#31) kukacfej válasza razzorr (#17) üzenetére


kukacfej
tag

Én is így voltam vele. De változnak az idők és szemezgetek én is okosórával. A hagyományos óra az etalon marad számomra.
Nem férfiasság kérdése vagy komolysagé.
Kinek mi, ennyi.
Az elektromos autókat is sokan figymaljak, mégis egyre nagyobb teret hódítanak.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#32) sfdrakex válasza kukacfej (#31) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Helyesen: fiTymál

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#33) Griff55


Griff55
senior tag

Jól látom, hogy nem sikerült egységes méretű kerettel ellátni? Itt is vastagabb lesz alul?

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#34) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

Huawei Watch GT-t cserélnék erre. Eddig Huawei telefonnal használtam, de cserélve lett Xiaomi -ra és nem igazán akar kapcsolódva maradni. Kérdésem, hogy kötelező e a csatlakozáshoz a GPS bekapcsolása a mobilon?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#35) szvoboda


szvoboda
tag

Üdv!
Az mitől lehet, hogy napközben nem méri a folyamatos pulzust, stb... éjszaka pedig 2-3 órás alvás időket mér. Még csak három napos az óra, de nem jövök rá. Napközben néha ránézek, de a zöld szenzor nem megy. Levettem ma, picit megdörzsöltem(por volt ma a munkában), utána mért egy picit. Aztán megint nem. Az app is mutatja, hogy hét órától kettőig nem mért. Van hogy a manuális mérés sem indul el. Azt írja, vegyem fel az órát. Már gondoltam arra is, hogy a tetoválás miatt lehet, de a régi Pace órámmal nem volt ilyen gond.
Ötlet?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.