Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Maga a cikk nagyon tetszett, adott pár ötletet. Viszont nem sok olyan mostani hangcucc van, ami érdemesen meg tudná őket szólaltatni. Egy műanyag dobozos, színesen villogó, bazári " hifi" , egy régi márkanévvel hencegő, de silány beltartalmú füles, kettőpontegy, meg mindenféle szedett- vedett bluetooth "hangfal" csak a töredékét adja át annak, amit ez a zene képvisel, de hát nincs mit tenni, ez az új, "szép" modern világ. :N

(#2) *Mukeey* válasza Jack Hunter (#1) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Azért is írtam bele. Mai világban nagyon réteg cucc lett az otthoni hifi, főleg egy cd lejátszó.
Szép idők voltak na :)

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#3) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Értem. Ma már tényleg minden trash ahogy mondják. Unokatesómnak volt nagy videoton hangfala, külön erősítővel, cd lejátszóval... imádtam. Dario G. - Carnaval De Parist azóta se hallottam semmin úgy szólni, meg Roxettet, Bonanzát. Tudom egy igazi hifista szemében nem nagy szám az se, de majd veszek egyet, hiányzik. Ő sincs, meg a hifi sincs már 24 éve.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4) Gargouille


Gargouille
őstag

Rongyosra hallgattam annak idején. :D

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#5) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Köszi az ajánlót, felköltözött az album a megfelelő eszközre. :R

(#6) *Mukeey* válasza PR0JECTNR56 (#5) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Kellemes szòrakozást hozzá🤗

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#7) ProdiG


ProdiG
tag

Zseniális album, jó volt olvasni.

David Holmes - Let's Get Killed albuma is ajánlott, eszméletlen hangulata van, és sok sample-t, párbeszédeket saját maga vett fel New Yorkban '86 környékén. :R

(#8) *Mukeey* válasza ProdiG (#7) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Köszönöm szépen🤗

David Holmes szenzáciòs, nagyon jò hangulatú szerzeményei vannak.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.