Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jaja1981


jaja1981
addikt

UP!

Tényleg jó volt, és köszönöm a részvétel lehetőségét. :R
Jövőre minden képen találkozunk!

(#2) fkenny


fkenny
senior tag

Nekem volt megtisztelő, hogy közöttetek lehettem, az biztos hogy nagy élmény volt, a verseny és a hangulat is !
:R :R

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#3) GabN73


GabN73
addikt

uhh az a 350es! :Y

(#4) zozz12


zozz12
tag

Üdv!
Hát biztos jó lehetett, én még nem voltam MTH -n, nem moddoltam még, de jövőre szívesen indulnék! :K

(#5) Sweet Lou 6 válasza GabN73 (#3) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

imádom azt a kocsit

sweetlou6.wordpress.com

(#6) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Gratulálok mindenkinek! Az élménybeszámoló is nagyon jó!

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#7) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Nagyon jó kis cikk lett, köszi! :R

(#8) jones965


jones965
Modder

Remélem az írásommal felkeltem majd azok érdeklődését is, akik eddig nem foglalkoztak a modding-val, valamint ilyen formályú nyilvánosság előtti publikálásával.

(#9) r-chee


r-chee
őstag

Jó kis beszámoló, köszönjük :R . Gartaulálok a moddereknek a munkájukért ;) .

Meg kell jegyezzem, sajnos a Radikalmod.hu mostanság nagyon leadta a színvonalát. Itt PH!-n sokszor előbb és többet olvasok olyan témákról, amiknek ott lenne a helyük címlapon. Ettől függetlenül hiánypótló oldal a Radikalmod, csak már rég nem az igazi...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11) zozz12 válasza r-chee (#9) üzenetére


zozz12
tag

R-chee, ebben teljesen egyetértek, én is sajnálom, de csak javul majd helyzet. Bár azért próbálkoznak ezzel-azzal (pl. Radikalmod TV)...

(#12) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Gratulálok a résztvevőknek, nyerteseknek. Különösen a cikkírónak.

(#13) jones965 válasza aero. (#12) üzenetére


jones965
Modder

Köszönjük, magam részéről meg különösképpen!

(#14) waverider válasza r-chee (#9) üzenetére


waverider
senior tag

osztom én is, ezzel együtt is azt hiszem csak gratulálhatunk a szervezőknek, gépépítőknek és mindenkinek aki szívét-lelkét beleadja ebbe a nem mindennapi hóbortba, na és persze azoknak a hölgyeknek akik ezt tolerálni tudják! :DDD respekt!!! :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#15) #13260800


#13260800
törölt tag

1 - 2 éve még ki nem hagytam volna egy MTH sem. Azonban mostanra el lett feledve mi is a MOD. Ezek itt nem PC -k hanem művészi alkotások, nagyon jól néznek ki is valóban szépek. De a moddolás lényege, hogy valami egyszerűbb jobban működővé váljon. Akár egy hütés akár egy tuning. Erre itt más sincs csak iszonyat drága vas iszonyat drága átalakító cuccokkal. Ennek az én olvasatomban az égvilágon semmi köze a MOD -hoz. Nem akarok én megbántani senkit, csak épp emiatt vannak évről évre kevesebben ezeken a rendezvényeken. Ez az egész már csak egy nagyon szűk rétegnek szól.

[ Szerkesztve ]

(#16) jones965 válasza #13260800 (#15) üzenetére


jones965
Modder

Valószínűleg igazad lehet valahol, de ha figyelmesen végig követted volna a kiállított gépeket, akkor nem általánosítottál volna így.
Voltak ( és valószínűleg lesznek is) korábban is magasabb költségvetéssel készült átalakítások ( modok), és ennek az ellenkezője is. Nevezzük ez utóbbit sufni tuningnak, persze a szó jó értelmezésében.
Valamint vannak, akik ezt egy magasabb szintre helyezték, és adott esetben még pénzt is hajlandóak ebbe a szórakozásba belefektetni.
Nincs ebben számomra semmi kirívó, akármelyik formáját is nézzük. Az meg hogy melyik gépben éppen milyen hardver van, annak a moddinghoz az égvilágon semmi köze nincs.

Idézlek:"Erre itt más sincs csak iszonyat drága vas iszonyat drága átalakító cuccokkal".
Mutass rá légyszíves arra a módra a kiállított gépek közül, ahol ez visszaköszön, és nem a kreativitás a döntő tényező.
Nézd meg a DCMM kiállításokat, és akkor tudsz párhuzamot vonni a drága dolgok, és mi gépeink között.
Sajnálom, hogy így ítéled meg a moddingot, pedig ha az általad említett régi énedet helyeznéd előtérbe, akkor ez a kis közösség máris 1 taggal bővülhetne, ahol ( legalábbis részemről) nem azt nézzük, hogy milyen drága cuccok vannak egy adott gépben, hanem hogy mennyit dolgozott, és fektetett bele saját ötletekből eredő munkát.

(#17) D1Rect


D1Rect
félisten

Gratulálok a rendezvényhez, a cikkhez, és a díjhoz is! :R
(bunda-bunda-bunda ;] :DDD )

(#18) jones965 válasza D1Rect (#17) üzenetére


jones965
Modder

Köszi! :R

(Arra ment ki az egész, nem is értem miért építettem gépet, mivel a nélkül is első lettem volna. Vagy tévedek? ;] :P )

(#19) D1Rect válasza jones965 (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Abba ne is menjünk bele, hogy nincs videó arról ahogy rakod össze, csak pár fénykép.
Szóval az is lehet a szomszédé, csak néha elviszed ide-oda. :DDD

(#20) jones965 válasza D1Rect (#19) üzenetére


jones965
Modder

A szomszédot azt elvinném , de azt már a BTK nem biztos hogy tolerálná. ;]
Ritka jószág fajta. Tipikus a szomszéd fűje zöldebb típus. :W

(#21) eziskamu


eziskamu
addikt

Moldova Gyuri bá Májkroszoftos? :DDD
Gondolom csak névrokon :)

[ Szerkesztve ]

(#22) jones965 válasza eziskamu (#21) üzenetére


jones965
Modder

A fiáról van szó.

(#23) eziskamu válasza jones965 (#22) üzenetére


eziskamu
addikt

Köszi az infót :R

(#24) D1Rect válasza jones965 (#20) üzenetére


D1Rect
félisten

Hú, sok szerencsét hozzá. :(

(#25) toyone


toyone
őstag

Köszönjük hogy ott lehettünk.
Grat a díjhoz.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#26) Daemon09


Daemon09
őstag

Jó írás, köszönjük! Tényleg nagyon jó volt! :K

(#27) jones965 válasza toyone (#25) üzenetére


jones965
Modder

Remélem lesz még rá alkalom, hogy élvezhessük egymás társaságát, hasonló rendezvényeken. A gratulációt köszönöm.

(#26) Daemon09:-köszönöm a megtiszteltetést!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.