Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mad823


mad823
őstag

Azt akartam írni, hogy az átlagos felhasználók számára ennél nem is kell több. Aztán megláttam az árát, és ez jutott eszembe: tulajdonképpen olcsó lett az új iMac.

[ Szerkesztve ]

(#2) kakuk.tamas válasza mad823 (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ezt pofázzuk mióta bemutatták. Jelenleg nincs jobb AOI gép ár/érték arányban. Csak a sok almautáló ezt nem tudja felfogni…

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#3) mad823 válasza kakuk.tamas (#2) üzenetére


mad823
őstag

Emlékeim szerint nem is olyan régen kb. 3 kilóért mentek az ilyen kaliberű AIO-k. Ez is közel duplája, mint amennyiért össze lehet rakni. (Tudom, hogy az nem ugyanaz, de kb. ugyanazokból az elkatrészekből van, szóval nem értem az árazást.)

(#4) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Azért elég korrekt vas van benne, ez már nem a netezős gép, hanem munkára is tökéletes.
A 3 év garancia baráti, de inkább az új iMac-et venném én is..

(#5) Gomezz


Gomezz
senior tag

Ennyi pénzért már lehetne benne minimum egy 3060 vga is!

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Olyan, mintha fogtak volna az MSI jelenlegi monitorkínálatából egy modellt, és terveztek volna hozzá egy új, vastagabb hátlapot, ami alá befért egy NUC, és jöhetett a vastag filctoll.

A gond az, hogy ez a műfaj nem - csak - erről szól: a kávába integrált mikrofon, előre néző (vagy legalábbis normálisabb) hangszórók, és webcam alap kellene hogy legyen; a külön kamera egy rossz vicc.
Mindezt ráadásul pofátlan áron. Akkor már inkább veszek egy Dell C2422HE-t + egy Intel NUC-ot, és még pénzem is marad notira, vagy Series X-re.

Az egyetlen értelmes magyarázat minderre az lehet, hogy divatholminak akarták eladni egy dizájnqrv4 rétegnek, csak nem jött össze a dizájn... egy iMac-hez, Envy-hez képest a fasorban sincs ez a cucc.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Ki a fene választaná ezt egy laptop+monitor kombó helyett? Sose fogom megérteni, hogy ezeket veszik. Pedig árban sem olcsóbb. Ennyiért már simán új Macbookot is veszek meg egy 4K monitort.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#8) Duree


Duree
veterán

Átgondolatlan árazás, ez nem az a kategória amiért el lehet kérni ennyi pénzt.

duree54

(#9) AxBattler válasza AxBattler (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

* Dell C2722HE-t

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Lehet velem van a baj... DE! Miért nincs bill és egér? Miért csak FHD a kijelző? Nem lehetne azt a kamerát beépíteni? Minek az USB2.0 2021van... Ha 350 lenne érteném de 500ért nem megy :(

(#11) .mf válasza Mustaros (#4) üzenetére


.mf
veterán

"Azért elég korrekt vas van benne"

Ugyanazt a cikket nézzük? Ez egy alsó-középkategóriás könnyű noti vagy ultrabook bele. IGP-vel, 15W-os procival. A kijelző sem kiemelkedő. Elég vastagon fogott az a ceruza.

A nagy felvezetés után azt hittem, hogy valami értelmesebb masina lesz (pl. egy értelmesen árazott SFF barebone), de ez így és főleg ilyen áron egy vicc.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#12) Noukoum


Noukoum
veterán

A specifikációs táblázatban elírtátok, nem i5 hanem i7 a processzor. :)

#2 kakuk.tamas: Vagy csak azért mert rajtad van a szemüveg még nem biztos hogy mindenki almautáló. Alapból kár összevetni a két gépet mert mert az iMac otthoni felhasználásra szánt eszköz, ez meg nem. Pl. kezdjük ott hogy ez 27inch, almánál még nincs új ebből a verzióból (ami feltehetően nagyobb lesz), aztán nincs 16gb-os opció, az 512gb-os háttértárral meg már rögtön 700e forint. Az alapmodellen meg 2db usb c van, minden vágyam egy asztali gépnél átalakítóval szenvedni. Más célközönséget kíván lefedni, mindkét gépnek megvan a maga létjogosultsága.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#13) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

ötszázhúszezer? Miiiii? Raksz egy tetszőleges monitor hátuljára egy mini itx gépet, ha már ez a hobbid és még marad bő kétszázezred :) ... És nem notebook-butított processzort teszel bele.(Igen, ahhoz plusz egy vezeték kell!)

(#14) Mustaros válasza .mf (#11) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Igazad van :W
Csak annyit néztem hogy 11-dik generációs intel.. de ez így valóban harmatgyenge :U

(#15) azbest


azbest
félisten

delléknél akad emilyen is:

Monitortalp, amibecserélhető pc megy. [link] Bár itthon platina áron fut ahogy látom.
11 genes is [link] a legerősebb i7-est 1100 dolcsiért írta a wallmart.

[ Szerkesztve ]

(#16) mad823 válasza azbest (#15) üzenetére


mad823
őstag

Vagy a lenovonál:

(#17) tasiadam


tasiadam
veterán

En vennek olyan 27es aio-t amiben egy uj i3 van, 2x4gb rammal es 1 ssd foglalattal. Oseimnek tokeletes lenne.
Pegyen rajta 3 darab usb 3.0, egy ethernet es ennyi. Meg egy szepen szolo hangszoro. Legyen ez mondjuk 200e ft, es mar veszem is.
Ehhez kepest 500e ft ezert... Uram bocsa mi a tok kerul ennyibe.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#18) Chaser


Chaser
titán

az asrocknak van 2l körüli térfogattal - atx táp méret - "pc váza" - alaplap/ház/táp -
kell bele cpu, so-dimm ram és ssd ízlés szerint
amd és intel alá is van megoldásuk, előbbi 5x ezer, utóbbi 6x ezer ft itthon, deskmini néven futnak
a tdp limitált, de még bőven jó - főleg amd alá -
akár teljesen némára is meg lehet csinálni
sztem kényelmesen elfér bármilyen monitor mögé, és ehhez a géphez képest erőmű is lehet, akár némán...és jóval olcsóbban jobb monitorral is
nem tudom mit akart ezzel az msi, de ha erre találnak vevőt akkor valamit tudnak:)

szerk:
tasiadam
ebbe belepattintod ami kell és 200e-ből megvagy egy szerényebb monitorral, lehet 11400 is belefér az árba kis ssd-vel

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19) tasiadam válasza Chaser (#18) üzenetére


tasiadam
veterán

Egy NUC is eleg lenne, akar a VESA hatuljara felfogva is. Csak nyilvan szebb ha egyben van a 2. De ennyiert inkabb nem.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#20) waverider


waverider
senior tag

kb. 300ert lehet venni GTX 1650-el szerelt 32 colos AIO-t a HP-tol. ha meg a duplajat fizeti ki az ember erte (kicsit tobbet, mint ez az 520e) akkor RTX 2070 -es opciot is lehet belole valasztani. picit? tularazta az MSI ezt! :DDD

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#21) tntmax


tntmax
aktív tag

Ez szánalmasan gyenge ajánlat.

(#22) Chaser válasza tasiadam (#19) üzenetére


Chaser
titán

úgy rémlik ezt is lehet vesa tartóra rögzíteni
de onnantól hogy lazán elfér a monitor mögé sztem mindegy
de akár mellette is mutatós, mivel tényleg nagyon kicsi - sok atx táp mérete nagyobb a doboznál -
és ha valami megmurdel nem kell az egészet garoztatni/gar lejárta után kidobni ha nem lehet értelmesen javítani - pl megmurdel az alaplap az aio-ban -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#23) PROTRON válasza waverider (#20) üzenetére


PROTRON
addikt

Hol kapsz olyat jelenleg(!) újonnan 300-ért? Viccen kívül tényleg érdekel, mert első keresésre a legolcsóbb ajánlatok 1200-1500 usd között mozognak ami messze van attól hogy idehaza 300ért lehessen áfával garanciával vásárolni.

Főnök gyűlöli a külön PC kiépítést, mindenképp "csak monitort" akar látni, tehát vagy AIO vagy VESA PC. Esetleg a Dell álványba szerelt gépe meg ahhoz hasonlók.

Amúgy szerintem is túlárazott. De higgyétek el ezeket is el fogja tudni adni a MSI...100-200 DB-ot összesen, mert partneri szerződések kötik a másik felet és ezzel a pénzügyi osztály már igazolva is látja az árazás jogosságát.

Pedig nem ér 300k-nál többet.
A 400K-hoz már ALAPVETŐ kéne legyen hogy egy excellezéshez szánt gép tudja 24 col vagy felette képátló esetén a 1200 függőleges képpontot, de inkább már az 1440p-t.
23 colig még elmegy kategória a 1080p.

#Chaser:

Nem épp arról volt nem rég diskurzus mini-itx totyikban hogy deskmini H110-eshez nem nagyon lehet intézni külön alaplapot meghibásodás esetén? Tehát azért a support kicsit érdekes azon a vonalon.

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#24) StLui válasza PROTRON (#23) üzenetére


StLui
veterán

én is ráugrottam egyből, de itthon nem is találok, AMazonon az olcsóbb 1500usd felett, ami EU-ban 1500 eur + áfa, a nagyobbik ahogy számoltam milió felett lenne simán bruttóban

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#25) Petyás


Petyás
tag

27" és FHD???
Hol fognak ülni előtte az irodában?
Egy sorral arrébb?
Vagy nekik ekkora asztal jut?
De az i7 az kell...

(#26) waverider válasza PROTRON (#23) üzenetére


waverider
senior tag

ebay a te baratod ! ;)

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#27) azbest válasza waverider (#26) üzenetére


azbest
félisten

ott is 4-5-600 körül mutatja és még rájön az áfa + kezelési költség.
32 colosra meg refurbised 477 + 36 szállítás +áfa, új pedig 891 + szállítás + áfa.

Szóval legyél már a barátunk és mutasd meg a tutit :)

[ Szerkesztve ]

(#28) Chaser válasza PROTRON (#23) üzenetére


Chaser
titán

tátelezzük fel nem lehet alaplapot venni a deskminibe ha megmurdel
mi történik ekkor?
buksz 6x ezer ft-ot
mi történik ha megmurdel ez az msi aio csoda, vagy bármelyik aio csoda?
cpu esélyesen integrált - nem néztem utána, lehet nem -
lapot _ha_ adnak is csilliókért, instant gtk:)

az asrock megoldásával ha a lap meg is döglik, az ember minden mást el tud adni belőle
illetve vesz megint 6x ezer ft-ért egy komplett ház/táp/alaplap kombót és megint megy a gép

no melyik verzióra szavaznál? ( :
a desktopok "szabadsága" kb egy mini pc méreteivel
ecs-nek is van hasonló megoldása egyébként

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29) Aprósólyom válasza azbest (#27) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Nem értem az ilyen hozzászólókat.... Én is rákerestem és abszolút igaz, amit írsz: 300k közelében nem találni olyan ajánlatot, amit waverider leír.

Jevons paradox

(#30) Aprósólyom válasza Krugszvele (#13) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Nyilván nem az a célközönség, aki elvisel egy a monitor körül egy dobozt, több kábellel. Egy ilyen gép a mutatós irodákba kell, ahol az ügyfél döntését befolyásolj az a fajta látvány, amit egy AIO PC is képest reprezentálni.

Jevons paradox

(#31) Chaser válasza Aprósólyom (#30) üzenetére


Chaser
titán

ha aio kanóc akkor is lesz valamennyi
ha valahova nem fér be egy asrock mini hát az érdekes, vagy ha kilóg a designból
viszont jóval combosabb is lehet, soha nem értettem az aio gépeket

gyakorlatilag egy desktop-notebook öszvér, de mobilitása nulla
viszont megvan benne a notebookok rossz tulajdonsága, ha döglik valami az drága lesz, ha alaplap akkor qrva drága
viszont a notebookot legalább lehet hordozni

ez az msi meg a külön webkamerával nem tudom sírjak vagy röhögjek kategória-e:)
persze biztos találnak rá vevőt, dejszen' ez menő ( : - egyébként meg egy olyan hw ami gyenge, egy kommersz 27" fhd kijelzővel, pfffffff:) -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32) tasiadam válasza Petyás (#25) üzenetére


tasiadam
veterán

nekem 27 1080p monitorom van. Nem sokkal másabb, mint a 24" 1080p.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#33) Chaser válasza tasiadam (#32) üzenetére


Chaser
titán

nekem is volt
nem sokkal másabb, mindkettő kikapcsolva egy fekete valami
de a 27-esen már durván láttam a tyúkhálót:) 24-esen jóval kevésbé
24" 1080p 92 ppi körül van
27" 1080p 81,5 ppi körül, az már nagyon alacsony
27" 1440p 109 ppi körül van, ennyiért egy ilyen gépbe az kellene legyen a standard - már csak azért is, mert jóval nagyobb teret biztosít irodai dolgokhoz, de webezésnél sem hátrány -

szerk:
játékoknál nem is volt annyira feltűnő 27-esen az 1080p
de webezéshez, olvasgatáshoz pocsék volt - nekem biztos -
a 14"-os notebookom fhd:) és nem sokkal közelebbről nézem mint a monitort, itt aztán nincs tyúkháló

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#34) PROTRON válasza Chaser (#31) üzenetére


PROTRON
addikt

Azokban az irodai környezetekben a billzet és egér általában vezetéknélküli és nem mindenki rendez céges hívásokat, nem mindenkinek kell webcamera.
Továbbá ilyenkor 24/7-es szerződés van egy IT céggel, akik ha bedöglik érte mennek és hoznak helyébe újat amíg visszaküldik a gyárba, ahol meg eladják refurbished-ként kelet EU-ba az én főnökömnek ebay-en keresztül, aki meg néz mint rozi a moziba amikor 1 év után függőleges csík jelenik meg a monitor közepén de persze gari az nincs. :D

Mondjuk 2 év után elmúlt a csík egyik napról a másikra. :D

A 27" nem értem miért szújra egyesek szemét, simán könnyíti az irodai munkavégzést ha ennyivel nagyobb, de kell is hozzá a nagyobb felbontás.

Én már 24 colon is keveslem munkához a full HD-t.

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#35) Chaser válasza PROTRON (#34) üzenetére


Chaser
titán

óóóó
várjunk csak
ha aio-hoz lehet kanóc mentes billzet egér, akár bármilyen géphez lehet?
igen!
( :
ahogy pl wifi/bt is - ha jól rémlik az asrockban is van, vagy va olyan modell belőle -

webkamera lehet nem kell, de egyenesen gyászos, hogy ennyi pénzért van pofájuk egy "diszkrét" camet adn a csodás 27"@fhd kijelző mellé
meg lehet nézni 27"@fhd monitorok árát, ha 60hz-nél vagyunk nem olyan rengeteggel drágább egy 1440p-s sem
és ők ugye nem annyiért veszik mint mi boltban...de a profit mindenek felett ( :
nem a 27" a gond, hanem a felbontása, az egy vicc, ilyen árkategóriánál szánalmas vicc

support az oké
csak ugye egy ilyen gép árából kijön két pl asrock mini gép két monitorral
ha a cég vesz párat tartalékba hogy gond esetén polcról cseréljenek, sztem pár km-rel akkor is előrébb vannak
egy ilyen mini gépet pedig kényelmesen lehet rögzíteni az íróasztal aljára is ha valakit zavar az akét liter - max a bekapcsoláson kell törpölni ha a wireless cucc nem tudja megoldani -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36) StLui válasza Chaser (#35) üzenetére


StLui
veterán

egy minigép nem ugyanaz mint egy aio, nekem pl látják a monitor hátulját és sok más iroda ís így van berendezve, nem akaszgatnék rá semmit. De valóban ez sem az én gépem lesz ennyiért, de apple sem az irodai szoftverek miatt

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#37) Chaser válasza StLui (#36) üzenetére


Chaser
titán

nem ugyanaz, de minimális kompromisszum
az a két liter pedig nyugodtan mehet a monitor mellé is, nem ipari feelingje van, korrektül megcsinálta az asrock
persze akinek ez sem gyóóóóó vesz aio-t, sokkal drágábban
sokkal több kompromisszummal
ez a hw sehol nincs egy 11400-hez képest, még ha az le is van fogva 65-90w-ra, de akár csak 40-re is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38) tasiadam válasza Chaser (#33) üzenetére


tasiadam
veterán

110% render resolutionnal jatszom, szoval meg annyira se. De amugy latszodik, de nem zavaro szamomra. 2k 3060 melle meg mar sok lenne

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#39) Chaser válasza tasiadam (#38) üzenetére


Chaser
titán

igen ám, de ha 1080p-re raksz egy 1440p monitort, még akkor is sokkal szebb lesz a megjelenítés, mintha gyárilag csak 1080p-s
akkor is ha nem olyan "éles", de legalább tyúkháló nincs
betűk is pocsékak voltak, minden ami 2d, akárhogy állítottam a dpi-t
hiába no, ha eleve túl nagyok a pixelek azon max a csoda segít
ettől független van 32"@1080p-s monitor is, és van aki azt is szereti/megfelel neki

szerk:
ilyen árkategóriában egy msi-nél viszont ez a monitor minimum "égő"
45-50e ft egy 27"@1080p boltból - én valami 42e körül vettem anno alzáról ips philipset, de még úgy sem kellett, pedig a színvilága nem is volt rossz -

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#40) PROTRON válasza Chaser (#35) üzenetére


PROTRON
addikt

Nincs köztünk vélemény különbség, próbálom győzködni a főnököt hogy a következő 2 gép esetében egyik a gazdaságis, másik az árazós-mérnök köllégának, már ne az ilyen szervizelhetetlen konfigot erőltesse. Legalább akkor a lenovo Tiny, vagy Dell 70xx vonalat, de jobb lenne egy deskminihez hasonló, csak alacsonyabb...mint a Tiny. :D

Amúgy fentebb kérdezgette kolléga hogy minek egy irodába 24 colos vagy annál nagyobb monitor, na az ilyen kérdést nem értem minek teszi fel. :D

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#41) Chaser válasza PROTRON (#40) üzenetére


Chaser
titán

ok tudom, én nem értem ilyen mini pc-k korában az aio-k létezését sem
drágák, esetleges gond esetén akár gtk gar után, de legalább nem is gyorsak és nem is upgradelhetőek cpu-val - a legtöbb biztos nem -
nálunk az "irodában" egy 24-es és egy 32-es is van, mellé a notebook 14-ese
és van, hogy ez a 3 is kevés ( : melóra
nyilván erősen függvénye ki mit dolgozik pontosan
nekem zömében a 14" fhd is bőven elég arra amit én csinálok
azasszonynak' a 3 is kevés tud lenni - pénzügyi terület, igazából én is, csak másképp -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42) Novver


Novver
senior tag

Pont pár napja hozta ki Linus is a videót róla, elég jó. Átlagfelhasználásra tökéletes.

Life is a game... The game is my life!

(#43) Chaser válasza Novver (#42) üzenetére


Chaser
titán

nyilván
feleannyiért ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#44) Aprósólyom válasza Chaser (#31) üzenetére


Aprósólyom
addikt

1 kábel a tápnak + legtöbb felhasználói igény megoldható vezeték nélkül technikákkal. Szerintem eléggé nyilvánvaló. Ha látok egy mac setupot, akkor nehéz vitatkozni a megjelenési fölényével. Van az a piaci terület, ahol minden részletben reprezentálni érdemes.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#45) waverider válasza azbest (#27) üzenetére


waverider
senior tag

szivesen, ime:
ami nem licitalos ajanlat, hanem fix aras, ott az alabbiakbol szamoltam.
nem fogom ide kilistazni az osszes amcsis ebay ajanlatot, de az arak 872$ es 1176$ kozt vannak az 1650-es modelnel.
dollart 280-as arfolyammal szamolva (revolut, xe, stb alapjan)
244e az alapar akkor ezek alapjan
ehhez hozzaveve a netes kalkulatorokat kb 126 es 150 ezer korul jon ki a szallitas. (vammal, afaval, ugyintezessel)
akkor kb. a 370e a legolcsobb.
nyilvan arfolyamfuggo es h hogy fingja el magat a Tesla alkoto.
de meg mindig jobb ajanlat, mint az MSI trutyija 520e-ert.
a HP-ben a nagyobb kepatlorol, a Harman Kardon hangcucc-rol, a talpba epitett Qi toltorol, es a kipattinthato remek webkamera extrakrol nem is szolva.
van meg kerdes? :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#46) azbest válasza waverider (#45) üzenetére


azbest
félisten

elég lett volna egy link is egy valós példára, mert úgy tűnik neked olyat listáz, amit magyarországon másoknak nem

[ Szerkesztve ]

(#47) Chaser válasza Aprósólyom (#44) üzenetére


Chaser
titán

nem vitatkozom ezzel, de ez a gép max anyit reprezentál, hogy fél milláért ilyen sz@rt is el lehet adni...mást nem nagyon:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48) StLui válasza waverider (#45) üzenetére


StLui
veterán

írtál egy csomót egy db link helyett :C

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#49) PROTRON válasza waverider (#45) üzenetére


PROTRON
addikt

Kevered a szezont a fazonnal. Nem az adott HP konfig ár-érték-teljesítménye miatt írtunk rád, mert az még azonos összeg mentén is meghaladja a cikkben foglaltakat--->minden szinten jobb ajánlat.
A konkrét felemlegetett árat furcsálltuk és úgy tűnik Te is. Azt írtad 300k, nem azt hogy 370. :D
De nem csodálkoznék ha az általad talált 370-es ajánlat mire ténylegesen az ajtóhoz ér inkább 400k. Az már reális egy dedikált VGA-val szerelt AIOért (monitor is benne van, nomeg AIO felár) a mostani elszállt GPU áras időszakban.

Korábban, a szép időkben, egy rendesen összeválogatott új, bolti garanciás( mert ha már használt piacról vásárolunk még a tiednél is sokkal jobbakat lehet összevadászni kis szerencsével), ATX pécé 1650-1660-al szerelt, önmagában 250-350 között mozgott, ezért volt furcsa amit írtál.

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#50) Chaser válasza PROTRON (#49) üzenetére


Chaser
titán

1650s-sel azért 200k-ból éppen-éppen de össze lehetett hozni gépet újan értelmes alktrészekkel, 4c/8t cpu-val - akár intel, akár amd, 16gb rammal, 500-as ssd-vel
picivel többért pedig 6c/12t cpu-val is
most is lehetne, ha lenne 1650s 60-65e körül ahogy volt, nem pedig 200-től ( :
ram drágult még, de 200-ból azért összejönne
max nem lenne mondjuk szuper halk, az még plusz pénz hogy olyan táp, vga és cpu hűtő is legyen

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.