Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #39306496


#39306496
törölt tag

mögötteálló se egy sukamer :)

(#2) ABE


ABE
őstag

Ilyet gyakorlatilag minden nap látok, meg olyat is, hogy végigsikálják a gumi oldalfalát/dísztárcsát /felnit a padkával. :C

(#3) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

ez kész :DDD :C

(#4) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Nemtudta eldönteni, hogy felálljon e a patkára úgyhogy köztes megoldást választott, na.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#5) mephi666 válasza Cthulhu Dawn (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

biztos azért állt be így, hogy szellőzzön a gumi alulról is :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

10.000 rá hogy nővel van dolgunk..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7) ABE válasza gamerkiller (#6) üzenetére


ABE
őstag

Vagy öreg tatterral, vagy menedzsermókussal, vagy fiatal hülyegyerekkel, vagy stb. Nem csak nők parkolnak így. :U

(#8) Cthulhu Dawn válasza ABE (#7) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ha ha ha. :) Jó vicc volt.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#9) ABE válasza Cthulhu Dawn (#8) üzenetére


ABE
őstag

Nem vicc volt... :U

(#10) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#5) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) Ice!? válasza gamerkiller (#6) üzenetére


Ice!?
őstag

+1;]

(#12) Cthulhu Dawn válasza ABE (#9) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Akkor bizony tévedsz. ;]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#13) ABE válasza Cthulhu Dawn (#12) üzenetére


ABE
őstag

Nos, az a nagy büdös helyzet, hogy nem egy, nem két, hanem rengeteg férfi sofőrt láttam hasonló módon gumit gyilkolni. Ha azt mondod, hogy tévedek, akkor egyben azt is állítod, hogy hazudok.

Tudom, bizonyos korban menőnek és viccesnek számít hímsoviniszta "poénokkal" viccelődni, de majd te is kinövöd... :U Ha pedig jogsid lesz, akkor még azt is megtanulod értékelni, hogy vannak női sofőrök, mert tapasztalatom szerint a férfiakkal sokkal több gond van.

R

Igen, de a parkolás miatt az autójuknak van gondja, közlekedésben viszont kevesebb probléma van velük, mint a férfiakkal. :U

[ Szerkesztve ]

(#14) R válasza ABE (#13) üzenetére


R
aktív tag

%-osan a nőkkel több gond van parkolás terén (genetika)...

(#15) Tüzi válasza ABE (#13) üzenetére

Ennél már csak az a jobb, amikor nem az acélfelni sikít parkoláskor a padkán, hanem az alufelni.
Sőt, a prímet az NSX-es öreg osztrák házaspár viszi nálam... első spoiler szépen felrak padkára, leálláskor meg leszakadt félig az egész "zugehör"... meg is lettek tapsolva :)
Szerencsétlen autó.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#16) Cthulhu Dawn válasza ABE (#13) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

,,bizonyos korban menőnek és viccesnek számít"

Menőnek? Aha, grat, akkor ezek szerint az a bizonyos kor a férfiak 99%-ában úgy 0-100 évig terjed ha hímsoviniszta poénokról beszélünk, főleg miután előttem is elsütöttek párat, tehát a koromnál fogva akartál megragadni, ami meg azt illeti, utazhatok járműben anélkül is, hogy én vezetek attól még láthatom, hogy ki a hülye az utakon...

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#17) ABE válasza Cthulhu Dawn (#16) üzenetére


ABE
őstag

Miért, az jobb, ha az intelligenciaszintet mondtam volna? ;] De a tényen nem változtat: olyanba kötöttél bele, amibe nem kellett volna. :P

(#18) eastsider


eastsider
nagyúr

vagy csak az illetőnek arra sincs ideje hogy levegőt vegyen, nemhogy precízen beparkolni...
nem ritka a mai világban, van aki 18 órát dolgozik a hét 5 napján

(#19) #53246592 válasza eastsider (#18) üzenetére


#53246592
törölt tag

velem is elöfordult mar egyszer-ketszer az ilyesmi, pedig nem tartozok a fentebb felsorolt csoportokba, es folyton rohanos sem vagyok.

(#20) Drenadar


Drenadar
veterán

mindenki lehet béna, pasi is nő is... ne szidjuk a nőket :) Én sokkal jobban utálom azt a fajtát aki valahonnan összekapart magának valami szép nagy fekete autót, mobillal a kezében vagányan elterül a kocsiban és a belső sávban bénázik 50el emellett úgy vált sávot hogy többen dudálnak rá... és mindegy mi van a lába között....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.