Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MineFox54


MineFox54
őstag

"Xiaomi fülhallgatóval kiváló a hangzás, azonban minden mást komoly mértékben eltorzít. "
Ez tuti user error...

"alul-felül komoly mennyiségű káva"
Ennyi kell szerintem a kényelmes használathoz. Enélkül nem lehet úgy megfogni egy készüléket, hogy ne fogj rá az érintőre. Szerintem pont ideális.

[ Szerkesztve ]

(#2) nullpoint


nullpoint
senior tag

Mostanában divat lett user errornak nevezni azt is amikor az inkompetens programozógárda miatt nem működik normálisan valami......

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#3) MineFox54 válasza nullpoint (#2) üzenetére


MineFox54
őstag

Honnan tudná egy analóg fülesről hogy az Xiaomi-e vagy sem? Ennek semmi köze a programozókhoz.

(#5) Mr. Y válasza MineFox54 (#1) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Nem nevezném user errornak azt, amikor más eszközökkel kiválóan működő technika itt nem megy szépen.

But who is watching the guardians?

(#6) ncc1701


ncc1701
veterán

Tök jó a cikk, de azért fotózás elött csak letekarítottam volna a retket a telóról. :)

(#7) nikilauda válasza #20749568 (#4) üzenetére


nikilauda
senior tag

A MIUI nem szép sajnos. Az első dolgom volt a Nova és egy másik ikonpakk telepítése.
A telefonról: néhány hónap használat alatt igazából semmi gondom nem volt vele. Az akku pedig egy mini Paks.

(#8) Csapoati válasza #20749568 (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem pont bejön, már 1,5 éve MIUI-zok.
A tesztet koszi5, egész jó volt. Egy kis javítás, ami bántja a szemem: az ár lehet alacsony vagy magas, olcsó és drága nem (utóbbiak csak a termékek lehetnek).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) Kampó válasza ncc1701 (#6) üzenetére


Kampó
senior tag

+1

AMD volt AMD van AMD lesz

(#10) nullpoint


nullpoint
senior tag

Nekem most hányt be, random újraindulások, aztán most nem működik a home és a menü gomb, a fentről lehúzós menüben csak 5 dolog látszik, nem lehet semmit beállítani, backup nem működik.

Első xiaomi telefonom, és az utolsó is....

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#11) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Recovery-ből újra telepíteni próbáltad?

But who is watching the guardians?

(#12) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Recovery-ből újra telepíteni próbáltad?

But who is watching the guardians?

(#13) nullpoint válasza Mr. Y (#12) üzenetére


nullpoint
senior tag

Igen, aktuális romot, aztán újabbat is. A vicces az volt hogy backupot nem tudtam létrehozni az sms-hívásnaló-contactok részről mert a gyári backup program is behányt. Aztán 3 másikkal próbálkoztam, és az egyik meg tudta csinálni, így már biztonságban volt a lényeg.

Végtére is a data partició törlése és úgy a rom újrarakása hozta a sikert, bár így meg újra kellett rakni minden programot, de legalább a belső tárhely megmaradt.

Közben más is jelezte a problémát, az oka ezidáig ismeretlen.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.