Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Sejtettem hogy ez lesz belőle. Kàr érte.
Twitteren màr szétfikàztàk :DD

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) GuineaPigMan


GuineaPigMan
tag

Egyszer kipróbálom azért, valószínűleg fogok vele játszani egy pár napot, aztán úgy elfelejtem mintha nem is létezett volna. :R

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#3) Hopkins95 válasza Wesder (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Szóval tulajdonképpen ez egy Crash Bandicoot run... :U

Pedig a mobilokon is elfutna a teljes játék portja is, meg lehetne csinálni rendes touch controlokkal meg controller supporttal de nem, ahelyett kapunk egy ilyen mobilos végtelenségig futós szart :C

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#4) Wesder válasza Hopkins95 (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Pontosan. Pàlyàk vannak, nem endless run.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) Hopkins95 válasza Wesder (#4) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ja, mondjuk úgy egy fokkal jobb, de nem sokkal. Egy kipróbálást megér max., de hamar megunja az ember.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Tehát kapunk egy átszkinezett Endless Runner játékot... A készítők tudják hogyan kell lejáratni egy sikeres brand-et. :W

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

A címet olvasva nagyon megörültem de a videó le is lombozott. Inkább adnák ki az eredeti részeket ps4-re.

(#8) Wesder válasza GeoJoe (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Kiadtàk 2017-ben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) GeoJoe válasza Wesder (#8) üzenetére


GeoJoe
senior tag

és tényleg, N.Sane Trilogy néven ott a Warped. Köszi, már meg is vettem :R

(#10) Wesder válasza GeoJoe (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs mit. Jó játékot. :K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) markknight


markknight
veterán

Budin jó lesz játszani vele.

(#12) Talpika


Talpika
friss újonc

Aptoide áruházból már letölthető, és még sok egyéb játék is ami play áruházban fizetős vagy nincs is...

[ Szerkesztve ]

(#13) Hopkins95 válasza Talpika (#12) üzenetére


Hopkins95
addikt

Na hamar kipróbáltam a Nexusomon. Grafika meg zene ahogy várható volt rendben van, de ezen kívül semmi extra. 5 perc után le is töröltem.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#14) Wesder válasza Hopkins95 (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Szintén. Ugyanezzel a grafikàval kiadhattak volna egy rendes Crash jàtékot, csak abba kellett volna munkàt is rakni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) catelec687


catelec687
friss újonc

úristen, ilyen van? nem remélek tőle sokat de a metróra jó lesz :))

(#16) répási válasza catelec687 (#15) üzenetére


répási
friss újonc

lol haver, inkább maradj a ps-es verziónál :( főleg, hogy most fog kijönni az új verzió :((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.