Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Természetesen TF2 kalap is jár a With Fire and Sword-hoz. :U
Kösz az értesítést. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Jóez?

(#3) D.Orion


D.Orion
veterán

Bazeg.. Öcsémnek tegnap vettem meg cd galaxis-ban 1800Ft-ért a Warband-et. :W

Mind1, annyit is megért, 5Euro-ért meg ajándék. :R

Ui.: Ha kiszámolom, hogy 5Euro az a steam-en 1450Ft meg még a banki költségek... Lehet, hogy boltból olcsóbb volt. :U

(#4) Dreimus válasza D.Orion (#3) üzenetére


Dreimus
senior tag

Nincs banki költségek ilyeneknél :) csak az 5 euró.

Ha valakinek kell a mostani új rész akkor az egész packot vegye meg mert akkor lényegében 2euró a másik kettő összesen.

(#5) D.Orion válasza Dreimus (#4) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem a frászt nincs. OTP-nél van. Látom a bankszámla kivonaton a steam-es vásárlás után, hogy ilyen olyan költségeket levon a bank emiatt... :(((

(#6) Dreimus válasza D.Orion (#5) üzenetére


Dreimus
senior tag

Érdekes nekem csak egy tétel szerepel mindig maga a játék amit vettem és pontosan az otp árfolyamnak megfelelő forint, sztem érdeklőd meg miért vonják mert nekem van pár vásárlásom két kártyával is vásároltam már de egyiknél sem vontak pluszt, de lehet valami más oka van. De majd hétfőn megveszem a warbendet ha minden jól megy és akkor küldök kivonatot.

[ Szerkesztve ]

(#7) ProEvoFan válasza D.Orion (#5) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

ez érdekes, nálam semmilyen plusz költség nincs...

(#8) D.Orion válasza Dreimus (#6) üzenetére


D.Orion
veterán

Sokféle kártyatípus van, nálam ezért van plusz költség. :U Van az a kártya amivel vásárolhatsz a sarki tesco-ban és neten. Meg van az a kártya amivel (kis túlzással) az északi sarkon is fizethetsz.

[ Szerkesztve ]

(#9) nemethati válasza D1Rect (#2) üzenetére


nemethati
senior tag

valami teszt akármi
Én is gondolkodok erősen, kéne valami plusz ami meggyőz :))

(#10) Dreimus válasza nemethati (#9) üzenetére


Dreimus
senior tag

Van demója használjátok azt ami a steamen van. A warbendel toljátok mert a sima annyiba tér el ettől amit a warbandhez irnak featureket :)

[ Szerkesztve ]

(#11) Shufny


Shufny
őstag

Ó basszus, hogy nem lehet megúszni a tűzfegyvereket... Azért még meglátjuk, de elsőre elég gáznak tűnik. Egyébként eléggé HC közönségnek való. Mind a single, mind a multi. Egyedül én nem játszottam vele, mert nem vagyok oda az RPG -kért, de haver nagyon sokat tolta. Csak annyi baja volt vele, hogy ugye a nagy nyitottság azzal jár, hogy idővel céltalan leszel, mivel nincs vége. Neten viszont rengeteget játszottam én is. (legalábbis még nyáron) Messze nem hibátlan, de a harcrendszer miatt így is az egyik legélvezetesebb multi, amivel játszottam. Mivel nem nagyon van hasonló, így hosszabb a betanulás. Talán nehezebb is a tűrhető szintet elérni, mint egy átlagos FPS -ben. Eleinte túl véletlenszerűnek érzi az ember. Leginkább, mert a sokemberes ráadásul külföldi szerverek miatt viszonylag nagy késleltetés jellemző. Ennél a játéknál meg fokozottan zavaró tud lenni, ha pl nem adja be a szerver a block -ot.

Szóval azoknak nem ajánlanám, akik gyorsan szeretnének kaszabolni, aztán atomot hívni az ellenfélre. Viszont aki szereti, ha valamit gyakorolni kell, mert utána sokkal élvezetesebb, annak a demo mindenképpen megér egy próbát.

(#12) superfinest


superfinest
tag

Sziasztok! Nem értem minek veszitek meg a játékot amikor a hivatalos weboldalról le lehet tölteni! És egyébként ez a játék ingyenes?

[ Szerkesztve ]

(#13) Dreimus válasza superfinest (#12) üzenetére


Dreimus
senior tag

Nem ingyenes, az csak a demó ami 30/60 perc betekintést enged a játékba.

Nagyon jó kis játék, ajánlom mindenkinek a Warbend részt.

(#14) blackydan


blackydan
senior tag

Még van egy kis money a paypal számlámon lesz mire ellőni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.