Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

megfelelő utód a motorola razr-emnek, kép nincs? mert ez egy Razr i..

[ Szerkesztve ]

(#2) Sacredcow


Sacredcow
csendes tag

remélem annak ellenére, hogy csúcsmodell lesz, jo motorola szokás szerint nagy akksival adják majd :)

Acta est fabula.

(#3) Integra válasza Sanyi.il (#1) üzenetére


Integra
titán

attól függ, hogy nézed.
ha technikában, akkor igen, lehet.
de az xphone a google saját iphone-ja lesz, kvázi házon belül gyártott nexus, mindig a legtöbb, a legjobb, a legfényesebb. a google legfelső menedzsment bőséges forrást és teljes jogkört adott a motorolának, hogy kerül amibe kerül, de csinálják meg a legjobb készüléket hozzá. a frissítés ugyanúgy mint a nexusok esetén, tehát a legfrisebb lesz és a lehető leghosszabb támogatású.
az erős akksiban bízom én is, meg abban, hogy maradnak az oled-nél. de ezek személyes preferenciák :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4) errorcode06


errorcode06
őstag

Ha jól értettem akkor ez nem nexus lesz?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#5) Gabó75


Gabó75
senior tag

Remélem elfelejtik az amoled+pentile párost.

(#6) RaveForce


RaveForce
veterán

sok vizet nem fog zavarni a nagyok közt.. :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Na ezt nagyon várom. Végre Moto "Nexus"! :C

(#5) Gabó75: ez nem Samsung :U

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#8) BDave


BDave
őstag

"Motorola X a kizárólag exkluzív megállapodásokkal forgalmazható Nexus sorozaton kívül kerül forgalomba, vagyis a világ bármely szolgáltatója felveheti majd a kínálatába."

Mik ezek az exkluzív megállapodások? :)
Miért, a Nexusokat nem adhatja bármelyik szolgáltató? Ez csak a szolgáltatókon múlik sztem.

(#9) Integra válasza RaveForce (#6) üzenetére


Integra
titán

pedig könnyen lehet, hogy fog.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10) tjb007 válasza BDave (#8) üzenetére


tjb007
nagyúr

Így van bizony, léteznek olyan megállapodások, hogy X telefont csak Y szolgáltató forgalmazhatja az adott országban, ez lehet akár kizárólagos (csak az adott szolgáltató/szolgáltatók) vagy akár időszakos is (X hónapig csak Y szolgáltató forgalmazhatja, az idő letelte után pedig már bárki).
Itthon is volt/van jó pár ilyen megállapodása a szolgáltatóknak.

(#11) hunter84


hunter84
aktív tag

Motorolát Magyarországnak!

(#12) Gabó75 válasza Retekegér (#7) üzenetére


Gabó75
senior tag

Tudom, de ettől még a legutóbbi csúcsmodellek amoled+pentile kijelzősek (Razr HD, HD MAXX, Razr M)

(#13) unrealnoise


unrealnoise
senior tag

én is vennék motorolát, pláne nagy akkuval, és mostanában azokkal jönnek. ezt pláne várom, kár, hogy itthon jóformán nem is kapni szolgáltatónál razr mxxx hd-t vagy jóformán akármilyen komolyabb, okos motorolát.

a vágán mg az is lehet, hogy ezt veszem majd meg az s2 után (akár amcsiból rendelve), nem pedig az s4-et vagy note 3-at... mondjuk addig még legalább fél év van... :)

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#14) noisia


noisia
aktív tag

A FHD kijelző és a nagy akksik emlegetése nyomán felvetődött bennem a következő kérdés:

Valaki meg tudja mondani, hogy azonos felbontás és fényerő mellett, melyik az a kijelző technológia, amelyik a legkevesebb energiát fogyasztja? (és most tekintsünk el az e-ink és hasonlóaktól)

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#15) Retekegér válasza Gabó75 (#12) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Igaz, de ezen a téren remélem a Nexus 4 lesz a benchmark.

<< Heimdal >>

(#16) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Motorolának nem fog beválni ez az évi 1 csúcsmodelles dolog.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#17) rum-cajsz válasza hunter84 (#11) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Inkább támogatást a Motoroláknak.... :)
Én már csak egy Motorola Nexusra fogom felkapni a fejem. Sajnos nekem elvették a kedvem alaposan a telefonjaiktól...

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#18) Integra válasza rum-cajsz (#17) üzenetére


Integra
titán

pedig ez pont az lesz nagy valószínűség szerint :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19) dejaris


dejaris
addikt

Na ez jól hangzik, ha a faltól falig tartó kijelző miatt kioksítják az 5.0-ás androidot is erre, es ezt a frissítést a nexus7 is megkapja. Kicsit idegesít, hogy néha a szélénél érzékeli a veletlen érintéseket.

(#20) dani3l válasza rum-cajsz (#17) üzenetére


dani3l
őstag

Ez egy Motorola Nexus..
Legalabbis az eredeti cikk szerint annyi különbözteti meg egy Nexustol, hogy nem csak bizonyos szolgaltatok exkluziv keszüleke lesz, hanem barki felveheti a kinalataba. Meg esetleg nem lesz rajta Nexus felirat..

(#21) Hina


Hina
aktív tag

Kíváncsian várom azt a sok FullHD készüléket, no meg a teszteket. Elég pörgős lessz ez az első félév. :)

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#22) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azért remélhetőleg ez már elér hozzánk. Sokat javítana a Motorola renoméján.

All→M8

(#23) Xaels


Xaels
félisten

Jó lenne ha végre a Motorolával is számolhatnék, ez pedig ilyen formán reményt ad. Bár lenne pár dolog amit sajnálnék ha gyártót váltanék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) Máté94


Máté94
addikt

Ígéretes, és végre faltól-falig kijelzőben gondolkodnak. :C
A mostani LG2X-emnél is rövidebb lenne, ha az egész telefon egy nagy kijelző lenne.

(#25) xperiasigi


xperiasigi
őstag

Nem àrtana magyarorszàgra motokat ugy mint règen :D akoriban jol ment itthon ès ez se hangzik rosszul...(ios alappal lehet vennèk de a google telojàtol ezt nem vàrom)xD

Iphone 6s

(#26) nbg


nbg
senior tag

Ha ugyanazt hozzak fizikailag, mint a Razr I-nel, akkor megvan a kovetkezo telefonom...
( ott ugye 4,3-mas kijelzo 4-es hazmeretben, itt akkor 5-os kijelzo 4,7-es hazmeretben, + jo nagy akksi...)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#27) big-J


big-J
őstag

Hagyják rajt a HDMI kimenetet aztán veszem.

(#28) FragMaster válasza Integra (#18) üzenetére


FragMaster
addikt

Pár külföldi cikk után nekem nem ez jön le, pl.: [link]
Holo ui kiegészítve pár hasznos extrával, ám nem nexus. Viszont így kíváncsi vagyok a frissítésekre. Olyan xoom-utóérzetem van.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#29) Integra válasza FragMaster (#28) üzenetére


Integra
titán

igen, de annak ellenére hogy hivatalosan nem az, szerintem mégis az lesz, illetve több annál. feljebb lesz pozívionálva a nexus készülékeknél, miközben ugyanúgy vagy még gyorsabban megfogja kapni a frissítéseket. nekem ez a tippem. bár ha itt meg ráküldik a motorola saját felületét.. - remélem nem. báááár, nem tart sokáig rádobni a holo-t.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30) FragMaster válasza Integra (#29) üzenetére


FragMaster
addikt

Hát a Motorola nem egyenlő számomra a gyors frissítésekkel, Google ide vagy oda. De ne legyen igazam, ha már az i/o-n mutatják be (elvileg).

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#31) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Ez tényleg komoly, 2013-ban minden androidos gyártó csúcsmodellje 5" fullHD lesz?! Micsoda választék, micsoda változatosság! Aki pedig kisebb kijelző mellett akar csúcshardvert és minőségi kivitelezést, dizájnt, anyagokat, az válasszon más platformot...

Azt meg a Google/Motorola se hiheti, hogy a vékony-könnyű-kompakt iPhone mellé/ellen egy nagy és (viszonylag) nehéz, drabális telefont raknak le versenytársnak.

Nem a lényeg a fontos.

(#32) Xaels válasza dreamdancer (#31) üzenetére


Xaels
félisten

Még közel sem mutatta be az összes gyártó az idei "csúcs"-modelljét. Egyelőre például a HTC sem amiről az a pletyi jár, hogy 4,7"-en lesz fHD: [link] , [link] , [link]

Statisztikailag más platformon sem kapod meg a csúcshardvert ennél kisebb méretben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33) big-J válasza dreamdancer (#31) üzenetére


big-J
őstag

Gyakran nem véletlen az egybeesés, ha jól tudom ugyanaz a sharp panel van legtöbbjükbe.

(#34) FragMaster válasza dreamdancer (#31) üzenetére


FragMaster
addikt

Mikor volt olyan utoljára, hogy bármelyik androidos gyártó csúcsmodellje nem az aktuálisan elérhető legnagyobb, vagy a körüli képernyőmérettel jött?
Én személy szerint már vissza nem tudnék menni egérmozira. Ha meg a Moto megoldja vékony kávával (álá razr i) azt, hogy 4,7-4,8" körüli telefon méretével hozza az 5"-t, akkor miért ne?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#35) mumk1 válasza Xaels (#32) üzenetére


mumk1
addikt

Esetleg Androidon, 4.3"-on ? Na jó, nem Full HD-val, csak HD-val. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#36) Integra válasza FragMaster (#30) üzenetére


Integra
titán

igen, ez is absz így van :)
csak ez a készülék -szerintem- nem egy 'olyan' motorola készülék lesz, hanem A google telefonja. mint az apple-nek az iphone. de, hogy ezek után a nexus szériával mi lesz, az jó kérdés.. az eddigi telefon fejlesztések motorola büdzséből mentek, ehhez pedig a google önti bele a lóvét, és ez hatalmas különbség. egyértelműen látszik, hogy a google is egy telefont akar magának alapvetően, a saját ökoszisztémájában.
nem fog szerintem megtörténni, de ez kvázi átbrandelése a motorolának félig-meddig. akár google phone néven is lehet majd hívni ezt

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37) nbg válasza Xaels (#32) üzenetére


nbg
senior tag

Hu, na ez fincsi lenne...

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#38) Luck Dragon

Remélem az eddigi szép formát nem rontják el a nagy kijelzővel, és meg maradnak a nagy aksival ami mindig is tetszett a motonál ,már nagyon kíváncsi vagyok rá :U :DD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#39) rum-cajsz válasza dani3l (#20) üzenetére


rum-cajsz
őstag

hiszem, ha látom. :)
Sok mindent ígértek már és keveset tartottak be....

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#40) dreamdancer válasza FragMaster (#34) üzenetére


dreamdancer
őstag

Mondjuk "az aktuálisan elérhető legnagyobb kijelző" szvsz nem 5, hanem 50 hüvelyk, szóval gyártói ízlés dolga, mekkorát biggyeszt a még mobilnak/telefonnak hívható készülékére. Megjegyzem, tavaly a SGS3, a HTC One X és az LG 4X se ugyanolyan kijelzővel jött ki.

Nem lenne az egésszel semmi bajom (nincs is), ha a gyártók ezeket a tepsiket a Samsunghoz hasonlóan külön phablet-kategóriában kezelnék és nem tennének egyenlőségjelet a csúcsmodell és az óriáskijelző közé.

Nem a lényeg a fontos.

(#41) Ernest.


Ernest.
tag

Nem tudom srácok, de én kimondottan ellene vagyok a FullHD kijelzőnek. A 720-as után 7"-8" alatt nem is lehet különbséget tenni, viszont több az erőforrás igénye. Szóval az én ízlésemnek egy 4,7"-es, 720-as az optimális. Motorolát szeretem, most is az van, és egy csúcs HW-el, és az imént írt kijelzővel, kevláros, fémes burkolattal, nagy akksival szerintem a legjobb készülék lehetne a piacon. Sajnos csak lehetne, mert a FullHD, és az 5" a menő idén :(

(#42) Integra válasza Ernest. (#41) üzenetére


Integra
titán

1-2 év még biztos kell, és idővel lesz gyártó, aki iphone5 méretbe fog pakolni csúcskészüléket. addíg kitartást sorstársak :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43) Peterson_


Peterson_
addikt

Csak ebből se felejtsék ki a legalább 3000mAh-s akksit.
Az Xperia Z-ből kiindulva:)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#44) bladegery


bladegery
senior tag

Valaki nem tudja mi ez a háttérkép? Nekem nagyon bejön.

gergely-szabo.com

(#45) unrealnoise


unrealnoise
senior tag

akik azt hiszik, hogy a google beszáll egy olyan bizniszbe, hogy csinál egy saját iPhone-t, azt tévedésben van.
Több okból kifolyólag.

1.) a többi gyártót magára haragítaná, ha egy közel tökéletes készüléket küldenének velük szemben a porondra. (Úgy értem, kifejezetten arra a készülékre optimalizált OS-t pl.)
2.) egy google féle iPhone-nak olyan szintű előnye nem lenne, mint van az apple-nél. pl. optimalizálás terén. az android tördelt, sokféle kütyü van már, ezer féle hardver alatt. itt nem lehet az már megcsinálni, hogy a playt telitömik olyan fasza és durva játékokkal, amelyek mondjuk kiaknázzák a motorola X és majd az utána következő google féle motorola képességeit. mert akkor megint az van, hogy ott a háborgó sony, a samsung, htc... és ugye az alsóbb katergóriás telók is.
3.) eddig sem volt google féle iPhone, nem véltelen. az android a sikereit pont ennek köszönheti, hiszen teljesen nyílt.

én annak örülnék, ha végre kilábalna a droid a gödörből. de az még nem elég, kellene normális haza márka és szervízképviselet és hasonlók. anélkül nem sokat érnek egy brutál jó telefonnal.

lehet a google kicsit megtolja a motorola szekerét, pl. a következő "nexus" szerű kütyük vele jönnek, és ezek szolgáltatóknál is kaphatóak lesznek (talán nagy eladásokat is produkálnak, pláne ha ütősek lesznek), de én a többek közt fenti okok miatt kizártnak tartom az "almásodást".

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#46) feliks válasza Xaels (#32) üzenetére


feliks
senior tag

"Statisztikailag más platformon sem kapod meg a csúcshardvert ennél kisebb méretben."

szifon5? HTC 8X(Ez 4,3, nem 5!)?

[Be Happy]

(#47) Integra válasza unrealnoise (#45) üzenetére


Integra
titán

szerintem meg te tévedsz. majd meglátod. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48) Xaels válasza feliks (#46) üzenetére


Xaels
félisten

Statisztikailag a 8X 2magos tehát nem csúcs, az i5-re ugyanez vonatkozik. De lehetne még mibe belekötni a 2 készüléknél ha a "csúcshradver" a lényeg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49) mumk1 válasza Integra (#42) üzenetére


mumk1
addikt

Aki nagyon szeretne, annak már most is van.
4.3"-ban 126 x 62 x 10.2 mm -es méretben, 3100mAh-ás akkuval 12.2mm vastagságban. Nem egyszerű beszerezni, de van. :) Remélem, később is egyre több gyártó csatlakozik a kis méret erős vas táborba.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#50) Ricardo


Ricardo
félisten

Android 5.0?Az brutális lenne. Mondjuk nem ártana kicsit europára is figyelni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.