Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kaller1


kaller1
veterán

Ez is ütős lesz.Látszik,hogy nem akarnak csődbe menni.

.::> <::.

(#2) lapa


lapa
veterán

"motoblur fejüket"

(#3) joey04


joey04
titán

helyes moto, így tovább! :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) GGGBR


GGGBR
tag

kezdik összekapni magukat

[ Szerkesztve ]

I LOVE THIS GAME

(#5) Meta


Meta
tag

"készüléken a MOTOBLUR fejüket legújabb változata teljesít majd szolgálatot."

[ Szerkesztve ]

(#6) Integra


Integra
titán

talán kidobják az egész eddigi szortimentet?
drukk:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7) hans87


hans87
tag

Ez s tetszik! Az új Motok nagyon tetszenek.
Most már csak rá kéne akadniuk piciny hazánkra a Google Earth-ben......

Nokia 5530

(#8) Quasi_modo válasza Integra (#6) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az SE-nél is követhetnék a példájukat.

valami

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

Na mifene, a Moto a fejéhez kapott. Lehet lapátra tették az eddigi bagázst. :DDD

(#10) kaller1 válasza Quasi_modo (#8) üzenetére


kaller1
veterán

Ne írjál ilyeneket,mert mindjárt jön egy SE fan,hogy flémelsz... :D

.::> <::.

(#11) .mf válasza lapa (#2) üzenetére


.mf
veterán

Nekem is megakadt ezen a szemem, el kellett mégegyszer olvasnom a mondatot, hogy rájöjjek, hogy felület :DDD

Specifikációi jók, de ugyebár az nem minden...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#12) atike


atike
nagyúr

Alakul a Motorola... NAGYON helyes! :)

(#13) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Wow! Ez már igen. :C

(#14) AS


AS
félisten

Es nem lesz qwery ha jól tudom. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) Dare2Live válasza kaller1 (#10) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Hogyvagy Troll?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#16) Dare2Live válasza AS (#14) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

és végre jön terjed a hdmi/dp port.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#17) Lirion


Lirion
addikt

Motoroláéknál minden telefon belső fejlesztései neve Sholes? :F A droidnak is ez volt a belső kódneve..

Amúgy meg, hogy mások pocskondiázását idézzem egy másik gyengélkedő gyártó telefonjával kapcsolatban: ha most jelenne meg, már az is késő lenne.

(#18) joey04 válasza Lirion (#17) üzenetére


joey04
titán

nem, nem lenne késő.
10: :D kb

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) Ricardo


Ricardo
félisten

Nagyon helyes. Így tovább.

(#20) Reaper


Reaper
őstag

Nem lesz kevés az az 550Mhz OMAP? lennének ott azért jobbak is: OMAP

(#21) Lirion válasza joey04 (#18) üzenetére


Lirion
addikt

Dehogynem. Jövőre fogják csak bemutatni, kiadni meg még később, addigra már bőven lesznek ütősebb telefonok, a többi gyártó sem fog ülni a seggén, ráadásul ez már most sem egy kimagasló cucc. Biztos lesz ez is vagy 140-150k, szóval még drága is lesz.
De menjen csak az örömujjongás meg a kettős mérce. :)

(#22) joey04 válasza Lirion (#21) üzenetére


joey04
titán

Ha tényleg képtelen megérteni, akkor hajrá. menjen a kettős mérce meg az örömujjongás így van, menj sírj a serián :DD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) eldiablo válasza Reaper (#20) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

A HTC Hero (stb) "csak" 528Mhz-es és elégnek bizonyul.

(#24) Reaper válasza eldiablo (#23) üzenetére


Reaper
őstag

A Heroban Qualcomm proci van, és igaz hogy elég sokaknak, de azért az már nem egy új HW. Itt egy olyan telóról lenne elvileg szó amibe mindent bele akarnak rakni. Akkor miért nem teszik meg?

(#25) eldiablo válasza Reaper (#24) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Krumpli pucolós sincs benne, mert felesleges (habár). ;)
Inkább az optimalizációra feküdjenek rá és egy olcsóbb de jó HW-t adjanak ki. Drága androidunk már van, ideje középre pozicionálni. :K

(#26) skajwa


skajwa
senior tag

Up! Jó kis cucc lesz! Főleg hogy mire megjelenik gyorsulni és fejlődni fog maga az Android is!

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#27) #16820480 válasza eldiablo (#23) üzenetére


#16820480
törölt tag

az teljesen nem egy kategória. ha jól tudom, akkor a Milestone-ban is ez a cpu van, de ez nagyjából azzal a 6xxMHz-es procival van egy kategóriában, ami például a szifonban is van (jó, nem olyan erős, de közelebb van hozzá, mint ahhoz a qualcomhoz)

(#28) eldiablo válasza #16820480 (#27) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Úgy értettem amit írtam, hogy teljesen mindegy mi hajtja, ha jól használható és viszonylag olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#29) Dare2Live válasza Reaper (#20) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

direkt alulfeszelve van így is k* erős.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#30) Dare2Live válasza eldiablo (#23) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

az az 528mhzs qualcom ehez a procihoz képest egy rakat szar.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#31) Reaper válasza eldiablo (#25) üzenetére


Reaper
őstag

Akkor inkább sörnyitó :D Ha ez a Milestone CPU-ja akkor valszeg nem lesz vele gond. A drága-olcsó meg arról szól mit akarnak eladni. Ezt pl jól látom nem középre szánják, de majd eldöntik, sztem most inkább sok olcsó android jön, és a komolyabb HW még csak winmo alatt van sajna. Nekem pl most jó lenne egy HD2 hw androiddal, de mikor lesz már olyan :D

(#32) erdoke


erdoke
titán

Itt valami komoly elírás van, a Sholes nem azonos a DROID/Milestone-nal, hanem egy MID, aminek 5" kijelzője lesz.

A legjobb aláírás a héten

(#33) eldiablo válasza Dare2Live (#30) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Bele sem merek gondolni, mennyire jó lehet... :DDD

#31 GrimReaper:
Sörnyitó az ok! Pucoljon a zaszony krumplit. :DDD
Jó jöjjön ahova akar, de legyenek már Tattoo áru android telók.

[ Szerkesztve ]

(#34) kaller1 válasza Lirion (#21) üzenetére


kaller1
veterán

Neked csak az fáj,hogy a kedvenc céged nem tudja utánuk csinálni.Könnyebb is fikázni,mint ezt a tényt beismerni. ;)

.::> <::.

(#35) Lirion válasza joey04 (#22) üzenetére


Lirion
addikt

A saját fantazmagóiráidat csak te vagy képes teljes mértékben megérteni.

(#36) .mf válasza Reaper (#24) üzenetére


.mf
veterán

Háháháhá :W :N self-pwn.
Még linkelted is, legalább olvasnád el, amit linkeltél :U Az OMAP3-széria Cortex-A8 procit használ; a Qualcomm pedig nem proci, hanem gyártó, ami többféle procit is gyárt; a HTC-kben gyakori 528MHz-es MSM7200 viszont még a régi (asszem ~5 éves) ARM9E processzort használja, aminél a C-A8 azonos órajelen nagyjából átlag 1.25-1.5x gyorsabb (egyes feladatokban pedig többszörös a teljesítménye).
A szifon3gs is C-A8 procit használ szintén alulfeszelve, és a SoC-ben ugyanúgy PowerVR SGX grafikus mag van, mint az OMAP3-széria legolcsóbbakat kivéve mindegyik tagjában.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#37) AS


AS
félisten

En úgy tudtam nvidia Tegra lesz benne na mindegy.. :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#38) Integra válasza eldiablo (#23) üzenetére


Integra
titán

hááááát, erős jóindulattal.
majd a 2.1-gyel elválik, hogy javul e a dolog, vagy sem..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39) erdoke válasza .mf (#36) üzenetére


erdoke
titán

ARM11 az MSM72xx, PowerVR SGX-ből pedig több variáns is van + eltérő órajelek, tehát a teljesítmény is lehet eltérő egy Nokia N900 és egy iPhone 3GS között (ahogy az is).

A legjobb aláírás a héten

(#40) Reaper válasza .mf (#36) üzenetére


Reaper
őstag

Namármost azért linkeltem be mert ugyan megtaláltam, elolvastam képzeld,de akkor sem értettem, miért nem az erősebbet használják, van ott erősebb cucc is.
a Qualcomm -ra mint procira pedig mint a tipikus HTC procira hivatkoztam, mert ha így említed mindenki tudja miről van szó.
Ennyi..

(#41) .mf válasza erdoke (#39) üzenetére


.mf
veterán

Hmm akkor rosszul emlékeztem. Mindegy, az ARM11 sem mai darab, kicsivel fiatalabb az ARM9-nél, de ez is sokkal gyengébb a C-A8-nál. SGX-ből szifon3gs-ben 535-ös, OMAP3-ban 530-as van, ami tényleg gyengébb, de a legtöbb pda-ban még ennyi sincs. A lényeg, hogy hardverileg egyáltalán nem gyenge a készülék, ég és föld egy Qualcomm MSM72xx-hez képest a hasonló órajel ellenére.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#42) .mf válasza Reaper (#40) üzenetére


.mf
veterán

Erősebbet? Melyiknél erősebbet? Még azt se tudjuk, hogy melyiket használják, csak a családot és az órajelet, alulfeszelni és órajelet csökkenteni pedig bármelyiknél lehet a ránézésre 5 verzió közül, gyakori dolog, például a szifon3gs is egy 600MHz-re csökkentett C-A8-at használ, mégse lassú, sőt. Magasabb órajel --> magasabb fogyasztás. S ha a sokkal lassabb 528MHz-es ARM11-esek is kellemesen boldogulnak az Androiddal, akkor nem létszükséglet az órajel növelése az üzemidő rovására.

Tipikus HTC proci? Nem is olyan régen a 200MHz-es TI OMAP volt gyakori, utána jöttek a Qualcomm MSM7200/7201, most meg a Qualcomm Snapdragon kezdi leváltani őket. Melyik is a tipikus? Oké, ki lehetett találni, de elég pongyola volt a megfogalmazás.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#43) Reaper válasza .mf (#42) üzenetére


Reaper
őstag

Elismerem nem a legjobb megfogalmazás, de én csak a véleményemet írtam le. Órajel csökkentésre nem gondoltam mondjuk.

(#44) Ricardo


Ricardo
félisten

Én arra vagyok kíváncsi, hogy mikor jutnak ide ezek a Moto cuccok hozzánk, hogy pl be lehessen menni az MM-be megnyomkodni.

(#45) madarasz92 válasza Ricardo (#44) üzenetére


madarasz92
őstag

Az jó lenne már nyomkodni őket de lehet hogy ki se rakják őket.. :F

(#46) zH.


zH.
senior tag

Ez-az!

Hajrá motorola! Ígéretesnek tűnik.. :K

just be

(#47) plus44


plus44
veterán

Tisztességes, hogy küzdenek, meg is lesz az eredménye.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#48) HardSanyeee válasza kaller1 (#34) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Nyilván, főleg, hogy a kedvenc cége már bemutatott egy ilyet...

[ Szerkesztve ]

(#49) kaller1 válasza HardSanyeee (#48) üzenetére


kaller1
veterán

Bemutatni azt tudnak,a végeredményeket meg már ismerjük... :U

.::> <::.

(#50) HardSanyeee válasza kaller1 (#49) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Satio szoftverhibás egy kicsit, az is csak 2 szolgáltatónál Angliában, azt ennyi...
X2... na az tényleg gagyi...

Ettől függetlenül ameddigre bemutatják a Motot addigra X10 piacon lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.