Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Bambusz hátlappal, szállítással együtt 135ezer az Expansys-nál. Annyit röhögve megér!

[link]

Minden szavam magánvélemény!

(#2) D4ni


D4ni
őstag

Használva a korábbi G, és X generációt bizonyos esetben visszalépésnek tartom a 2014-es modelleket. Majdnemhogy ugyan az az akku, nincs bővítési lehetőség, egy infra port elfért volna benne. Nem hinném,hogy a korábbi generációról megérné váltani, szerintem dizájban sem annyira stramp, és stílusos mint az előző (igazi) X.

Mondván ezt úgy,hogy volt szerencsém a mostani generációhoz. Nehéz túlszárnyalni egy majdnem tökéletes (előző) generációt.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#3) sanyijedi


sanyijedi
őstag

tetszik ez a telefon, nagyon jól néz ki!

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#4) madgie


madgie
titán

Régenmindenjobbvót! :D

Nekem (is) jobban tetszik az előző X külseje, főleg a hátlap, ami szvsz irdatlan ronda lett a 2014-es verzión.

Amúgy meg megtiszteltetés, hogy ez lett a teszt címe is :)) (valószínűleg csak véletlen, de röhögtem egy jót rajta)

(#5) D4ni válasza madgie (#4) üzenetére


D4ni
őstag

még mindig árulod? :D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#6) madgie válasza D4ni (#5) üzenetére


madgie
titán

Dehogyis, volt már azóta Oneplus One-om, iPhone-om, most egy régi Moto G van, költséghatékonyság címszó alatt :)

(#7) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Szuper telcsi,elfogadnám kicsit nyomottabb áron.Tudom ez a kezdő független szürke gsm ár,lesz ez még olcsóbb.Akku mehetett volna 3000mAh,akkor azonnal venném.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#8) joey04


joey04
titán

Az elődöt használom, igaz kényszerből mert vissza szeretnék térni a sötét oldalra. De ettől függetlenül a maga idejében az is remek darab volt, ahogy szerintem ez is, meg a Nexus 6 is. Ugyan sok olyan extra van benne amit nem használok (vagy használnék, ha 2014-es verzióm lenne), de itt legalább azt érzem, hogy nem a feature lista hosszának növelése volt a cél, hanem valóban értelmes dolgokkal bővítették ki a gyári droidot. És ezek nem olyan dolgok, amik kiváltják a gyári megoldásokat, hanem valóban pluszt adnak, adott esetben kiegészítik a gyári lehetőségeket. Remélem a Lenovo nem rontja el, és nem jut a ThinkPad széria sorsára.

Egy nagyobb negatívum van, az akksi mérete.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) atike


atike
nagyúr

Átfutottam a cikket, nem rémlik, hogy láttam volna, de van hivatalos magyarországi forgalmazás (és szerviz)...? :U A MATV-n sem néztem még meg a videót, igen... :B

(#10) Szabcsizz válasza atike (#9) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Akadt egy kis fogalmazási hiba a szövegben.Remélem nem gond,hogy szólok:"mégsem nem volt képes".
Kár az akkumulátor miatt.Ettől eltekintve egy nagyszerű telefon lett.

(#11) fateless


fateless
veterán

Örülök, hogy nem két SIM-es, mert akkor sóvárognék utána...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#12) ollie válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor röhögve rendelj nekem egyet. :D

***

(#13) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A kameras oldalon az utolso mondattal valami gubanc van.

A telefon pedig nagyon tetszik, jovore erre fogom cserelni a 1st gen Moto G-met. Nagyobb teljesitmeny nekem ugysem kell, az ara addigra pedig szepen le fog menni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) petipetya


petipetya
nagyúr

Hol is árulják itthon Motorola garival? Bone123 említette az adásban.

"nincs rá lezsóidő"

(#15) tothmaxy182 válasza ollie (#12) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Áh, nekem csak a szegény ember Moto X-ére van pénzem. Azaz én is egy Moto G-t nyúzok már jó ideje... :)
Szóval inkább módosítom amit először írtam, és annak éri meg röhögve, aki képes ennyi pénzt kiadni egy telefonért... :P

Minden szavam magánvélemény!

(#16) adamfriday


adamfriday
senior tag

Erre azért már lecserélném a Nexus 4-et.

(#17) Halkow.


Halkow.
senior tag

OFF: BONE123: NINCS IRDA! speciknél

ON: Csalódás volt olvasni a nexus 6 után
sztereó hangszóró, micro sd és irDA nuku

(#18) jacis


jacis
nagyúr

Az OTG hiánya és az akksi elég nagy csalódás.
OTG manapság alap dolog egy csúcs telóban (legalábbis eddig azt hittem).

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19) #16820480


#16820480
törölt tag

Nagyon jó kis telefon, méretben is még pont jó, és az egyik legjobb kijelző-előlap aránnyal rendelkezik. Ha droidoznék, akkor ez kellene, csak tényleg kár az akksiért :(

(#20) mediumgecso válasza jacis (#18) üzenetére


mediumgecso
őstag

Nálam is ez verte ki a biztit.....nincs OTG.......2014-ben!!!!
Tetszett az A5 is de elbukott az OTG hiánya miatt :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#21) darvinya


darvinya
titán

Csúnya és drága is.
Olyan érzésem lett, mintha Samsung dizájnere LSD-zet.
Vagy bebaszva próbálta az egyenes vonalat húzni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#22) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Nagyon tetszik. Ez most az egyetlen olyan készülék amire azonnal cserélném a G3-at.

Give them nothing but take from them everything

(#23) Den Hadnagy válasza Krissz1983 (#22) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Érdekes, én a G2-t se cserélném rá. Pár dologban többet tud, meg újabb a Snapi eggyel, de nem kb. 40 ezernyi tudásbéli különbség van... Az akkuért nagy kár. Nekem semmi hűha, pedig szeretem a Motorolát.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#24) jacis válasza Den Hadnagy (#23) üzenetére


jacis
nagyúr

A G2 szerintem is erősebb ajánlat ettől.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#25) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Az akksi nagyon kevés, egy ilyen modellbe kellene legalább 2600-2800 mAh. :(

A micro SD hiányát meg azért nem értem mert az újabb Moto G (de talán a Moto E is) kapott. :((

B.Cs.

(#26) HSCS


HSCS
csendes tag

Valami nem oké, youtube-on videó alapján van OTG !
[link]

(#27) ghiottone válasza D4ni (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ja, én is várom a 3. generációt - ha lesz belőle - és majd esetleg arra cserélem az 1. geneset.

mediumgecso OTG VAN itt egy videó.

Magyarországon nincs jelenleg szervizpartnere a Motorolának (az új generációs készülékeknél, hiszen nincs hivatalos forgalmazása). Az expansyses telók és az eMag-osak intéztetik már országban Motorola partnerrel.

hopsz, megelőztek

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#28) istnag


istnag
addikt

Miért nem írjátok még le 20-an, hogy jaj az akksi, jujj az SD kártya.
4-4,5 óra kijelző (filmnézés nélkül) bőven elég mindenre. A Note 3 sem tudott többet. Az SD -re megoldás a 32 GB-s változat, ahol ~ 26-27 GB marad szabadon. Az mire nem elég?...Tudom majd jönnek itt a nagy tudásúak, hogy hát nekem így meg nekem úgy....

(#29) savoo válasza mediumgecso (#20) üzenetére


savoo
addikt

Hát ez borzasztó!négy4!

(#30) Saccco válasza istnag (#28) üzenetére


Saccco
nagyúr

Neked lehet, hogy elég a 4-4,5 óra.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#31) istnag válasza Saccco (#30) üzenetére


istnag
addikt

Nem irigylem azt akinek nem, inkább sajnálni tudom.

(#32) bollokcs80 válasza istnag (#28) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nekem pl. a folyamatos wifi és bluetooth egy 2100-as akksit megesz egy nap alatt. A 32 GB-os modellnél pedig általában magasabb a jogdíj.

B.Cs.

(#33) roli543


roli543
őstag

Az előlapra minek a két hangszóró, ha nem sztereo? És a cikkben nincs megemlítve milyen kihangosítva. Egyébként tetszik, bambusszal elfogadnám.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#34) Csapoati válasza Saccco (#30) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dolgozni is kene, nem csak a telefont nyomkodni! :DD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#35) tothmaxy182 válasza Saccco (#30) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Nekem a Moto G 2070 mAh-s akkuja kb 4-5 óra kijelzőidőt bír, ez nekem mégis simán elég 2-4 napra. Szóval nem vagyunk egyformák...

Minden szavam magánvélemény!

(#36) Saccco válasza istnag (#31) üzenetére


Saccco
nagyúr

Elég lenne, ha nem csak a nem nyomkodom, csak nézem mellett lenne meg az a 4-4,5 óra. Értsd gyenge térerő, teljes szinkronizálás és minimális játék mellett már nem lesz meg.

Szerk. : Nekem G3 átlag 3-3,5 órát megy el, másnak szinte fixen megvan a 4,5-5 óra.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#37) kemcso válasza Saccco (#36) üzenetére


kemcso
Ármester

Meglesz. Durván 4-5 órát tud így

(#38) w333 válasza petipetya (#14) üzenetére


w333
félisten

Szerintem az Emag ... de 155k -ért nagyon nem éri meg ! :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#39) Magnat válasza Den Hadnagy (#23) üzenetére


Magnat
veterán

Én sem adnám oda érte a G2-met... és igen, főleg a kis akksi miatt - bár másban sem érzem jobbnak, max egyformának ... a 801-es Snapi annyira nem indít meg a 800-assal szemben.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#40) istnag válasza Magnat (#39) üzenetére


istnag
addikt

Én ránézésre mondom, hogy anyagfelhasználásban is felpofozza a G2-t.(mondjuk azt nem nehéz-saját tapasztalat-).

(#41) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Köszönöm, korrigáltam a cikket az észrevételek alapján. :R

(#42) mediumgecso válasza savoo (#29) üzenetére


mediumgecso
őstag

Az!!4négy!! Vagyis már nem az!@négy44!!! :-D
De a gyenge akksi már igen....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#43) kemcso válasza w333 (#38) üzenetére


kemcso
Ármester

Az Emag ahogy nézem nem Mo-i garancia, ugyanolyan bolti (na jó kicsit jobb), Bukarestben intézik a honlap szerint. Az Expansys-nál 135e, de 115e-ért is kapni.

(#44) mediumgecso válasza w333 (#38) üzenetére


mediumgecso
őstag

Emag drága...

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#45) Luck Dragon

Jó kütyü lett de a formavilág személy szerint nem jön be annyira mint a rarz maxx-é

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#46) weiss


weiss
addikt

Bakker, ekkora adapterrel minek nanoSIM?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#47) Jeanne d'Arc

Nem lett rossz telefon. Még soha nem volt Motorolám talán majd most . ;]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#48) Flind


Flind
senior tag

Én pedig nagyon sajnálom hogy így megnőtt a kijelző, 4.7"-on érdekelne. Pedig lapátkezű vagyok.

Ettől függetlenül persze nagyon jó telefon.

(#49) batai15


batai15
félisten

3 dolog. Nincs otg , kis akku, és nem stereo hangszóró. Grátiszba meg még fel rovom hogy ennyiért ne 16 gigást adjanak.

(#50) Jakuu válasza batai15 (#49) üzenetére


Jakuu
őstag

"Bluetoothból 4.0 jár A2DP-vel, EDR-rel és LE-vel, USB-ből pedig 2.0 MTP-vel és OTG-vel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.