Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) fi:zi'k válasza #16820480 (#47) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ettől függetlenül továbbra is áll amit mondtam. Nem tartozol a belépő szintű notik célcsoportjába. És az igényeidtől függetlenül van noti ilyen árban.
Természetesen én is jobban örülnék, ha ennyiért lehetne kapni azt a minőségi és szolgáltatási szintet, ami a premium kategóriával jár. No de akkor mi emelné ki a premium kategóriát?! Valamiért a felárat el kell kérni ;)

#49 - orbano
Aki a 100-150E-s kategóriát választja, az azért teszi, mert:
-nincs neki több pénze rá
-nem akar többet rááldozni.
Hiába adnak pl 200-250E-ért megbízhatóbb, jobb garanciális feltételekkel gépet, ha egyszerűen nincs rá keret.
Igen, "nálunk az olcsóságnak nagy kultusza van". De most őszintén, mitől ne lenne, ha egyszerűen nincs miből?! Csórók vagyunk és drágák. :)

Részemről a téma lezárva! :N :R

Inkább a Milestone tesztről kellene már beszélnünk. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#52) orbano válasza fi:zi'k (#51) üzenetére


orbano
félisten

"-nincs neki több pénze rá"
Akkor vegyen asztali gépet. Persze ha mindenképpen jó fogyasztó birka akar lenni, hát vegyen. lehetőleg 0% THM-re, mer úgyajó. (és most itt képezzenek kivételt azon kevesek, akiknek egy hordozható számítógép az elengedhetetlen munkaeszkösz és éhenhalna nélküle)
"-nem akar többet rááldozni."
Erről beszéltem az előbb, még egyszer nem írom le. Én inkább egy valamiből veszek nívosat, mintsem vegyek egy szart, a maradékból meg valami kisebb szart.
De ez van, ez úgyis szélmalomharc, az átlagember már régesrégen meg van győzve arról, hogy a szar jó, ezt _KELL_ venni és kész. Rengeteg embert láttam úgy laptopot venni, hogy igazából nincs szüksége laptopra, de neki akkor is az kell, de azért ne legyen túl drága, de minél jobb legyen, mert gamer, meg sokram, meg gyorsproci, meg kicsi legyen, meg sokat bírjon, meg apámf*xa. És persze ne legyen drágább 115 724 forintnál, és lehessen hitelre venni.

"No de akkor mi emelné ki a premium kategóriát?! Valamiért a felárat el kell kérni"
Nézd meg Japánt, hogy állnak pl. a mobiltelefonokkal. Nem kapni szart, mert nincs rá igényük. Ha az emberek nem vennének szart, mert szar, akkor ugyanazért a pénzért a gyártók jobbat gyártanának, különben éhenhalnak. De mivel vesszük a ganét, jön is csőstül. És ez nem életszínvonal kérdése. Bár olyan szempontból talán igne, hogy minél csóróbb egy ország, annál inkább kéztetést érez arra, hogy a nem létező pénzét elszórja hülyeségekre. Mert az neki jár.

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#53) fi:zi'k válasza orbano (#52) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem kellene kiforgatni a szavaim. Köszönöm!

fizik

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.