Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nálam egy spanyol verziós 8/256Gb-os változat volt pár napig az amazon.es-től. Ezzel annyi volt a probléma, hogy jelenleg 1 yettel kártyán se működtek a hívások. A simeket felismerte, a pin kódokat elfogadta, de nem lehetett hívást indítani és fogadni sem. Telekom simmel nem volt gond.

- Az auto fényerő szabályzó jól működött.
- A Ready For az Edge 30 esetén nem megy vezetékkel a 3.0-s Type-C hiánya miatt, elvileg csak a vezeték nélküli megoldás megy.
- A gcam portoknál megy az ultraszéles is, csak a beállításoknál a tele lencse 2-es ID-ja kell hozzá és max. azt átnevezni. Viszont nekem gcammal se volt acélos a végeredménye. LMC 8.4-es verzióval többet próbálgattam, Nikitával kevesebbet.

Aksiban kellemes csalódás volt a teló, annak ellenére, hogy csak 4000 milis.:

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#2) joey04


joey04
titán

Ezek is kiherélték a kamerát...

(#3) viragdani01 válasza ghiottone (#1) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Igazad van, csak video output ment kábelen keresztül, átírom a Ready Forról szóló mondatot, mert félreérthető.

A GCam tippet is köszi! :R

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#4) Annatar


Annatar
újonc

Az always on kijelzőnek szerintem pont az a lényege, hogy _always on_, tehát nem kell extrán tapiznom a telefont amikor játék vagy munka közben foglalt a kezem, csak ránézek, és látom, hogy van-e értesítés vagy nincs. Ennyit még a 10 évvel ezelőtti telefonom értesítő ledje is tud.
(egyébként nyilván le lehet tölteni appokat amik ezt tudják pótolni, de nem értem azokat a gyártókat amik nem értik az always on lényegét és valamit trükköznek vele...)

[ Szerkesztve ]

(#5) ghiottone válasza viragdani01 (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nincs mit. :)

Kíváncsi voltam erre a Motorolára, de csalódás volt sajnos. Az enyém ment is vissza a spanyolokhoz.

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#6) jUUh válasza ghiottone (#5) üzenetére


jUUh
addikt

Mi volt a konkrét bajod vele? :(

Samsung Galaxy S23+

(#7) ghiottone válasza jUUh (#6) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azonkívül, hogy nem tudtam vele telefonálni?
Az összkép nem az igazi ennyiért. Kamera gcammal se okés, csak 2.0-s usb type-c, nincsenek hozzá normális tokok (Spigen, stb.) - apró kis bosszúságok.
Ami nálam még billeget az a kijelző. PWM szerintem 250Hz körül lehet, ami pont a tűrőképességem határa, azalatt nem úszom meg szemfáradtság és rosszabb esetben fejfájás nélkül. Bár DC Dimming van benne, de az lehet konstans 120Hz-et állít be.

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#8) jUUh válasza ghiottone (#7) üzenetére


jUUh
addikt

jah, basszus, azt hittem az csak próbakártya volt...

Samsung Galaxy S23+

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem éri meg a felárat a Realme GT Masterhez képest. Ha nem ennyi lenne, hanem mondjuk 350-400 euró, akkor a jobb kijelző (ez a pOLED szép) megérhet ennyi pluszt.

(#10) elmepocok válasza janeszgol (#9) üzenetére


elmepocok
tag

Igazából a 160k, amennyibe ez kerül, az újabban pont 400 euró :D

(#11) peterlevente


peterlevente
csendes tag

Tudnátok ajánlani Motorola okosórát? Illetve, h honnan érdemes beszerezni? :) Vagy inkább engedjem el? :U
Köszi!

(#12) Wallasz


Wallasz
csendes tag

A méret és a súly. Ebben a telefonban ez a pláne.

(#13) Wallasz válasza peterlevente (#11) üzenetére


Wallasz
csendes tag

Én is néztem, de már évek óta nem gyártanak. 2014-15 környékéről még lehet kapni talán ebayen, nem is olcsó, nem tudom milyen, de jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#14) ghiottone válasza peterlevente (#11) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Van most egy Moto watch 100-as , de ez nem wear os rendszerű, hanem egy egyszerű saját OS-t húztak rá - ezért csak 109 euró + nem max 2 naponta, hanem akár kéthetente kell tölteni. Ez inkább egy óra formájú aktivitásmérő. Előtte 2020-ban volt a 3. generációs Moto Watch 360 Wear OS-el, de az se mai csirke már, ha egyáltalán kapni.

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#15) peterlevente válasza Wallasz (#13) üzenetére


peterlevente
csendes tag

Megnéztem a Motorola oldalát és van két típus, amit akciósan adnak. Az egyik a moto360, amit 250 dollárért, ingyen szállítással, de csak egy szín, a gold van..
A másik pedig, amit Ghiottone szintén írt, a moto watch 100, igen 109 euróért szürke vagy fekete színben.

(#16) peterlevente válasza ghiottone (#14) üzenetére


peterlevente
csendes tag

Köszi a tippeket! Ezen a moto watch 100on elgondolkodtam, minőséginek tűnik, bár valóban szinte egy aktivitásmérőnek felel meg. Még alkalmazás értesítések sincs rajta. Ennél olcsóbban jóval, lehet kapni olyat, amin már telefonálni is lehet. Nem mintha annyira fontos lenne az, de az értesítésekre jó dolog csak rápillantani, nem kell a telefon. Igaz ezek kevésbé ismert kínai termékek, nem tudni a valóságban milyen minőséget képviselnek. Egy másik oldal szokta listázni ezeket akciósan.

(#17) Csápájev


Csápájev
őstag

Használ valaki ilyet? Érdekelnének a tapasztalatai! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.