Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) luw2win


luw2win
őstag

Na majd ha tobb mint 2 napot elbir egy ilyen telo akkor beszelhetunk rola, amugy nem hoz lazba a sok csillivilli tudas...

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2) D@niel válasza luw2win (#1) üzenetére


D@niel
addikt

hallottál már a Moto Atrix-ról?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3) sbazsi


sbazsi
veterán

4,3"
A kosárlabdázókon kívül másra nem is gondolnak :F

(#4) BloodRay


BloodRay
veterán

Szép készülék, de nekem ezek a 4" felettiek már nagyok. Na meg a Moto nálam egyelőre leírta magát a frissítési hozzáállásával...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Vajon lesz Milestone (európai) verzió, illetve kompatibilis lesz az Atrix dokkolókkal? Mindkettő igen szép eredmény lenne és esetleg meggyőzne, hogy érdemes még egy esélyt adni a Motorolának.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#6) Probber


Probber
őstag

Groteszk és egyben robosztus egy nagy malac lesz ez. :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#7) D@niel válasza BloodRay (#4) üzenetére


D@niel
addikt

Ezt nézze már meg mindenki, mielőtt a frissítési problémákkal jön ... :)

Van az Apple-ön kívül olyan, akinél nincs gond a frissítésekkel? SE, ez ugye alap, hogy bukta. 4.0 volt 3g-re, de rengeteg fontos funkció nem volt benne, Nexus S ott van 2.3-al, de One-ra még nincs hivatalosan, thc? Ezt is mindenki látja. Effektíve mindegyik problémás.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#8) davep válasza D@niel (#7) üzenetére


davep
tag

Will remain on ...

Machete don't text

(#9) BloodRay válasza D@niel (#7) üzenetére


BloodRay
veterán

Megnéztem, ismertem. És ez szerinted jó, vagy mi?? 2 középkategóriás készülékük is 1.5-n(!) marad Európában, az XT720 elég durva hardverrel 2.1-en marad, a Defy-re, meg Milestone-ra meg tervezik a 2.2-t... Biztató tényleg.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) D@niel válasza BloodRay (#9) üzenetére


D@niel
addikt

Még mindig nem érted, és szerintem sokan mások sem...

Ezek így önmagában persze, hogy nem jó eredmények, de hol máshol van meg a 100% support? Keresd meg a htc support oldalát, és hasonlítsd össze az eredményeket.

Még egyszer mondom a lényeget: hol máshol van ettől sokkal sokkal jobb támogatás a régi hardverekre is? Desire lesz 2.3-al? :) Nem hiszem... X10 2.3-al? Esélytelen.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#11) BloodRay válasza D@niel (#10) üzenetére


BloodRay
veterán

Azért van egy kis különbség aközött, hogy egy készülék megkapja-e a 2.2/2.3-at, vagy pedig mondjuk 1.5-n marad...
Vagy épp egy majdnemhogy csúcskategóriás készülék biztos, hogy nem lesz 2.1-ről frissítve.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#12) D@niel válasza BloodRay (#11) üzenetére


D@niel
addikt

Pls, nézd már azt is, hogy hány modellel képviseltetik magukat külön-külön, ill. pl. egy dext nem a legerősebb hardverük, értelem szerűen egy Mile1 simán kap 2.2-t, desire nem fog 2.3-azni...

Nem tudom nálad mi a csúcskategóriás, de egy Desire HD-ra a simával szemben jobban oda fognak figyelni. A Desire nem a a csúcskategória legfelsőbbike...

Sőt, most már majd a 2magos cuccokon kezd kialakulni a hangsúly, effektíve a honeycomb nagyon durván jó lesz, de ehhez kelleni fog majd a power, szval 3.0 a mostani piacon lévő cuccokon nem igazán lesz...

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#13) sbazsi válasza D@niel (#12) üzenetére


sbazsi
veterán

A Desire nem a a csúcskategória legfelsőbbike...
Emlékeim szerint amikor kijött, akkor az volt.

(#14) D@niel válasza sbazsi (#13) üzenetére


D@niel
addikt

A hd1 is az volt, "amikor kijött".

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#15) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Végre fizikai gombok, és megfelelő kéeprnyőméret, nekem a desire hdnál is bejött ez a képméret,nekem egykézben pont ideális :K Várjuk..

(#16) opr válasza D@niel (#12) üzenetére


opr
veterán

Elvileg a 3.0-val (vagy ami lesz a neve így a tabletkavar után) szorosabbra fogja a pórázt a google, remélhetőleg ez egy lépés lesz a gyártófüggetlen frissítés felé, ami szvsz nagyon jó lenne.
Engem pont nem fog érdekelni, hogy nem lehet szénné skinelni, ha cserébe minden telefonra egyszerre kijön a frissítés, kompatibilitási gondok kanyec, a kezem meg kiveszem a biliből :DDD

ui.: az xt720 nekem alpjaiban vette el a bizalmam a moto-tól... Nem az a gáz, hogy nem frissítették, hanem hogy előtte be volt ígérve, sokan megvették, és akkor közölték, hogy bocsmégse... Ez felháborító, én is majdnem alászaladtam, úgyhogy nálam moto kiesett :(

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17) Rickazoid válasza D@niel (#12) üzenetére


Rickazoid
addikt

"értelem szerűen egy Mile1 simán kap 2.2-t"
Arra a simánra augusztus óta várunk.

Egyébként eszerint meg a HTC a telefonjaik 50%-át frissíti, míg a Motorola csak 15,4 %-át. És ami a legkomolyabb probléma, hogy mindig a felületet hibáztatják, miközben tovább erőltetik ahelyett, hogy azt mondanák, hogy jó az alap is, cserébe kaptok frissítést. Megjegyzem amin a 2.1 elfut, azon a 2.2 is elfut. Illetve a szolgáltatók is csak lassítják az egész folyamatot, meg hogy régiónként máskor adják ki a frissítéseket ugyan arra a telefonra (esetleg GSM vs. CDMA különbség lehet, de erre is lenne megoldás), ráadásul Milestone esetében még a bootloader-t is olyan erősen levédték, hogy a mai napig nincs rá törés, de nem ez a gond, hanem az egész hozzáállás, hogy vegyél számítógépet a zsebedbe, ezt kommunikálják, de amit nem mondanak, csak tapasztalható, hogy véleményük szerint véletlenül se úgy bánj vele, ne várd el azt a kényelmet, amit számítógépre megkapsz. A szomorú, hogy még biztonsági frissítések se érkezhetnek ebben a formában, az SMS bug is a 2.2.2-ben van javítva, miközben a legtöbb telefon 2.2-t se kap.
Vagy áruljanak telefonokat, egy telefon, egy szoftver, vagy áruljanak számítógépeket, ez esetben frissítsék, amíg a hardver alkalmas rá.
A mai hardverek pedig épp oly alkalmasak lennének a gyártófüggetlen frissítésre, mint számítógépek esetében, ne feledjük, ezek is ugyan olyan számítógépek, csak sokkal kisebbek és sokkal butább a szoftver rajtuk, szándékosan.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#18) jacis válasza Lotusomega (#15) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is HD van 4,3"-os kijelzővel és teljesen meg vagyok vele elégedve. Sokkal jobban használható egy ilyen nagy kijelzővel ellátott teló. Nincs olyan funkció amiben hátrányt jelentene.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19) sbazsi válasza D@niel (#14) üzenetére


sbazsi
veterán

nem az a baj, hogy már nem az, hanem az, hogy kb a desire hd után el is felejtették.
miért nem kapja meg azt a felületet, amit a hd?

Mert nem megvalósítható/hardveresen gyenge?!
Hmm, akkor mégis hogy sikerült megcsinálni sufniban?

Szerintem legalább 1, de inkább két évig illene kiadni hozzá minden ilyen jellegű frissítést.

(#20) tween válasza sbazsi (#19) üzenetére


tween
őstag

minden telefonhoz illene legalább 2 év support...

(#21) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát nem rossz ez tetszik. Bár a mérete az már talán egy kissé nagy. De azért megbarátkoznék vele ha hozzám vágnák ;] De jó hogy nem csak méretben de felbontásban is emeltek a kijelzőn ez dicséretes.

Ha nem lenne negatív tapasztalatom a Motorolát a supportjukról illetően akkor azt mondanám hogy kéne :K De én többet nem merek bevállalni Motorola készüléket ezt megfogadtam :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#22) sbazsi válasza tween (#20) üzenetére


sbazsi
veterán

az mindenestre finoman szólva is nevetséges, hogy az áprilisban piacra kerülő desire nem kapta meg azt a felületet, amit az októberben megjelent desire hd.

(#23) Pompi válasza sbazsi (#22) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

És ugyan már többször elhangzott itt is, de ha már dátumok, akkor az is nevetséges, hogy a júliusban megjelenő XT720-ra semmilyen frissítést nem adtak ki, és novemberben (tehát 4 hónapos életciklus után) pedig bejelentették, hogy nem is fognak. Jelzem 125 ezer forintos készülékről van szó, nem a 30 ezres kategória, ahol még le is nyelné az ember talán, bár úgy, hogy be lett igérve a frissítés és úgy, hogy lenne is mit frissíteni, mert több sebből vérzik a készülék, na így már gusztustalan.

Nem is értem, hogy hogy jött fel a moto hivatalalos support táblája, mint pozitív példa - ordít róla, hogy USA-n kívül le vannnak tojva a vásárlók.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#24) jacis válasza tween (#20) üzenetére


jacis
nagyúr

Amennyi pénzt ki kell csengetni értük tényleg illene....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#25) BloodRay válasza D@niel (#12) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem tudom tudsz-e olvasni, de senki nem írta, hogy a Dext csúcskategória, ennek ellenére gáz, hogy 1.5-ön hagyják, azért egy 2.1 frissítés alap kellene, hogy legyen.
Értelem szerűen a Milestone kap majd 2.2-t. Wow, hogy oda ne szaladjak, ezzel szemben meg odaírod, hogy a Desire meg nem biztos, hogy kap 2.3-at?? Csak épp 2.2 már van rá egy ideje. :U
Egy percig nem azt mondtam, hogy rakjanak minden régebbi készülékre 2.3-at, csak annyi elvárható lenne, hogy ne 1.5-ön hagyják a középkategóriájukat, egy XT720-as kaliberű készüléket meg a beígért frissítés ellenére 2.1-en...
No offense, de kicsit elfogultnak vagy értetlennek tűnsz.

Még a fos támogatású Samsung sem hagyta 1.5-ön a Spica-t, ami megjelenésekor is egy középkategóriás készülék volt...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#26) Cyberpunk válasza Pompi (#23) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja egyetértek. Nekem Milestone-om van és elégé idegesít hogy még mindig nincs rá 2.2. Amikor az amerikai megfelelőjének Droid már vagy két-három hónapja rá hivatalos Froyo.
De mondjuk hozzá teszem arra is valószínűleg csak azért dobták ki hamarabb, mert az amcsik perrel fenyegetőztek. És hát az USA-ban ha valamit akkor a pert komolynak kell venni ;]

Az XT720 esete meg egyenesen felháborító ezt eljátszani egy több mint 100k-ba került készüléknél. Mert az ember alapból gondolhatja hogy egy ilyen drága készülékre biztosan lesz frissítés és elérheti az új funkciókat is amit az kínál.
S ráadásul a bootloader is zárt ezért még főzött ROM-ok sincsenek rájuk szóval. Duplán kicsesztek a vásárlókkal.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#27) keIdor


keIdor
titán

Motorolat Europaban nem szabad venni. Nalam ezert is kezd kiesni majd az Atrix. USA-ban oke lenne.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#28) sbazsi


sbazsi
veterán

az xt720 használtpiaci ára csökkent valamennyit az elmaradó frissítés bejelentésére :F

(#29) Pompi válasza sbazsi (#28) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Októberben mikor vettem a hivatalos Motoker-es ára bruttó 125 ezer forint volt, a GSM boltos ára 0% áfával ugye 90 ezer forint magassága. A novemberi bejelentés után nemsokkal a Motoker csökkentette az árat 105 ezerre. Én rengeteg kiegészítővel (amit megvettem, mert hosszú távra terveztem a telefonnal) adtam el december elején 75 ezerért, mert szabadulni szerettem volna tőle mindenképp. Most GSM boltban 80 ezer körül van az ára (0%). Ennek fényében a használt ára is csökkent, aprókat megnézve olyan 60 ezer körül mennek. Tehát gyakorlatilag felére csökkent az ára fél év alatt. A moto ezzel duplán cseszett ki a vásárlóival szerintem.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#30) Fel válasza Pompi (#29) üzenetére


Fel
addikt

60-ért senki sem viszi el egyiket sem, ezt elhiheted...

(#31) gretzky77 válasza D@niel (#10) üzenetére


gretzky77
veterán

Egyetértek veled egyik gyàrtó sem kapkod,söt pl x10 hivatalosan nem is kap 2.2 öt ha jól tudom

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#32) Pompi válasza Fel (#30) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én elhiszem, csak az néztem, hogy mennyiért vannak hirdetve. De akkor még rosszabb a helyzet sajnos...

Feel Good Inc.

(#33) Fel válasza gretzky77 (#31) üzenetére


Fel
addikt

Nem érdeke egyik gyártónak sem a frissítés... Ha a legrégebbi készülékeikre is mindig kiadnák a legfrissebb verziójú Droid fw-t, akkor ki venné az új modelleket?? Nekik ugye csak ebből van a bevételük, hogy a fejlesztések és a piac által (vagy önmaguk által??) diktált tempó tartására folyamatosan nyomathassák az újabb modelleket.
Itt a Google-nek kellene a gyártók között szétcsapni, és valamilyen egységes megállapodásra jutni a frissítések kötelezését illetően. (Mondjuk egy év fixen, minden készülékre.)

[ Szerkesztve ]

(#34) tween válasza Fel (#33) üzenetére


tween
őstag

minimum 1 év fixen!

(#35) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Ó istenem, miért?!

Miért kell egy bármilyen androidos hírnél - pláne, ha nem is a verziókról szól - frissítési hitvitákat folytatni...

Úgy őszintén. Ki gondolja azt, hogy bármelyik gyártónak megérné az, hogy minden modelljüket frissítsék az elérhető legújabb - és a hardver elvileg elbírná - szoftververzióval?!

Akkor egy-egy okostelefon-tulaj 2-3 évig ellenne azzal az egy termékkel, amikor a gyártók negyedéves ciklusokban vívnak harcot egymással...

Jó, tényleg kitolás, ha egy-egy modell, 1.5 és 1.6-on marad, mert a programok nagy része 2.x-et igényel.

Ha jönnek szépen sorban az új mobilok 2.3-al, akkor megint menni fog a hiszti, hogy ez meg az a mobil még csak 2.2-n van?!

Nemá!

Ez a mobil meg kicsit - hogy is mondjam - robosztusra (?), butára (?) sikeredett...
Szép hardver, izmos az a belső, de nem szép.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#36) Inarus válasza Fel (#33) üzenetére


Inarus
addikt

+Azt is meg kéne szabni, hogy maximum milyen régi lehet a kiadott készülék os verziója, mert az is lehet trükközési alap, hogy mindent 2.1-gyel adnak ki(mint most a samu egy-két új modellel) és majd 2.2-re frissítik max. Vagy mint nemrég az 1.6-osok dömpingje.
Mondjuk ehhez az is kéne, hogy a gugli is stabilan tartson egy ütemtervet a relase-ekkel.

(#35) mrlujoak: "Akkor egy-egy okostelefon-tulaj 2-3 évig ellenne azzal az egy termékkel, amikor a gyártók negyedéves ciklusokban vívnak harcot egymással..."
1.) A geekek többsége úgyis váltana a jobb hardver miatt.
2.) A nem geekek többsége úgyse váltana, amíg nem kell.
Az egyedüli ami megmarad ilyenkor mindenkiben, az a szájíz: "Rám xarik ez a gyártó, miközben a másik nem teszi ezt."
Az első esetre jó példa az ájfón. Tudom, nagyban segíti az eladásokat a hype is, de valahogy ott mégsem probléma, hogy két gennel korábbi készülékek is kapnak új os-verziót. :U
Szerintem azzal is lehetne trükközni, hogy igen, megkapod a 2.x+1-edet, de ez+az kimarad belőle, azt majd az új modell kapja meg. Középkategóriás cuccoknál mondjuk ez a frissítés még nem is annyira égető kérdés, ott nehéz lenne bármivel is cserére bírni a népet amíg jön az aktuális darabra is frissítés, de felső közép és felső kategóriákban elég égő, ha egy csúcsmodell kap egy csoffadt 2-vel ezelőtti relase-t és slussz.

[ Szerkesztve ]

(#37) Pompi válasza mrlujoak (#35) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Elmagyarázom. Azért mert ez egy Motorla hír. A Motorolának pedig mondjuk, hogy picit rossz lett a híre a frissítési politikájuk miatt. Ezért. És igen, lehet írni, hogy más gyártónál is vannak ilyenek ahogyan ezt előtted meg is tették páran. Majd hoztunk pár olyan érvet ami miatt a Motorola igencsak az élen jár a vásárlókon való keresztülnézésen. Nem 2-3 éves modellekről, hanem pár hónaposról van szó, az egy éves modelljükre meg fél éve igérik. Ennyi. Ha nem tetszik nem olvasod el. Teljesen felesleges itt sajnálkozni azon, hogy már megint ez a téma. Igen ez a téma, és ez egy fórum, ahol mindenki leírhatja a véleményét (bizonyos határok között). Te is, más is.

Feel Good Inc.

(#38) bob011


bob011
tag

Van egy érdekes cikk is frissítés témában itt.

(#39) janes74 válasza Pompi (#37) üzenetére


janes74
senior tag

+1 :O

(#40) BaliJack


BaliJack
aktív tag

Teljesen OFF lesz, de ez már párszor felmerült bennem, úgyhogy most leírom.

Írták/írják páran, hogy nem érné meg a gyártóknak frissíteni a "régi" telefonokat, mert akkor ki venné meg az újakat.

Erre reagálnék egy kérdéssel: ha most a legtöbb ember megveszi az aktuális csúcsot, akkor nyílván nem vesz egy újabbat 6 hónap múlva (átlagemberek).

DE!
Ez alatt a 6 hónap alatt nem "születhet" annyi ember, aki megvenné az újabbat?
Vagy ez annyival kevesebb ember, hogy már nem is érné meg annyira? :U

(#41) Pompi válasza bob011 (#38) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A cikk valóban érdekes, olvastam én is, de valamilyen amerikai forrásból jöhetett, mert épp a Motorola van megemlítve pozitív példaként. De ettől függetlenül valamennyire az európai piacra is átültethető belőle jópár gond(olat).

Feel Good Inc.

(#42) mrlujoak válasza Pompi (#37) üzenetére


mrlujoak
veterán

...ez a nem tetszik nem olvasom el taktika nem jó, mert gyakorlatilag minden androidos telefonról szóló hír topikjában benne van.

Túlzóan sok az ilyetén okfejtés.

Ez a hír, és modell nem erről szól, mégis ez a "vita" megy.

Félreértés ne essék, én is - Sony Ericssonosként - örülnék, ha a komplett Xperia család megkapná a 2.2-t, és egyben örülök, hogy nincs 2.1 alatti SE telefon sem. (nemzetközi verziók)

De ne menjünk rá minden Motorola (és...) topikban erre a témára. Kérlek bennetek... :U

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#43) joey04 válasza mrlujoak (#42) üzenetére


joey04
titán

sajnos ez az android legnagyobb problémája, ami minden gyártónál jelen van. nem lehet róla nem beszélni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) Pompi válasza mrlujoak (#42) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem azért messze nem erről szól az összes Androidos telefonról szóló hírhez kapcsolódó topik. Sajnálatos tény, hogy a Motorola kapcsán ez ugrik be az embereknek, maguknak köszönhetik.

Feel Good Inc.

(#45) Beri78


Beri78
őstag

nekem nagyon tetszik ez a telefon, és nem érdekel a frissítés (még) :)

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#46) sbazsi válasza Inarus (#36) üzenetére


sbazsi
veterán

1.) A geekek többsége úgyis váltana a jobb hardver miatt.
2.) A nem geekek többsége úgyse váltana, amíg nem kell.
Az egyedüli ami megmarad ilyenkor mindenkiben, az a szájíz: "Rám xarik ez a gyártó, miközben a másik nem teszi ezt."
Az első esetre jó példa az ájfón. Tudom, nagyban segíti az eladásokat a hype is, de valahogy ott mégsem probléma, hogy két gennel korábbi készülékek is kapnak új os-verziót.

És ne feledd azt sem, hogy veszel egy frissen forgalomba hozott andoridos telefont, és tuti, hogy 1 hónapon belül kijön egy - valamilyen szempontból - jobb készülék. Mig iphone-ból erre kb 1 évet kell várni. És ahogy olvasom, a régieknek is kijár az új software.
Ezen volna mit csiszolnia a google-nak. Igen, a googlenak, mert egyik gyártó sem fogja önszántából megcsinálni.

(#47) talpalavalo válasza Beri78 (#45) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Addig engem sem érdekel semmilyen frissítés míg a jelenlegi verzió nem korlátoz be semmilyen szintem sem :) Ellenben illene ma már a 2.3-ban gondolkodni pláne hogy még ki sem jött a teló...
Csak számomra kísérteties a hasonlóság az LG2X-el?

(#48) Rickazoid válasza talpalavalo (#47) üzenetére


Rickazoid
addikt

Engem erre emlékeztet.. :U

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#49) skajwa válasza Pompi (#44) üzenetére


skajwa
senior tag

Én csak azt nem értem, ha az android arról híres, hogy minden hardverre felmegy és eleve nem sok belső változás van 1-1 új modelnél, akkor miér nem képesek kidobni a frissítéseket? :F

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#50) Pompi válasza skajwa (#49) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hát ezen sokat lehetne elmélkedni és a válaszok nagy része már elhangzott. Leginkább azért, mert nem akarnak a gyártók házon belül konkurenciát maguknak.
Ezt a két cikket érdemes elolvasni, hogy körvonalazódon a helyzet: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.