Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Ennyit nem ér. :( 399 USD/EUR volt korábban a leak-eknél. IP67/68 nincs, nem 6GB csak 4GB RAM + valamit elméreteztek, mert a modok felpakolását követően látható és érezhető, hogy a hátlap keskenyebb, mint a mod, így a fogásnál van egy éles perem, ami zavaró lett. Kamera jó lenne, de a szoftvert még reszelni kell, mert ugyanúgy laggol, mint az X4 esetén a megjelenés előtt, illetve a piacra dobást követő 2-3 szoftver frissítésig.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) MrPetya19 válasza ghiottone (#1) üzenetére


MrPetya19
addikt

Hátha hamar leesik az ára.
Az IP védettség hiánya tényleg zavaró annak fényében, hogy nincs rajta mozgó alkatrész.
A kamera a One vision alapján már nagy előrelépés, főleg a viszonylag jó manuális mód, meg OIS.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3) #16820480 válasza ghiottone (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az ára alacsonyabb lesz biztosa hamar. a Modok problémája annyira nem érint, inkább még örülök annak, ha keskenyebb lesz kicsit a telefon :) Mondjuk ennyi pénzért bele kellett volna férjen 6GB RAM azért.

(#4) ghiottone válasza #16820480 (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, 3 hónap és már esik az ára. Lehet EU-ba lesz 6gb ramos verzió is. - az 400 euróért már rendbe lenne hellyel-közel. A modokat én is eladtam, mert nem használtam.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#5) gattolino válasza ghiottone (#4) üzenetére


gattolino
senior tag

EU-ban általában kevesebb rammal érkeznek a mobilok. Lásd LG :(

Vivo X90 Pro Plus

(#6) ghiottone válasza gattolino (#5) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Motorolánál nem. Lásd Moto Z2 Force (6gb a 4 helyett), Moto Z2 Play (4GB a 3 helyett), Moto X4 (4gb verziók a 3 mellett).

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#7) Narancskoma válasza ghiottone (#1) üzenetére


Narancskoma
tag

+1, így kicsit drága lett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.