Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Épp elkezdtem vele szemezgetni, de így már biztos :)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#2) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ehh, így kell ezt csinálni.

(#3) tolvaj!


tolvaj!
őstag

csak az a baj, hogy a cikkben a moto X ről van szó. amúgy nagyon ott van a készülék, de a G éri meg a legjobban persze :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#4) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Várjuk sok szeretettel az update-et. Nem ugy volt h csak januarban jon? Bar az enyemre meg nem erkezett meg szoval nem orulok elore:)

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#5) vicze válasza tolvaj! (#3) üzenetére


vicze
félisten

Inkább felesbe van, olyan szép mixe a két készüléknek a leírás. :D
A Moto X és a HCT One is előbb kapta meg a 4.4-et amúgy.

(#6) ghiottone válasza tolvaj! (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Fura is volt a bambusz hátlapról olvasni :DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#7) dsr


dsr
senior tag

Várom az updatet :))

(#8) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Na most akkor melyikre is jött most ki a 4.4, a G-re vagy az X-re?!

(Amúgy meg nagyon korrekt.)

Nem a lényeg a fontos.

(#9) vicze válasza dreamdancer (#8) üzenetére


vicze
félisten

Mind a kettőre. :)

(#10) Jeanne d'Arc

Komolyan, ez a telefon egy főnyeremény! :))

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Moto is jó vétel lesz mostmár :)

Iphone 7

(#12) Matada2.3 válasza vicze (#9) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ott a pont! Már a moto x-re g-re és a legújabb droidokra (droid ultra) is kint van. :)

Finn the human

(#13) moleculez


moleculez
veterán

Afféle második nexusok, kis túlzással.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#14) citkar


citkar
addikt

Csak jöjjön már DUAL SIM-es is, kíváncsi vagyok annak az árára :)

(#15) Lecs@


Lecs@
addikt

Amcsiban nagyobb fogyóeszköz a Moto. Szerintem megbízható okés cég amúgy.

512 GB

(#16) Yokayee


Yokayee
tag

Ezt szeretem. A legtöbb gyártó csak beszél róla, hogy mikor jön a frissítés. A Moto(Google) végre csinálja. Mondjuk ez eddig is elvárás volt, úgy látszik, mostanra értek be a Google, mint új tulaj által elvárt változások.

(#17) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Nem is ertem miert nem nyomul a Gugli a Motorola branddel jobban...3-4 jol atgondolt telo, frissitessel, supporttal nem hiszem hogy nem lenne sikeres. :-)

B.Cs.

(#18) GeryFlash válasza FET-MEN (#11) üzenetére


GeryFlash
veterán

Hát majd ha megint lesz Magyarországon is gariztatás, addig kicsit rizikós, bár sokan vannak, akiknek megér ennyit a friss rendszer.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#19) zsirfecske


zsirfecske
addikt

ez mi ez a cikk?! wtf, inkább ne írjatok semmit.

(#20) tfec80 válasza viktorhmv (#4) üzenetére


tfec80
tag

Most csak USA motorola.com és amazon.com csatornákon értékesített modellek kapták meg. EU csak januárban.

(#21) GALARDO


GALARDO
addikt

Helyes! Jövőre jöhet, a MotoNexus! :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#22) Ádám16


Ádám16
addikt

A legtutibb vétel lenne, de szerintem nagyon unalmas a külső.

(#23) tfec80 válasza Ádám16 (#22) üzenetére


tfec80
tag

színes hátlappal veszett jól néz ki

(#24) Edge válasza tfec80 (#23) üzenetére


Edge
veterán

a fekete is egy szín :P

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#25) tfec80 válasza Edge (#24) üzenetére


tfec80
tag

vagy a szín hiánya. :)

(#26) razorka777


razorka777
veterán

Egyre jobban érzem, hogy kell ez a telefon. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#27) M5Norbi válasza GALARDO (#21) üzenetére


M5Norbi
őstag

Látok rá esélyt.

Persze nem nehéz rá frissítést csinálni mivel alig van különbség a stock android és az között amit a telefonra raknak.
Nincs tele egyedi dolgokkal,appokkal.
Ez a hozzáállás egyébként nem rossz.Sokan inkább a frissebb droidot választanák mint pl a Samu,Lg,HTC egyedi feature-eit.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#28) pit stop válasza M5Norbi (#27) üzenetére


pit stop
addikt

Ezt akartam pont írni, szinte stock droidra nagy munka lehetett megcsinálni szinte ugyanazt - ez aztán a teljesítmény :DDD
Amíg csak Amerika létezik számukra engem nem hoz lázba :U
Ja és ha már válasz lett: én azokat jobban preferálom - de kinek a pap, kinek a papné :)

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#29) dsr


dsr
senior tag

Ma hajnalban meg is kaptam az OTA Updatet :)

(#30) halkow


halkow
őstag

kár hogy nem teljes ez a kit kat :F

Alcatel onetouch idol2s the king

(#31) dsr válasza halkow (#30) üzenetére


dsr
senior tag

mit értesz " nem teljes " alatt ?

(#32) kelly416


kelly416
veterán

:F Valaki, aki egy picit is ért a telefonokhoz, kiszűrné az ekkorka baromságokat a hírekből? A Moto G ugyan megkapta már a 4.4-et, de sosem volt bambusz hátlapja és sosem lehetett a Moto Maker oldalon testreszabni a gravírozását, háttérképeit és előre telepített tartalmát. Ez megint egy fele bele, mind mellé cikk.

Legjobban akkor jár az ember, ha elolvassa a címét, és a többit hagyja a fenébe.

[ Szerkesztve ]

(#33) zsirfecske válasza kelly416 (#32) üzenetére


zsirfecske
addikt

hagyd a fenébe, priviztem cikkírónak is, de nyilván épp lesz*rja. karácsony van, de anélkül is simán úgy marad. az év legbizarrabb híre tőle.

(#34) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Tudtok megbízható EU-s beszerezhetőséget? Anglia mondjuk?
Nexus 4-nek - amiről lecsúsztam - jó alternatívája. :K

(#35) kelly416 válasza Teasüti (#34) üzenetére


kelly416
veterán

Nézz körül hardveraprón, sokan vannak, akik angliai beszerzéssel kínálnak megvételre G-t.

(#36) Teasüti válasza kelly416 (#35) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Meglesem, ha nem lehúzósak az árak. :R Vagyis jobban járok apróról, mint közvetlenül kintről rendelve. (Ideértve a kényelmet is, ha itthonról postázzák és a megszokott módon tudok fizetni.)

(#37) mobilizmo válasza Teasüti (#36) üzenetére


mobilizmo
addikt

Expansys teljesen megbízható. Én az elmúlt 2 hétben 4 telefont vettem tőlük (2 Moto G, 1 Nexus 5, HTC WP 8x). Kicsit ijesztő, hogy ha kártyával akarsz fizetni, minden adatot meg kell adnod, még cv kódot is. Nem is értem, miért nem én fizethetek egy kártyás felületen keresztül. De pl. a pénzt csak akkor emelik le, amikor ténylegesen feladták a telefont a DHL-nek (lehet utánvétellel is, de akkor 7 kHUF-al több), nagyon válogatósak a kártyával, nekem nem fogadták el az Amex Gold-mat, a barátomnak a Citi hitelkártyáját (neki jött a Nexus 5), pedig ezek mind nagy nemzetközi bankok kártyái, végül az én CIB dombornyomott, de debit kártyámat fogadták el. A gariztatásról annyit, hogy nekem egy nagy nemzetközi cégé sokkal többet ér, mint fisz-f@sz magyarországi bolté. Igaz az ügyintézés sokkal hosszabb is lehet, bár én hallottam olyan itthon hivatalosan forgalmazott márkáról, amit Csehországban javítanak.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#38) Teasüti válasza mobilizmo (#37) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ezek elég bizarr elvárások és a 7k-s utánvét sem szimpatikus. Inkább megnézem mit nyújt az Amazon. :U
Főleg, hogy a telefont itt ~175 fontért adják, Amazonon 160 (bár pillanatnyilag nincs készleten).
És a posta is barátibb Amazon-ról, ha sikerült megtalálnom a jó weblapot (a terméknél érdekes módon nem mutatja a postaköltséget, pedig az imént regisztráltam és már tudhatja a címemet is :F ).

(#39) skn válasza Teasüti (#38) üzenetére


skn
csendes tag

Amazonról csak addig barátibb a posta, amíg német, vagy oszták címre rendeled! Plusz a magyar címre küldött terméket amazonon a magyar horroráfával számolják!

(#40) Teasüti válasza skn (#39) üzenetére


Teasüti
nagyúr

54,5k mire ideér a 8-as. Sok?

(#41) zsirfecske válasza Teasüti (#40) üzenetére


zsirfecske
addikt

egyáltalán nem, nekem 48k volt phones4u-ról, magánemberként meg az életben nem küldöd haza 6-ért, főleg nem angliából.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.