Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) deathtania


deathtania
senior tag

és az AMD szokás szerint megint nincs sehol...

bízom benne, hogy árban is versenyképes megoldás lesz idővel, és olcsóbb mobilokban is megjelenik majd olcsóbb chipekkel. vagy csak simán kialakul majd egy alsó (ARM only) és egy felsőház (Intel + csúcs ARM)... van egy olyan érzésem, hogy a sima mezei felhasználók még jó darabig nem fognak ezzel a mobillal találkozni...

[ Szerkesztve ]

www.brczart.hu

(#2) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Először Intel-bot-kat olvastam. :D

Ez a telefon jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#3) Alexios válasza deathtania (#1) üzenetére


Alexios
veterán

Mondjuk az AMD-t egyelőre elég hidegen hagyja a mobilpiac, egyelőre az se biztos hogy az Intelnek bejön.

(#4) Zefír


Zefír
őstag

Szerintem a szakbarbár cégeknek több értelmük lenne, például az apple, neki sincsen sok terméke a piacon, ezért nagy gondot tudnak rájuk fordítani,

(#5) randras


randras
veterán

Hát, a 14 nap készenlét eléggé karcsú... mi értelme ezeknek a 4.x colos, Androidos borzadályoknak (nekem is ilyen van :DDD), hogyha 3 óra alatt lemerülnek? :W

(#6) deathtania válasza randras (#5) üzenetére


deathtania
senior tag

kapcsold ki a wifit, gps-t és a BT-t, aztán majd nem merül le 3óra alatt. nekem már 8órát azért masszív használat mellett is kibír a kicsike. :D

www.brczart.hu

(#7) Zefír válasza deathtania (#6) üzenetére


Zefír
őstag

Ezeket az okos telefonokat nem wifizésre találták ki... 3g-vel nem merülnek olyan gyorsan, de amint bekapcsolom a wifit, már lemerült. :W nekem meg nem futja korlátlan 3g-re, így is csak egy monte-m van, mondjuk nem is netezek, bár pont azért mert szar a monte, és nem tölti be az odlalakat. "page is too large" :W :W

(#8) randras válasza deathtania (#6) üzenetére


randras
veterán

...és vegyem le a fényerőt, állítsam némára, sőt, a legjobb, ha kikapcsolom, akkor bírja a legtovább. :DDD Ha egyszer iPhone-t veszek, az az üzemidő miatt lesz, mert az Android nem jeleskedik éppen ebben.

(#9) hétalvó válasza randras (#8) üzenetére


hétalvó
addikt

Esetleg meg az akksit is ki lehetne venni :D

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#10) domperke válasza Zefír (#7) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Használj opera minit azzal nem írja ki. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#11) Zefír válasza domperke (#10) üzenetére


Zefír
őstag

azt meg utálom, mivel elkell indíteni mivel java alkalmazás, meg lassúú :(

(#12) azbest


azbest
félisten

"Kidolgoztak egy olyan technológiát, mellyel az ARM-platformra optimalizált, arra írt Android-appok nagy része futni fog az inteles készülékeken is"

Java alapúak az appok, nem? Jvm kell csak, az meg eddig is volt.

(#13) jFox


jFox
őstag

Kár, hogy a MeeGo-t nem fejlesztik tovább. :O Legalább a netbook-os változatát nyomhatnák. Szerintem elég jól sikerült, látványos, használható.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.