Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

Nekem egyelőre hibát ír ki a feltöltős oldalt.

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#2) Lenry


Lenry
félisten

de hisz eddig is szinte minden bankautomatánál meg webbankban lehetett tölteni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) WonderCSabo válasza Lenry (#2) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Most már interneten is lehet, szóval az automatáig se kell elbattyogni. Baj?

(#4) zsiga_667 válasza WonderCSabo (#3) üzenetére


zsiga_667
tag

Eddig se kellett, nagyjából az összes bank internetbank-felületéről lehet telefon-egyenleget feltölteni.

(#5) WonderCSabo válasza zsiga_667 (#4) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igaz, ettől függetlenül a T-Mobile gondolom minden szolgáltatást ami kellhet megpróbált centralizálni a siteján. Nem rossz dolog ez.

(#6) Keem1


Keem1
addikt

Én eddig kizárólag (úgy kb pár éve) csak az OTP-n keresztül töltöttem fel ugyanilyen kényelmesen, ennek ellenére üdvözlöm a szolgáltatást, és ezentúl innen töltöm fel.
(az OTP-s belépéses SMS-ért fizetni kell, a My T-Mobile ellenben tényleg ingyenes :) )

(#7) zazahoho


zazahoho
őstag

kicsit más ,de lényegében jobb így :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#8) TM^2107


TM^2107
csendes tag

Nem nagyon tudom mire vélni, hogy egyrészt ez 2010 októberi hír kell legyen, másrészt meg mégis mi tartott eddig a T-nek, hogy csak mostanra tették lehetővé az online bankkártyás feltöltést a saját prepaid előfizetéseikhez? :N

Orcám jelentős része porba hull...

(#9) Lenry válasza WonderCSabo (#3) üzenetére


Lenry
félisten

dehogyis
csak megjegyeztem, hogy nem akkora nagy valami.

de a centralizálásban igazad van

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.