Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) bebuci válasza Xaels (#49) üzenetére


bebuci
tag

Nekem M7 és M8 sem indult újra. Pedig nem javítottam semmit a rendszeren. A 6.0-val M8 nagyon pöpec, meg nem mondod hogy immáron 2 éves volt a vas. Én elismerem, a samuban vannak jó dolgok(fényképezőgép, kijelző, néhány extra amit van aki használ van aki nem). Azért váltottam note 4-re mert nagyon tetszett ez a széria, ingyen vehettem egy telót előfizetés hosszabbításakor, és mert az M9-et csalódásnak tartottam elődeihez képest. A note 4 mai napig lenyűgöz a képernyőjével meg az extráival, de egyre rosszabbul viselem el az egyre gyakrabban ismétlődő döcögéseit. Valamelyik nap a kezembe került egy M8... Akkor már tudtam, hogy áprilisban a HTC visszaszerzett egy klienst.

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#52) Xaels válasza bebuci (#51) üzenetére


Xaels
félisten

Félreértés ne essék. Nagy HTC fan vagyok és az M7 volt eddigi legjobb telefonom, meg a Desire. De igazából a Sensation is nagyon szerethető volt, ahogy a One X is bár az NV jól elbarmolta a Tegrát... Nem akartam sem Nexus sem Samsung vonalon mozdulni, de szolgáltatónál nem volt már M8 és M9 se, sőt semmilyen HTC. G4 vagy Note4 volt a kiszemelt eredetileg, de egyik sem volt raktáron és mivel megkaptam ugyanazért az árért az S6-ot így elhoztam. Nem bántam meg, de azért ha tehetném szó nélkül vennék HTC-t helyette.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#53) monti0222w válasza Xaels (#52) üzenetére


monti0222w
addikt

Akartam is kérdezni, mivel már nem vagyok Htc-s, és nem követem annyira a topicokat, így új volt nézni azt a tényt, hogy samud van! :)

(#54) Xaels válasza monti0222w (#53) üzenetére


Xaels
félisten

Az N5 után kényszerből kb. fél évig egy LG L7II-vel szenvedtem. Azután megváltás az S6, igaz első dolgom volt egy Dark Material téma telepítése és a sok Samsungos és Google-ös szar tiltása.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#55) monti0222w válasza Xaels (#54) üzenetére


monti0222w
addikt

Jó másfél évvel ezelőtt volt S4-m kb. 3 hónapig, de amint tudtam váltottam H6-ra és nem bántam, sőt! :K
A Htc-nek viszont mindig lesz helye a szívembe, ha a kezembe nem is, elkanyarodtam nagyon, az úgy mond kínai telok felé az ár miatt. :)

[ Szerkesztve ]

(#56) Xaels válasza monti0222w (#55) üzenetére


Xaels
félisten

Én elvekből nem nyitok arra. Inkább várok 1 évet és majdnem féláron megveszem rendes papírral. Csak most minden összejött és már sehol nem volt olyan ajánlat elérhető ami belefért volna. De majd most meglátjuk, lehet megy az S6 páromnak, én meg beújítok egy 10-est.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#57) monti0222w válasza Xaels (#56) üzenetére


monti0222w
addikt

Akkor, csak lesz egy Htc-d, így az asszony is jól jár. :D

(#58) dutrás válasza opr (#7) üzenetére


dutrás
őstag

+1

P50 pro/P40 Lite

(#59) HUTCHDB válasza bebuci (#42) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nagyon osztom a hozzaszolasodat.
En szinte mindegyik csucskategorias telefont kiprobalok, hasznalok nehany napig, hetig.
Volt note 4-em, note 5-om is, g4, xiaomi note pro, s6, i6, stb.
Az emlitettek kozul a samsungok a legalkalmatlanabb a napi hasznalatra, nalam is laggolt mindegyik, es a fagyasok, kiszamithatatlansagok jellemzik oket.
1,5 napig volt nalam s7... detto!
Samsung a nevebol el, osszessegeben meg sem kozeliti a htc aktuailis csucskeszuleket.
Nekem allithat barki barmit, a htc azert kerul annyiba, amennyibe, mert AKI HASZNALJA, TUDJA, hogy benne van a munka, minden igenyesen, normalisan, atgondoltan van kivitelezve, es minden tokeletesen mukodik.

Nagyon jokat irnak a 10-rol, de mar hozzaszoktam az aktiv dual simhez, a nagy kijelzohoz, es a minimum 2 napos akksihoz, igy az "alap" modellre en biztos nem valtok...hacsak nem lesz egy, az elobb felsorolt tulajdonsagu max verzio.

Egy huawei mate 8 user...

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#60) CloakedWayne válasza HUTCHDB (#59) üzenetére


CloakedWayne
tag

+1 Ezekre mostmar nem tudom a ciant se ratenni, most mondjatok meg. Es akkor pont a Samsung nem akar GPE-telokat csinalni, pedig pont, hogy rajuk ferne ra a legjobban, mert a TW csak az idiotak szerint selling point, az tuti. S8-hoz hatha meg tobb segitseget kernek a Google-tol jovore, mint iden. ;] Borzalom....

(#61) mjani1172


mjani1172
addikt

Nagyon szomorú hogy felnőtt emberek egy olyan használati tárgyon veszekednek,ami még nincs is.

(#62) opr válasza HUTCHDB (#59) üzenetére


opr
veterán

Az egész hozzászólásodra hatalmas +1, de pláne erre a részre:
"Nekem allithat barki barmit, a htc azert kerul annyiba, amennyibe, mert AKI HASZNALJA, TUDJA, hogy benne van a munka, minden igenyesen, normalisan, atgondoltan van kivitelezve, es minden tokeletesen mukodik."

Ez az, ami egy teszten, ahol 1-2 napig megy egy készülék, és ennyi idő alatt gyorsan ki kell próbálni mindent, soha nem fog átjönni sajnos. Így marad az, hogy aki ismeri/próbálta már, az nagyon nehezen vált gyártót, a többiek meg tapasztalat nélkül, csak a tesztekre támaszkodva mondanak, amit mondanak.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#63) Zolom89 válasza HUTCHDB (#59) üzenetére


Zolom89
senior tag

Na azért tudnék elég rosszat írni róluk.. és az épp a minőség. Alsó és közép kategórát nem próbáltam csak a felsőt. htc desire nagyon egyben lévő telefon volt a maga idején az utolsó HTC amivel megvoltam elégedve. Egy HTC Kaisert (HTC TyTN II) cseréltem le, első android, nekem nagyon tetszett. Jó telefon volt, semmi bajom nem volt vele.
Aztán jött sorban pár, de valahogy nem volt olyan amint az eddigiek..elkezdtem szervizbe járni,pl. kiesett hangerő gomb, hangszoró hol jó volt hol nem, 4hetes javítási idők... és ez mellett volt baj szoftveresen is, de ezt az Android számlájára írom.

Itt váltottam iphonra..samsung és tarsai szóba sem jöttek, mivel a prémium érzést kerestem. iphone 4től 6s-ig megvolt minden évben az új. (ez betegség tudom) és épp azért mert azt adta a telefon amit elvártam, sőt...egyszer még i5-nél előjött egy hiba, a bekapcsoló gomb jobb szélét ha nyomtam nem mindig érzékelte hogy be lett nyomva. 2 nap volt garancia még a telfonon, felhívtam az apple ügyfélszolgálatot és mondtam h vidéken vagyok és egész hétvégén ott leszek, nem tudom bevinni a telefonomat szervizbe csak hétfőn, de akkor már nem lesz rajta garanci... Tudod mit mondtak erre?: Semmi baj uram, a rendszerben a telefon garanciáját át írták korlátlanra és vigyem be amikor lesz rá időm. Le esett az állam... Be is vittem szépen a telót, és 2 nap! (Nem 4hét) alatt adtak egy teljesen új telefont mivel a bekapcs gomb kikopott! EZ PRÉMIUM! Nem az a prémium hogy kiesik a hangerő gomb és beviszem majd 4hét után kapom meg a javitottad, ami 1hónap után újra kiesik :D Ez a VICC!

Szerettem régen a HTC-t, de ez már elmúlt...sosem zárkózóm el az elől h újra lesz, sőt örülnék ha lenne több alternatíva ami közül választhatok.
És iPhone buzi sem vagyok, sőt az új samsung s7edge kimondottan tetszik külsőleg, de megvenni nem mertem még, vannak vele bajok... pedig unom már az almát, prémium meg mindig, de valahogy nem azt nyújtja már mint régen.

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#64) CptAdamica válasza Zolom89 (#63) üzenetére


CptAdamica
veterán

Az apple megteheti, hogy ad egy zsír új készüléket. :) A 4 hét sajnos nem csak náluk érvényes, szervizeltettem hangfalat, monitort, ventilátort, mindenhol 1 hónap volt a garancia... A legszebb az egészben, hogy 1 hónapig ülnek rajta, majd mikor rákérdek, hogy mi van már, akkor benyögik, hogy cseréljük, erre kellett 1 hónap? :)

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#65) Gunz4Hire


Gunz4Hire
csendes tag

Tegye fel mindenki magának a kérdést... Ha a HTC kiadja azt a telefont, aminek közel a legjobb kamerája, szoftvere, gyorsasága és zenei élménye van :) És mindez ugyan annyiba kerül, mint a konkurencia, akkor ez tularazasnak számít vagy korrekt árnak. :) És vonatkoztassunk el attól, hogy egy Samsung, ami 800 helyre gyárt megteheti és a HTC nem... Annyi a kérdés: Korrekt ugyanannyiert adni vagy sem. :) A válasz igen :) Felek, hogy beleszaladunk ebbe a legjobb dologba, hogy az összes mobil tesztelo oldal majd lehúzza, hogy a legjobbat mondták közben meg mondjuk nagyon jó, de van jobb és amiatt fog menni a kopkodes... Remélem sikerül nekik, amit akarnak. :) Bár nevetnek, ha kiadnak a legjobb telefont :) Akkor vajon mi lenne a baja az embereknek? :(

I live for the weekends, I live for Hard Styles, I live for hardstyle baby!

(#66) atike válasza Gunz4Hire (#65) üzenetére


atike
nagyúr

Ha.... :)

Ha így lesz, akkor HTC-t akarok majd venni.

Így is lehet az lesz a vége, várom nagyon, hogy mi fog kisülni ebből a sok leg-leg-leg-es ígérgetésből... :)

(#67) Wapmester


Wapmester
senior tag

optikai képstabilizátor lesz a HTC 10 előlapi kamerájába :DD
[link]

(#68) CloakedWayne válasza Wapmester (#67) üzenetére


CloakedWayne
tag

Most ha erre megint azt mondom, hogy nekem nem ujdonsag, akkor ujbol kirohogtok. Mert az elso camera teasereken(world class front and back) mondtak(utaltak ra) ill. az elso leaked kepen is latszodott, hogy nagy "luk" van elol a lencsemerethez kepest es viszonylag melyen ul az uveg alatt a szenzor. Szerintem ez a fo oka annak, hogy nem tudott felulre kerulni a display-driver sav, mint az X9-en, de szerintem ez igy karpotol cserebe. :R

(#69) sipy888 válasza CloakedWayne (#68) üzenetére


sipy888
aktív tag

(#67) Wapmester +1

(#68) hsoma14 : magyarul ezért van a képernyő alatt a nagyobb "hely" és nem felül, mint a Samsung S7 esetében.

[ Szerkesztve ]

(#70) CloakedWayne válasza sipy888 (#69) üzenetére


CloakedWayne
tag

Pontosan.

(#71) CptAdamica válasza Wapmester (#67) üzenetére


CptAdamica
veterán

Úgy látszik, hogy tényleg mindent beleadnak most. Hajrá, hajrá. :)

Megyen!

(#72) CptAdamica


CptAdamica
veterán

(#73) Wapmester válasza CloakedWayne (#68) üzenetére


Wapmester
senior tag

nekem is feltűnő volt a nagy előlapi kamera lencse mérete,de nem tudtam hova tenni, mostmár érthető :C

(#71) san01: muszáj nekik különben eltűnnek a süllyesztőbe, mintha nem is léteztek volna, a Vive is nagyon fogy, tudnak ők, ha karnak :K

(#72) san01: 3000-es akku lesz benne, azt nem hinném, hogy majd az megváltja a világot, de most ebben az esetben nem lenne rossz, ha lenyúlták volna a sony féle üzemidőt ;]

(#74) CloakedWayne válasza CptAdamica (#72) üzenetére


CloakedWayne
tag

Aztan majd a jovo heten: Hat ize, oooo, skacok, annyira jora sikerultek ezek az ad-ok, nem? Akkor ugye nem banjatok ha csak majus 12? :C

[ Szerkesztve ]

(#75) sipy888 válasza CptAdamica (#72) üzenetére


sipy888
aktív tag

k..va jók ezek a reklámok! :C Az igazi már csak az lenne, ha a TV-ben is menne :DD

(#76) CloakedWayne válasza sipy888 (#75) üzenetére


CloakedWayne
tag

Cos u got shhh...stuff to do... :C Nem birom haha :DD

Veletech-re kuldhetnenek parat elore, akkor lehet elmennek. :))

[ Szerkesztve ]

(#77) Wapmester válasza CloakedWayne (#74) üzenetére


Wapmester
senior tag

már itt kellene legyen a kezünkben, de 12.-ig azért már kibírjuk :DDD

(#78) CloakedWayne válasza Wapmester (#77) üzenetére


CloakedWayne
tag

De meg a vegen ott van a design^10, szal lehet lesz meg egy video?

(#79) sipy888 válasza CloakedWayne (#78) üzenetére


sipy888
aktív tag

én is azt figyeltem, szerintem is lesz design. Csinálhattak volna egyet még a software-re is, bármi nagyképűség nélkül...leggördülékenyebb, legstabilabb stb.

[ Szerkesztve ]

(#80) Akraf


Akraf
csendes újonc

Az egyik nagy mobilszolgáltatónál dolgozom. Kipróbálhatom bármelyik telefont, hazavihetem, nálam maradhat hosszú távú teszteszközként. Élek is a lehetőséggel..(!)
A zászlóshajók mindig érdekesek, innovatívak.
Viszont bátran állítom: android terén a htc (zászlóshajói) a legjobb eszközök!
Tudnék sorolni minden gyártóra pozitívumot és negatívumot is (bőven), de nem ez a célom (és ez nem az a fórum)..

A htc (zászlóshajói) esetében viszont egyedül a kamera (és a káva) volt eddig, amibe bele lehetett kötni. Android tekintetében minden másban a LEGjobb!

Telefonból zene még így nem szólt!! Sem fülhallgatóval, sem kihangosítva!
Fizikai korlát?
Harman Kardon, JBL, BEATS audio, -Boom Sound.. Magnézium, ferro-Fluid (mintha csak egy fogorvosnál lennék)..
Elég csak megnézni a mostani házimozikat, sound bárokat.. 15 év alatt tizedére csökkent a méretük, a frekvenciaátvitel pedig szélesedett, a hangerő nem csökkent..

Kijelzőben régebben az Super Amoled-re esküdtem. Mára túlszaturált! Erősebb színeket próbál visszaadni, mint amik a valóságban vannak! Egy Samsung S6-ot vagy S7-et én csak "visszavett" kijelzővel használnék, mert a színei túlhaladják a természetes színeket. Kicsit olyannak tűnik, mint a HDR fotók. Rossz fényviszonyokban lehet velük javítani a képet, de szabadtéren, napsütésben inkább ront. Mint a szomszéd az első színes tévék korában, aki rátekerte mindenből a max-ot, ha már színes címszóval..
Jobban örülnék egy LCD 5 kijelzőnek, de majd meglátjuk..

(#81) Zolom89 válasza Akraf (#80) üzenetére


Zolom89
senior tag

Egy jóféle IPS panelt bele! Igazad van a samolad hibajaval. Főleg úgy h fotózol is a telefonnal.
Ha ennyire komolyan gondoljak a HTC-nel a fotózást akkor IPS panel, vagy hasonló, és ne Amolad..

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#82) CloakedWayne


CloakedWayne
tag

(#83) CptAdamica válasza CloakedWayne (#82) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ez miről is szól dióhéjban? Nem teljesen értem.

Megyen!

(#84) CloakedWayne válasza CptAdamica (#83) üzenetére


CloakedWayne
tag

Az egyik srac nemtommilyen(xda) forumon feldobja, hogy lehet-e szandekos, hogy a HTC pont a P9 megjelenese utan par oraval tesz fel egy olyan camera teaser-t, amiben egy papiron pont azok a "funkciok" vannak listazva amik a P9-ben nincsenek ill. a 10-ben lesznek.

Erre valaszolt egy masik, aki elvileg mar hasznalta mindkettot(nem tudom, pontosan, hogy ki), es azt allitja, hogy a 10 siman veri a P9-cet, amit szerinte eleg rendesen visszafog a Kirin 955. Varja a megjelenest, remeli nem keso a HTC-nek Bla-bla...

Ahogy latjatok, nem mondok semmi [konkretat], de annyit igen, hogy az elmult 2(akkor meg battery^10 nem volt kint) kedvcsinalo "oszinte", legalabbis nem all messze a valosagtol/nem annyira tulzo mint az eddigiek az elmult evekbol.

Most azt szerintem dontse el mindenki, hogy mennyire lehet hinni az ilyesminek, en azert fenntartasokkal kezelem, mert ennyi erovel en is allithatom, hogy ket hete a 10-est hasznalom. Bar hozzatartozik meg, hogy azota lattam meg egy hasonlot:

Aki ezt irta, az az eddigi legpontosabb renderekert felelos. Szal, ha legjobb low-light, amit eddig mobilban lattunk + Nexus 6P-szint a vilagosban, csak persze OIS-szel, akkor nem lesz itt baj a kameraval, finoman szolva. :R

[ Szerkesztve ]

(#85) CptAdamica válasza CloakedWayne (#84) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszi, jól hangzik. :) Már csak pár nap... :)

Megyen!

(#86) #13110016


#13110016
törölt tag

Hú de kíváncsi vagyok már erre a telefonra... már nem kell sokat várni és kiderül. Reméljük nem lesz "nagy" csalódás, mint az elődje.

(#87) CloakedWayne


CloakedWayne
tag

Akkor meg is van milyen szinben szeretnem :D


Hatulja M7, elol letisztult 2,5D uveg...erre varok miota. :R

(#88) h4h01 válasza CloakedWayne (#87) üzenetére


h4h01
senior tag

Egy ilyen jöhet nekem is! Amúgy live event lesz? Mm. HTC youtube csatornáján lehet majd előben követni az eseményt? Egyáltalán hány órakor lesz pontosan? Bocs ha valami kiesett, de nálam csak az ápr. 12 a biztos :S

(#89) sipy888


sipy888
aktív tag

A képernyő feketeje alapján nem amoleddel jön.

(#90) Xaels válasza sipy888 (#89) üzenetére


Xaels
félisten

Egy későbbi Leaken QHD SLCD5-ről beszéltek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#91) CptAdamica válasza h4h01 (#88) üzenetére


CptAdamica
veterán

Kedd 14:00, szerintem youtube.

Megyen!

(#92) sipy888 válasza Xaels (#90) üzenetére


sipy888
aktív tag

Én ennek örülök, aztán meglátjuk. Túl nagy a szórás az LCD-k között, tud baromi jó is és gyatra is lenni.

[ Szerkesztve ]

(#93) sipy888


sipy888
aktív tag

Bocs a chatszerűségért, de WTF az a nagy felirat a telefon hátlapján alul? Nem lehetne azt kisebb betűkkel írni?!

[ Szerkesztve ]

(#94) Xaels válasza sipy888 (#92) üzenetére


Xaels
félisten

Nagy általánosságban azért a HTC a csúcskategóriában megfelelő paneleket használt. A One X-nél a ragasztással voltak gondok mert sárgult a hő hatására, de azt garanciában cserélték. A One szériánál nem nagyon voltak gondok.

A hátlapi felirat meg majd kiderül milyen lesz a véglegesen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#95) CloakedWayne válasza sipy888 (#89) üzenetére


CloakedWayne
tag

Hál istennek... S7e nálam homalyabb mint az M7(persze szín, fényerő, kontraszt jobb)... nem is értem, hogy gondolják ezt a diamond szart. Samsung-nál 2/3-dal kéne szorozni a PPI-t, mert annyi a valóságban. Sőt inkább rosszabb, mert nem is függetlenek a pixelek. Két éve venni akartam használtan egy S5-öt és elküldtem a srácot a picsába vele, mert azt hittem, hogy klón, valami VGA kijelzővel. :D Utána vett kereszt faterom és akkor láttam, hogy hopp. :DD

Amúgy szerintem htc.com-ra kell majd menni, de tuti megtaláljuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#96) -FreaK- válasza CloakedWayne (#84) üzenetére


-FreaK-
veterán

"...amit szerinte eleg rendesen visszafog a Kirin 955"

Uhm.. sorry.. what? :)

(#97) CloakedWayne válasza -FreaK- (#96) üzenetére


CloakedWayne
tag

Uhm...sorry..what?

Nem a szenzor miatt nincs 4K videó, vagy igen? Te hogy értelmeznéd? "The kirin 955 just cannot keep up with the sensor."

[ Szerkesztve ]

(#98) -FreaK- válasza CloakedWayne (#97) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ha ezt az eredeti szöveg is a 4k videó miatt írja, akkor lehet benne valami, az nekem is eszembe jutott utána. Amúgy nyers erőben bőven elég lenne a 4K feldolgozáshoz,már Snapi 800 is tudta (ezért furcsálltam a visszafog kifejezést), csak gondolom a támogatását nem rakták bele. Amúgy a P9 sem tud 4K-t? ez fel sem tűnt eddig.

[ Szerkesztve ]

(#99) CloakedWayne válasza -FreaK- (#98) üzenetére


CloakedWayne
tag

A P9 nem tud, a 10-ben van. Én is csak lestem, hogy miért... Nem lehet, hogy videónál is használja a monokrom szenzort is és már nem bírna 2db 4k-hoz való nagyobb bitrataval?
Mondjuk nekem igazából teljesen mindegy. #powerof10 Haha, most ezt nagyon várom. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.