Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #13110016


#13110016
törölt tag

Jól van persze, köszönjük szépen!
Meglátjuk majd élesbe...

(#2) Zolom89


Zolom89
senior tag

HA tud olyan képet csinálni mint az s7 és nem torzit akkor HTC-t probálom ki. G5 valahogy csalódás képekről.

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#3) Wesder válasza Zolom89 (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Mindenből a legjobb? Kicsit sem nagyképűek... Lassan màr Apple szintre emelik, de lehet màr túl is tettek rajtuk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Reméljük nem ok nélkül reklámozzák ennyire agresszíven. Várjuk. :)

Megyen!

(#5) Zolom89 válasza Wesder (#3) üzenetére


Zolom89
senior tag

nagyképűség az volt amikor a 4ultramegapixeles kamerával szerelt csúcs telefont adtak ki :D

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#6) erahurka


erahurka
félisten

Egyre kíváncsibb vagyok erre a telefonra, nekem felkeltették az érdeklődésem. Noha egészen biztos, hogy nem vennék HTC készüléket mert eléggé túlárazottak.

(#1) locaLpatrioT: Ne má', élesbe' hátulról? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) opr válasza erahurka (#6) üzenetére


opr
veterán

Tehát azért nem vennél htc készüléket, mert ugyan annyba kerül, mint az összes többi márka, ami alapján az jött le, hogy azokhoz képest túlárazott, még akkor is, ha esetleg jobb? wtf :F

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#8) atike


atike
nagyúr

Nagyon leg leg leg lesz ez készülék.

Remélhetőleg nem a legnagyobb lódítás és/vagy legnagyobb bukás áldozata lesz.. :U

(#9) #24536576 válasza opr (#7) üzenetére


#24536576
törölt tag

Épp ez az, hogy mögöttük kullog. Akkor miért kér el ugyan annyit?

(#10) erahurka válasza opr (#7) üzenetére


erahurka
félisten

Hol kerül ugyanannyiba? :Y

Az mondjuk igaz, hogy felső kategóriában nem olyan nagy a különbség, mint az olcsóbb készülékeknél.

(#11) opr válasza erahurka (#10) üzenetére


opr
veterán

Hozzászóltál a csúcskészülék topikjához, ami pont ugyanannyiba szokott kerülni, mint bármelyik másik csúcskészülék, hogy azért nem veszel ilyet, mert túlárazott.
Vagy várj, most akkor összefésülöm a két hozzászólásodat:

Azért nem veszel htc csúcstelefont, mert a htc alsó/középkategória túlárazott. Ja, akkor jó, akkor nem szóltam. :DDD

#9: Mögöttük kullog? Csúcskategóriában? Melyik bolygón? Mi mögött? Milyen szempontok alapján?

#13: Amennyire tudom, eddig minden M szériás csúcstelóból volt dualsim változat, csak itthon kicsit nehezen beszerezhető formában. Persze lehet tévedek, nem néztem nagyon utána, csak így emlékszem.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#12) CptAdamica válasza opr (#7) üzenetére


CptAdamica
veterán

Hagyd őket, úgy sem fogják felfogni, minden HTC hír alatt kitárgyalják, hogy mennyire túlárazottak. :)

Megyen!

(#13) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Bárcsak dual-sim lenne, esküszöm veszek egyet ha az teljesül. A ONE M7 volt életem eddigi legjobb telefonja mindennapi használatra, 2 évig tette a dolgát. Most hogy másik van a dual-sim miatt érzem hogy menyire is hiányzik a HTC kifinomult szoftvere, volt hogy hetekig sem volt kikapcsolva.

(#14) Csapoati válasza CptAdamica (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Muszáj lesz, mert eléggé a földbe álltak az eladások az utóbbi egy évben. Ha a kamera jó lesz és korrekt ár társul mellé, akkor egy agresszív és aktív reklámkampánnyal vissza lehet fordítani a dolgot. Mondjuk azt sem értem, hogy miért mondtak le a foci BL támogatásáról.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) #13110016 válasza erahurka (#6) üzenetére


#13110016
törölt tag

:DDD :DDD egyik örök kedvenc:D

Egyébként SZVSZ az egész ipar röhög rajtuk... ezekkel a hírekkel csak saját magukat járatják le... A samu letett egy olyan telefont idén, ami tényleg a leg... még ők sem mernek ilyen nyilatkozatokat tenni minden héten.... hol van a htc a nagyok közül....?

[ Szerkesztve ]

(#16) opr válasza osztraksajt (#13) üzenetére


opr
veterán

Lejárt a szerk fentebb. :)
Htc one m7 dual sim
htc one m8 dual sim
htc one m9 dual sim Igaz ez itthon nem kapható hivatalosan, nem tudom, hogy gari hogy van/nincs rá, jobban utána kéne járni. :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17) erahurka válasza opr (#11) üzenetére


erahurka
félisten

Galaxy S6: 190k
One M9: 235k

Valóban nem drágább :U

(#18) opr válasza erahurka (#17) üzenetére


opr
veterán

Htc one m9: 235k
Galaxy s6: 229k

Ugyanabban a boltban (speedshop), mindkettő gyártói garival. Valóban egetrengető a különbség, 200.000ft feletti árnál nálam is mindig +/- 5.000ft dönt. :(

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#19) #13110016 válasza opr (#18) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ki az szerinted aki az előbbit venné meg? :DDD :W

(#20) Barcode_Rec válasza opr (#18) üzenetére


Barcode_Rec
tag

190k Speedshop-ban a Galaxy S6. a 64Gb-os 229k. [link]

(#21) osztraksajt válasza opr (#16) üzenetére


osztraksajt
őstag

Tudom hogy léteznek, de ezek közül csak úgy tudom hogy az M7 DS volt hivatalos magyar garral elérhető itthon.

M8 DS "Ez a termék már nem elérhető" Nem volt akkor sem már mikor cserélnem kellett, és az emag sem ad hozzá hivatalos gart, külföldről csencselt téma meg a nálam nem játszik ilyen értékű telefonnál.

(#22) atike válasza erahurka (#17) üzenetére


atike
nagyúr

Hol ennyi az M9? EMagnál pld 180. :U

(#23) xmaas


xmaas
őstag

Marketing/Reklam 10 es :)

De amugy tenyleg orulnek neki hogy ha osszehoztak egy olyan keszuleket ami ott lesz a S7 szintjen mindenbe ahogy reklamozzak , hogyha minden olyan ahogy azt terjesztik kamera/akksi /stb. 10 es akkor egy vasaroljuk lesz szemelyemben ev vegen amikor keszuleket cserelek

(#24) opr válasza #13110016 (#19) üzenetére


opr
veterán

Ez hogy jött ez ide? Diszjunkt az egyéni preferencia, illetve a készülékválasztás a konkrét témával.
Olyan szintű szövegértelmezési gondjai vannak itt egyeseknek, hogy normálisabb helyen újra kéne járniuk az általános iskola 3. évétől az egész iskolát komolyan mondom... :W

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#25) opr válasza osztraksajt (#21) üzenetére


opr
veterán

Igen, erre mondtam, hogy tudom, hogy léteznek, de a többi info-t sajnos nem, jobban utána kéne járni a dolognak. :R
EU-n belül sehol nem kapható egyik se helyi garral? Mert amennyire tudom, az érvényes itthon is.
Egyébként meg természetesen, ilyen számoknál már nagyon nem mindegy a garancia, teljesen egyetértünk.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#26) sipy888


sipy888
aktív tag

Nézzétek, a HTC haterek egyből ráharaptak a hírre :D Ők egyébként minden HTC cikkhez jönnek negatívumokat írkálni, ami tudatos részükről.
1. hsz. : locaLpatrioT
3. hsz. : wesder
9. hsz.: LosBlancosrm

Azt nem értem, ha Ti elhatárolódtok a HTC termékektől, egyrészt minek nyitjátok meg a cikkeket, másrészt minek írtok hülyeségeket ide? Szerintem Ti az irigy kategóriába tartoztok inkább, nem vesztek HTC-t mert az csak egy HTC és nem tudtok vele villogni a csajok előtt, mint egy Samsunggal és hülyébbnél hülyébb ellenérveket írtok ide. Tünés gyökerek, játszatok a Nokia 3210-n a snake-el!

[ Szerkesztve ]

(#27) #13110016 válasza opr (#25) üzenetére


#13110016
törölt tag

Tisztába vagy azzal, hogy ez nem chat? Jó lenne, ha nem szemetelnéd tele a fórumot.

(#28) Wesder válasza sipy888 (#26) üzenetére


Wesder
félisten

Kikérem magamnak a hater titulust irigy sem vagyok és plàne nem gyökér. Egyenesen szànalmas ha a csajnak a telód tetszik és nem te :P Nem mondtam hogy szar a HTC. Van itthon egy Desire X 3-4 éves, de még mindig olyan fürge, mikor kivettem a dobozból. Arra akartam utalni hogy mindenből a leglegleg, és ez akàr tetszik akàr nem pofàtlansàg, mert úgysem fogjàk tudni betartani szerintem. De ne legyen igazam, mert ràfér a HTC-re egy jobb eladàsi hullàm.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) sipy888 válasza #13110016 (#27) üzenetére


sipy888
aktív tag

Te szemetelsz itt, és minden HTC cikknél a hülyeségeiddel! Köszönjük, te nem veszel HTC-t, megértettük. Viszlát!

[ Szerkesztve ]

(#30) CptAdamica válasza erahurka (#17) üzenetére


CptAdamica
veterán

M9 normális helyről hűűűűűűűűűű 142 ezer

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#31) SolidMetal91


SolidMetal91
csendes tag

Ez a 12MP Ultrapixel gondolom azt jelenti, hogy ugyanaz a Sony szenzor, amit minden második flagship használ. Ettől függetlenül az optika érdekes, de az már elég jó a konkurenciában is.

(#32) Beri78


Beri78
őstag

Az M9 is egy nagyon jó készülék volt, semmivel nem maradt le az S6 mögött (max eladásokban).
Az S7 tényleg elég jó lett - de szerintem a HTC megint fogja hozni a kötelezőt. Szerintem rossz telefont még nem adtak ki a kezükből...
Nálam vásárlásnál a 3 nagy között mindig csak az döntött, hogy éppen melyik tetszik a legjobban - külsőleg ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#33) janeszgol


janeszgol
félisten

Hiányoltuk a HTC reklámokat, most van. Ha nagy képű, ha nem, ezért nem ítélném el őket.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#34) opr válasza Wesder (#28) üzenetére


opr
veterán

"Arra akartam utalni hogy mindenből a leglegleg, és ez akàr tetszik akàr nem pofàtlansàg, mert úgysem fogjàk tudni betartani szerintem."

Tökéletesen egyetértek. Pláne, hogy igazából öngyilkosság is lenne bármilyen márka részéről közel tökéletes telefont kiadni.

+1, ami pláne a leglegleg témához tartozik: hTc és kamera témától őszintén szólva már rosszul vagyok. Minden évben beharangozza a hTc, hogy mostmáraztán tényleg odafigyelnek rá, legjobbak lesznek, etc, ehhez képest a csúcsmodellek között minden évben az egyik legroszabb kamerája a htc-nek van. Samsung, lg rendszeresen rommá alázza ilyen szempontból, szóval ha valakinek a kamera a prioritási listájának a tetején van, és csúcsmodellt keres, szinte biztos, hogy nem htc-t választ. Cserébe mondjuk a kávát kivéve gyakorlatilag minden másban szerintem rendszeresen lealázzák a konkurenciát, de ez már teljesen szubjektív dolog, kinek mi. :)

szerk.:
#27 locaLpatrioT: Erre már nem is mondok inkább semmit, nem etetem tovább a trollt. Részemről innentől minden hsz-ed htc témában autoignore. Remélem Te is így teszel majd velem, de ha nem, az se érdekel. :)

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#35) CloakedWayne válasza janeszgol (#33) üzenetére


CloakedWayne
tag

Szerintem nagyon izlesesek ezek a kis kedvcsinalok,...a horcsog es kedves baratai meg csak pampogni jarnak errefele, az meg nyilvan nem szamit. Ha ennek a felet is tudja majd a telo, akkor oda fog baszni. :)

Tok vicces amikor 1 eves teloknal a webshop arakat linkelgetitek, ahol mar az aktualis keszlet is hozzajatszik, de persze normalis eladotol mar 90-110-ert lehet venni akar PH-n is. Miert vennek dupla penzert? Egy ev gari? XD

[ Szerkesztve ]

(#36) fornettisuti


fornettisuti
veterán

erre kíváncsi leszek, hátha sikerül valami komoly dolgot lerakni az asztalra.
talán egyik elődmodellt sem promózták még ennyire.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#37) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Én szerettem az M8 UP kameráját, nem értem ezt a sok hatert. Ott is szép, éles és világos/fényerős képeket csinált, ahol már egy E-M5 is villantani akart a kitobival. (Ne egy fényerős fix-el hasonlítsátok, az azért elég tré lenne.) Tényleg csak a felbontás volt vele a baj, de ez is csak bemesélés inkább. Őszintén, ti hány képet nyomtattatok/hivattatok elő az elmúlt 2 évben? (FHD tévére/monitorra meg elég volt az 5MP is.)
A kis felbontás csak ott volt hátrány, ha ki akartál vágni valamit a képről, de a 12mp UP-vel ez is megszűnik.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#38) Csapoati válasza SolidMetal91 (#31) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem a Sonynak nincs UP szenzora, de lehet, hogy tévedek.

sipy888: Hát neked meg mi borult bele a reggeli kakaódba? Egyhavi chili adag? ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#39) Halkow.


Halkow.
senior tag

Csak legyen is ebből a reklámból valami azt mondom!

(#40) erahurka válasza atike (#22) üzenetére


erahurka
félisten

MediaMarkt. Mindkét árat onnan néztem mert tuti a hivatalos garancia, és így lehet érdemben egymás mellé tenni a két árat.

Egyébként találtam 120 körül is, kérdés új-e és van-e garancia. Valamelyik nyilván hiányzik.

(#42) bebuci válasza erahurka (#40) üzenetére


bebuci
tag

Ez már kezd unalmassá válni. S6 van az asszonynak, visszatért az M7 - re. Nekem note 4, alig várom az április 12-t. Amíg a Samu nem képes összehozni egy lagmentes szoftvert, addig nekem 100000 is sok egy ilyen telóért. Nexus, lg rendben, de ne már a samsunghoz hasonlítani. Laggol, lefagy, kilép a programból. Én a telefont használom, számomra nem státusz szimbólum. Ezért én értékelem ha jól működik. A Samsung viszont nem működik jól. Ezért inkább adnék 190ezret egy htc a9 - ért vagy az új nexusokért mint egy samuért ami nem működik. Vettem 2 samut az S2 után, hát rohadtul nagy baki volt. A noteot megmentik úgy ahogy a pen képességei. De az S6 már bocsi, de a szoftver alapján koránt sincs a csúcskategóriások között.

[ Szerkesztve ]

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#43) Balinov válasza Zolom89 (#5) üzenetére


Balinov
félisten

nagykepuseg vagy nem, az a 4MP UP kamera az igencsak jo volt, tapasztalat. M8/M8s is van otthon az M7 mellett

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#44) Xaels válasza MittuDomain_ (#37) üzenetére


Xaels
félisten

Én több tucat képet hívattam elő online. Rengeteg volt az M7-es kép és voltak közte előlapival is készültek. Teljesen sztandard 10x15-ös méretben szinte semmi különbség. Pláne ha még a manapság divatos szerkesztgetésen is átestek.

(#42) bebucimegjegyzem 1-2hónapja van S6-om. Igaz én nem átlag user vagyok, így sok marhaságot tiltottam meg mókoltam(hozzáteszem bár sokkal kevesebb mindent kell, de a HTC-n is szoktam takarítani), de 6.0-val egész korrektül megy.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#45) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Csak jönne már az a telefon.

A térerő veled van!

(#46) CloakedWayne válasza Balint1408 (#45) üzenetére


CloakedWayne
tag

Ja, rakom fel az S7-et mingy...fater nagyon szemezik vele mondjuk, ezt a kis idot mar kibirja o is. ;]

(#47) bebuci válasza Xaels (#44) üzenetére


bebuci
tag

A baj az, hogy ezek a telók átlag felhasználóknak készülnek... És a 6.0 alatt javult a helyzet, gördülékenyebb lett, de sajnos koránt sem optimális. És az, hogy néha nem reagál másodpercekig semmire és hogy kilép alkalmazásokból, az ilyen árnál szerintem megengedhetetlen. De mindenki azt használ amit akar, nincs is ezzel semmi gond. Amit nem értek, miért kell minden HTC cikkhez odaírni, hogy túlárazott, mikor egy sokkal rosszabbul működő telefonért kiadják ugyanazt az árat.

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#48) CptAdamica válasza bebuci (#47) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azért mert már nem tudnak mibe belekötni, ha most tényleg jó lesz a kamera és káva sem lesz már, akkor csak az ár marad.

Megyen!

(#49) Xaels válasza bebuci (#47) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk hozzáteszem nekem 130k-ba van. Nem adtam volna 200at érte. Olyan gondom nem volt még vele amit leírtál. Eddig 1szer indult újra spontán. Nexus5-öm volt előtte és az sem volt jobb, igaz MM-et már nem élte meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem lesz ez rossz telefon. Egyre jobban várom a kiadást és a teszteket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.