Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#323) old rocker


old rocker
veterán

Buli utáni SMS-ek a fészbükkről, SZ. Zsolt gyüjteménye:

"Leszarom, hogy hol vagyok, gyere értem!!!

"Jajaja itt is nagyon durva a buli...épp az előbb hánytam tarkón
...valakit...szerencsére nem látták h ki volt:D..és most mindenki engem keres..köztük vagyok én is:D"

"Pedig itthon még megvolt az elhatározás, hogy szakítok vele. Aztán mikor találkoztunk, már nem volt kedvem problémázni. Helyette le
orálóztam a k
ocsiban."

"Reggel nag
y para ...volt. Nem tudtam hol vagyok. Nem barátnőnél, nem haveroknál. Aztán rájöttem, hogy fordítva fekszem az ágyamban.."

"Bazmeg, reggel 8kor a rendőrség keltett fel azzal, hogy én libát loptam... Azt hittem félreértés, de kis idő múlva beugrott, hogy mégsem..."

"Bocs nem fogok odaérni, elég csúnya este lett. Megkérdem a mellettem alvó lány nevét, szexelek vele még egyszer és indulok."(13:37)

"Utolsó képem a tegnap estéből hogy bemegyek egy boltba piát venni...reggel 140 rugóval ébredtem a zsebembe :S Segítsetek lehet köröznek ! :S"

"A csaj azt mondta szakítsunk, de én nem is ismerem.."

"Te emlékszel miért vittük föl a 10-re a tuját és a két téglát?"

"Hamarabb néztem meg a gyűrűsujját mint a mellét. Öregszem..."

"A fű sem segített. Szarabb a kedvem, de legalább félek a felhőktől és a tücsköktől."

"Most ébredtem, nem tom hol vagyok. Asszem elloptam egy fűnyírót. Ti merre?" "Gyere be a házba aztán majd megbeszéljük."

"Nem érek oda! Z-vel vok balesetin, mamus protkóját ragasztotta a szeme fölé, de nem jött le, most meg a hígító csípi a szemét. A papagáj sincs még meg,ha látod szólj! Puszi."

"Végtagonként egy ember vitt haza, miközben brekegtem, mert békának képzeltem magam. Jó buli volt."

"Tegnap hokisisakban hánytam víz alatt. Király!"

"Ki gyantázta le a seggem??"

"Gratulálok Töki! Háton fekve hánytál, miközben a Marseilles-t énekelted! Sosem láttam hasonlót!"

"Valaki megosztaná velem, hogy mi történt az elmúlt 4 napban???"

"Reggel anyád kocsijában ébredtem. Ötletek?"

"Szia! Kerestelek tegnap a buliban. Megtaláltalak?"

"Rohadt szarul vagyok, olyan jó lenne, ha itt lennél" - totál részeg pasimtól, aki mellettem feküdt az ágyban.

"Azt hiszem jól sikerült a tegnapi betépés. Semmire sem emlékszem és egy pályaudvaron vagyok ahol főleg németül beszélnek. Lehet hétfőn nem megyek be melózni" - válasz: "A hétfői meló miatt ne aggódj, ma kedd van. Már a rendőrség is keres, anyádék büszkék lesznek rád Amúgy hol a répában vagy?"

"Felmentünk hozzá dugni. Ott találtuk a pasiját aki épp szexelt... a csajommal."

"Elaludtam a vonaton. Itt ülök egy megállóban. A helyiek azt mondják hogy ez Észak-Szlovákia. Nem hiszek nekik. Nem akarok!"

"Hülye 5let volt tőled, hogy a lépcsőházban síeltél, de az ajtót nyitó nénit, akit elütöttél, a mentősök a diliosztályra vitték. Nem hittek neki a cserbenhagyásos síelőről...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.