Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mariobros


mariobros
tag

Android-ra is kérjük szépen! :K

Üdv: Dani

(#2) Sirandrish válasza mariobros (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ráadásul MOOOOOST!
Hja és adjanak már hozzá egy joyt is mert több 100órán keresztül tapizni a kijelzőt, nem nagy buli :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tapicskolva ezt játszani? :D

Live-Die-Respawn

(#4) saelin válasza Sirandrish (#2) üzenetére


saelin
veterán

Ha ez kijön androidra, akkor én falnak ugrok örömömben!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) oriic válasza saelin (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Más is. :C

Live-Die-Respawn

(#6) Dr.F.E.R.I. válasza saelin (#4) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Tapogatod tíz percet, utána majd a telefonod ugrik a falnak. :N Ennél a játéknál rosszabb választás nincs is érintőképernyőre, még gombokkal is keserves dolog irányítani.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezért kell hozzá joyszli :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) saelin válasza Dr.F.E.R.I. (#6) üzenetére


saelin
veterán

Nem feltétlen. Elég sok psx játékkal játszom tableten, és ha azokat tudom irányítani, akkor ez sem lesz akadály.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) trufa12


trufa12
addikt

én őt várom :) azt hiszem ebbe mocskosul befogok kockulni ha ténylegesen kiadják még valaha ..

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#10) assemble válasza Sirandrish (#2) üzenetére


assemble
addikt

Nem kell hogy adjanak, csak tamogassak, ahogy sok mas jatek android-on. :)

(#11) Sirandrish válasza assemble (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyilván nem adnak..csak megemlítettem hogy idevele :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) assemble válasza Sirandrish (#11) üzenetére


assemble
addikt

Minek az? Szinte barmilyen kontrollert/gamepadot ra tudsz dugni android-ra es hasznalni :)

(#13) Sirandrish válasza assemble (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az X360 joyomat hova dugjam?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) assemble válasza Sirandrish (#13) üzenetére


assemble
addikt

Termeszetesen a microUSB portba egy 500 forintos USB OTG atalakiton keresztul, mint barmilyen mas usb csatlakozos cuccot android-ra. En ps3 kontrollerrel szoktam hasznalni, azt is azonnal erzekeli es mukodik. Egy kulon progival az meg vezeteknelkul is mukodik bluetooth-on. Ra lehet dugni amugy egeret, billentyuzetet, kulso vinyot, pendrive-ot, usb elosztot, kb mindent lekezel.

(#15) Sirandrish válasza assemble (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt MOST AZONNAL Letesztelem :K

Szerk: Működik a dolog..legalábbis tudtam navigálni, viszont most már kéne olyan játék aminél ki is tudom próbálni.
Van olyan oldal ahol ki vannak listázva azok a játékok amik támogatják?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) assemble válasza Sirandrish (#15) üzenetére


assemble
addikt

Viszonylag sok jatek tamogatja (ahol ertelme van), pl GTA-k, Dead Trigger, Riptide GP, Shadowgun. Tipikusan a legtobb fps, vagy ahol jobban szamit az iranyitas.
Listarol nem tudok, most gyorsan rakeresve pl itt van egy, de sztem van ezer masik: [link]

(#17) Sirandrish válasza assemble (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Dead Triggert már töltöm tesztelni..köszi a helpet :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) assemble válasza Sirandrish (#17) üzenetére


assemble
addikt

Hajra, nincsmit :)

[ Szerkesztve ]

(#19) Sirandrish válasza assemble (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most már jöhet a Monster Hunter :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) Djuree


Djuree
félisten

én ma megvettem ipad mini-re. :C
régen ds-en próbáltam, ott nem jött be, ill. nem volt rá időm, de most lesz. :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21) Sonja válasza Djuree (#20) üzenetére


Sonja
veterán

Játszol még vele? :F Ha igen, akkor milyen (irányítás, játékmenet, stb.)? :) Köszi! :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22) Djuree válasza Sonja (#21) üzenetére


Djuree
félisten

hát sok időm nem volt rá eddig, még csak a gyakorlást nyomom az elején, irányítást szokni kell, de sztem böven szokható lesz. játékmenetet igy még nem tudom milyen.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23) CarajoEsp válasza Djuree (#22) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Sziasztok!

Kb 50 órám van benne, baromira jó az irányítása, nem volt még egyetlen olyan helyzet sem, amikor irányítási hiba miatt haltam meg.

Szóval simán vegyétek.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.