Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mokó


Mokó
aktív tag

Open.

Jelezném vééégre normális a videó minősége is,nincs "mekdonáldsz-os" 360p minőségű feltöltés :Y

(#2) pet007


pet007
aktív tag

Esetleg legkozelebb afterburnerrel kiirathatnad mibol mennyit hasznal a gep. Vagy van valami oka, esetleg direkt nincs? Amugy jo video, csak nekem kicsit keves az info kozben. :R

(#3) Mokó válasza pet007 (#2) üzenetére


Mokó
aktív tag

Direkt nincs AB mostmár,a rövid lényegretörő videókra megyek most rá.Gondolom CPU-GPU használat érdekelne.Azt elárulom a gyári 2.66 is elég az 1050 kihajtásához,a 4ghz azért kell mert szép kerek szám...no de viccet félretéve csak azért kell hogy 10,000%-ra biztos legyen a dolog.

A gyári 2.66-ot egyedül a WD2 tudja ~85 % köré dolgoztatni (1050 mellett még mindig) egyéb más ez alatt,BF1 75-80%,GTA V picivel alatta max 70-75% körül.

Kipróbáltam a 2.66 vs 4ghzet,nem akartak gyorsulni a gamék,így borítékolható a GPU limit.

Egyelőre,jó éjt mindenkinek holnap diskurálunk.

(#4) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Jó lett a video és szépen mennek ezek a játékok. A Xeon mellett az 1050- essel is jól játszhatóak a tesztek alapján.

(#5) Mokó válasza DarthSun (#4) üzenetére


Mokó
aktív tag

Üdv DarthSun!

Köszi,mint látod a kemény lényegre megyünk rá mostmár/jelenleg.Igen tökéletesen játszható minden egyébként!Ehhez hozzá kell tennem azt is casual gamer vagyok,most is 4 napja nem indult semmi a szekéren csak YT meg Logout.

Rövidesen lessz szó OC-ról,és összefogom engedni GTX 960-al is,amitől-méréseim szerint jelenleg-4-5 FPS-el marad el jelenleg.

Jah meg lessz új gépbemutató is lassan,lassan.Meg 4,4Ghz is kis szerencsével :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.