Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

hát mit ne mondjak: elég baráti a gépigény... :) ez lesz szerintem az első cod játék, amit komolyabban kipróbálok (cod2-vel szórakoztunk kicsit multiban, de hosszútávon nem jött be a rifle insta...) a 16gb meg elég soknak tűnik hirtelen...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Tituka


Tituka
senior tag

nagyon jó, ideje volt már :C
a WaW-nak is ez a gépigénye...

Skizofrén vagyok, és én is...

(#4) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Hááát, elég jó. Nem kell neki atombombázó gép. De ezek szerint nem használja ki a több magos procikat. Bár ez nem biztos. :U

(#6) Tottika


Tottika
tag

Szuper,még mindig az 1et nyomom gyönyörű a grafikája,bár én olyan nagy változást nem látok az 1hez képest.....

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#7) Thome válasza Tituka (#3) üzenetére


Thome
addikt

Viszont a WaW-ot a Treyarch csinálta, ezt pedig az IW, és lehet (sőt mi több, biztos) hogy máshogy fog futni a gépeden a játék. Jobban. Ezt abból gondolom, hogy míg a Cod4 hasított a notimon eléggé fullos grafikán, és felbontásba, addig a Cod5 már csak nyekergett teljesen lebutított grafikán is.

Végül is nincs gond, mert akkor Box-on tolom végig... :DDD

Szerk: "no name" is pont ugyanezt írja! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) savior


savior
őstag

gondolom ez a minimum gepigeny, es nem az ajanlott

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#9) Stiky válasza ,,no name" (#5) üzenetére


Stiky
senior tag

Még jó, mivel az IGP-k alkalmatlanok komolyabb játékokra...

Tényleg elég baráti lett. :K

*Mondjuk én egy Burnout Paradise Ultimate Box-ot végigvittem egy gma x3100-on :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#10) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nagyon jó gépigény, szeretem az ilyet! :K

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#12) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

1. Mire fel a 16GB? :F (sebaj majd letörlünk valamit)

2. Már 3. éve ezt a gépigényt teszik közzé, mégis valahogy egyre lassabban futnak adott konfigon (cod4:mw - cod5:waw vonatkozásban). Szerintem infinity ward ide vagy oda, 2009-hez "méltó" gépigénye lesz.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#13) Thome válasza savior (#8) üzenetére


Thome
addikt

Így van, de mindig egy léccel feljebb teszik a minimumot a valós minimumtól, hogy a jóember fejlessze a gépét. :))

Stiky: De mikor a Cod4 60-80-100 fps-el fut a HD3200+HD3400-on (1024x600, árnyékok ki, AA, AF nincs, minden más van), akkor a Cod5 WaW-ba valamit nagyon elb*szhattak, mivel a grafika minimálisan lett szebb (izé, nálam randább), ellenben lebutított grafikán (800x480, minden kikapcsolva) is jó, ha volt 30-35fps-em... Ez már jelenthet valamit. :)

Ricco: Neked is csak annyit írok: Cod4: IW, Cod5: Treyarch. De majd kiderül 3 héten belül, mi az igazság! :))

[ Szerkesztve ]

(#14) aram01


aram01
nagyúr

jöhet készen állok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#15) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Teljesen korrekt gépigény. Még ha azt nézem, hogy ez valószínűleg az a gép, amin elindul, akkor is.
A 16 GB miatt meg szerintem elég furcsa dolog sírni, terás vinyók korában...

(#16) Balinov


Balinov
félisten

ez a 13-ikai europai megjelenes, ez nekem uj. Az online bolt, ahonnet rendeltem is 11-et irt es meg mindig azt irja. Vagy a 13-ika nem vonatkozik a pre-orderesekre?Remelem

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17) whiz válasza FoxiestFox (#15) üzenetére


whiz
aktív tag

Terás vinyók korában sincs mindenkinek pénze gépfejlesztésre. :)
Engem különösebben nem lep meg az ekkora méret, a GTA4 is felfalt 15 gigát, vagy egy GoW, vagy Mass Effect is simán viszi a tízet. Nem kell összewarezolni túl sokat egyszerre, és mindenki hepi lesz. :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#18) luw2win válasza whiz (#17) üzenetére


luw2win
őstag

Inkább legyen minden játék 20gigás csak ilyen legyen a gépigénye :R

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#19) CptMisi


CptMisi
őstag

Hát szerintem ez a minimum grafikán 35FPS lesz, de nagyon kíváncsi vagyok, 16Gb elég érdekes, de túl sokáig nem fogja foglalni a helyet a vinyómon, főleg ha a multival is szórakoznak, single meg nem szokott elbűvölni :N

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#20) luw2win válasza CptMisi (#19) üzenetére


luw2win
őstag

Ha elcseszik a multit akkor saját magukkal fognak kib@szni, mert rengeteg vásárlót el fognak veszíteni... :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#21) hommeros


hommeros
őstag

Hát ezt a minimum gépigényt valahogy nem tudom elhinni. Videó ide videó oda. Végül is nekem mindegy, XBOX-on fogok játszani vele.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#22) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Az amerikaiak k@pjak be, annak viszont nagyon orulok, hogy az igert 2 hetes csuszas elmarad.
Meg annak is, hogy nem kell gepet csereljek emiatt :)

...

(#23) feka007


feka007
nagyúr

"az egyjátékos rész a Call of Duty: Modern Warfare első részétől is epikusabb és pörgősebb lesz"
Na akkor remélem lesz olyan filmszerű, mint a 4, mert az komolyan olyan volt, hogy összevágva egy filmet lehetett volna csinálni belőle. :C

(#24) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sztem a Codoknak mindig is baráti volt a gépigénye. Tartsák meg jó szokásukat.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#25) LackoMester


LackoMester
addikt

nagyon baráti gépigénye van,dehát IW tudják mi a pálya..(bár most a dedikált szerver ügyben kicsit csalódtam bennük) :U
meglesz a game,egyböl megyek pár nap szabira,mint eddig mindig :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#26) whiz válasza luw2win (#18) üzenetére


whiz
aktív tag

Kétségkívül jobban járnánk, ha csak a vinyót kéne bővíteni a gépben, szóval végül is egyetértek! :))

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#27) #85552128


#85552128
törölt tag

Szerintem ez egy enyhe hazugság már másodjára... a COD4 egy ilyen gépen még elfutott, de a COD5 és most a 6 kétlem, előbbi már szagatott mindent minimumra véve, tehát 20-30 FPS volt, ezzel csak azt akarják mutatni, hogy milyen alacsony is a gépigénye pedig nem az, legalábbis nem ennyire.

(#28) Markoka1993


Markoka1993
tag

Egész barátságos lett a gépigény :) Grafika tetszik. Remélem a játék is fog :DDD

live gt: Markoka1993

(#29) LackoMester válasza #85552128 (#27) üzenetére


LackoMester
addikt

ha jól emlékszem a WAW-nak magasabb volt a gépigénye ott min.konfigra 7600GT volt megadva
...de ettöl még a MW2 kisebb teljesitményü géppel is beérhti :K
nálam sosem volt FPS hiány ;)

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#30) GabN73 válasza LackoMester (#29) üzenetére


GabN73
addikt

Nekem a jó öreg P4esemen ment a WAW szaggatásmentesen (P4 3,2,6600 GT,1,5 gb ddr 1 ram...)

(#31) #85552128


#85552128
törölt tag

Mondjuk ezek a miniumok általában sohasem voltak vlami hatásosak, azért az elég érdekes, hogy Win7-et nem rakták oda a támogatott OS-ekhez, nameg, hogy nincs DX10-es módja sem.

(#32) LackoMester válasza GabN73 (#30) üzenetére


LackoMester
addikt

akkor ez is megcáfolva.OK elhiszem :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#33) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Jó ez a gépigény, még ha nem is valós, nemhiszem h nagyon eltér a valóstól. 16GB:D hát nemtudod...max csak ez és a cod2 lesz a gépen..vááárgyuuk:)

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#34) szondahha


szondahha
csendes tag

Ez zsír én vmi gta4et felülúló igényre számítottam :)

(#35) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Nincs egyáltalán nagy gépigénye!
Gondolom ezt is fantasztikusan optimalizálták a srácok! :R

(#36) zH.


zH.
senior tag

hmm sokkal rosszabbra számítottam.
pörgősebb lesz ? :Y :R
valahogy ezt hiányoltam sok játékból ,ez ilyen szempontból jónak tűnik. :K

megnéztem a videot ,és engem lenyűgözött. :C :R
hajrá!

[ Szerkesztve ]

just be

(#37) #41133696 válasza Tottika (#6) üzenetére


#41133696
törölt tag

HW igénye sem lesz nagy, azt nem tudom, hogy a webáruházból vásárolt is, gőzös lesz e.

Remélhetőleg, a rangokat akkor úgy oldják, meg hogy a központi szerver tárolja.

(#38) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Nem is rossz a gépigénye! :DD Bár engem nem érint... :V

Sic Parvis Magna

(#39) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Ez még az asztali pc-n is elfut, nem gondoltam volna...
Notimon mégjobban. Alig várom hogy kiadják!

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#40) PH-User


PH-User
addikt

Lassan már 50GB hely a lemezen. :U

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#42) Chrys_


Chrys_
addikt

Nézzétek meg a videót 4:30-tól 4:40-ig hang nélkül! Mintha valami house-partyn lenne a kis kínai :)

(#43) #41133696 válasza PH-User (#40) üzenetére


#41133696
törölt tag

A mai TB-os vinyók korában az semmi...

Olyan mint régen az fél - 1 GB -os lemezek idején a pár megás játékok voltak :D

(#44) iknight


iknight
senior tag

Mellbevágott, ez a gépigény nagyon baráti...

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#45) #41133696


#41133696
törölt tag

http://store.steampowered.com/app/10180/

59,99€€

[ Szerkesztve ]

(#47) feka007 válasza #41133696 (#45) üzenetére


feka007
nagyúr

Majdnem 16k átszámítva, míg 576-nál 9999-ért lehet előrendelni. Komolyan gondoltad ezt? :F

(#48) CptMisi válasza feka007 (#47) üzenetére


CptMisi
őstag

CDGalaxis:
Bolti ár: 12 990 Ft
Internetes rendelés engedményes ára:
9 990 Ft
Kedvezmény: 3000 Ft (23%)

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#49) feka007 válasza CptMisi (#48) üzenetére


feka007
nagyúr

Pk mennyi ott?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.