Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jety91


jety91
őstag

HURRÁ!
Végre egy petíció amit aláírtam és figyelembe vettek :DD

[ Szerkesztve ]

(#2) Tituka


Tituka
senior tag

reménykedjünk... :K

Skizofrén vagyok, és én is...

(#3) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Nem rossz reklám, tekintve hogy ő felsége az Activision-Blizzard (Starcraft2) magasról tett ezekre, a Valve (Left4Dead) pedig alkut kötött ugyanebben a helyzetben - azzal hogy tovább moddolja az első részt :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#4) Skizz


Skizz
addikt

Normális multi nélkül senki se veszi meg, érthető, hogy megijedtek.

(#5) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Ez se valami tartalmas hír... cím alapján azt hittem, történt is valami :U

(#6) Peetig válasza Eugene Roe (#3) üzenetére


Peetig
csendes tag

Reméljük, hogy az okos modderek (khm: crackerek) majd megoldást találnak a Starcraft2 problémájára is :)

Compaq Armada 7400.

(#7) F e Z o


F e Z o
veterán

Egyébként nem lenne baj, ha csak a steam szerverén lehetne játszani. Rengetegen csalnak a cod4-ben, meg tele van 14-15 éves vérpistikékkel, akik karácsonyra wh-t kaptak ajándékba.

H2O über alles!

(#8) whYz válasza F e Z o (#7) üzenetére


whYz
addikt

ha csak a steam szerverén játszhatnak az emberek attól még ugyanúgy csalni fognak :)
ezzel csak minket(hostingosokat) próbálnak szivatni, vagy esetleg a profi játékosokat, akik nem tudom, hogy fognak így játszani...

(#9) whYz válasza F e Z o (#7) üzenetére


whYz
addikt

ha csak a steam szerverén játszhatnak az emberek attól még ugyanúgy csalni fognak :)
ezzel csak minket(hostingosokat) próbálnak szivatni, vagy esetleg a profi játékosokat, akik nem tudom, hogy fognak így játszani...

bocs, ez dupla lett

[ Szerkesztve ]

(#10) vendingo


vendingo
veterán

Szerintem meg ez is csak a reklámkampány része volt. Már nem tudtak mivel előhozakodni.
Annyira undorító módon erőltetik ezt a játékot, hogy még meg se jelent, de már kezdem utálni...
Húúúde nagyot röhögnék, ha pofára esnének, és mégse lenne annyira jó, amennyire Hájpolják XD

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#11) volvoguy


volvoguy
addikt

elvagytok késve skacok!!!!!!!!!!!!!

"Hát most megtörtént: az Infinity Ward két vezére, Jason West és Vince Zampella határozottan elutasította a dedikált szerverek gondolatát. Nyilatkozatukban az áll, hogy a játékosok többségének érdekét veszik figyelembe. Azon rajongók sirámai találtak meghallgatásra, akik hiába kerestek olyan szervereket, ahol zavartalanul játszhattak, mert hol a csalók, hol a zárt és ellenséges közösségek, hol a képességek tekintetében tetten érhető jelentős különbségek akadályozták őket a játék zavartalan élvezetében. A többség kérése és véleménye alapján jutottak erre a döntésre, szem előtt tartva azt is, hogy a Steam alaposan megnehezíti a kalózok dolgát. Ugyanakkor azt is szeretnék leszögezni az urak, hogy a hardcore játékosok a Modern Warfare 2 bütykölési lehetőségének hiányán kívül nem tapasztalnak majd érdemi változást.

Vélemény? " - Gamestar

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#12) bolvar


bolvar
senior tag

részben igazuk van hogy online azonos szintű(nemtudom hogy fognak besorolni)játékosok találkoznak.
de ehez viszont valami atombiztos anticheat program kéne hogy ne keveredjen bele az elitbe 1-2 fekete bárány de ott már igazából kifog ütni ha valaki csal.a szerényebb képességű játékosok meg hasonszőrű társaival mérkőzhet meg és lesz is esélye.
bár nem rossz az elképzelés szerintem inkább azt kéne mint quake live-ban hogy a szerverek szintet kapnak és így látja a player hogy nem neki való nem lép fel igaz ez nem gátolja az analfabétákat akik azért is felmennek balfékeskedni.
szerintem nem feltétlen elutasítadnó ez a rangsorolós dolog megkell nézni mennyire életképes a valóságban.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#13) keIdor válasza volvoguy (#11) üzenetére


keIdor
titán

Nekem így is jó, moddolt szerverre úgy se megyek... csak lagg ne legyen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14) LackoMester


LackoMester
addikt

szerintem engedni fognak-muszály lesz :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15) anulu válasza Peetig (#6) üzenetére


anulu
félisten

azert a battle.net accal nem csak azt kapod, h elindul a jatek, foleg, h SC + WoW + D3-ad is lesz...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) luw2win


luw2win
őstag

Örülök hogy átgondolja az IW a dolgot.
Így is lebögött a cod a waw miatt, nem kellene folytatni... :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#17) Ice!?


Ice!?
őstag

De ebből szerintem nem lesz semmi.
"nem fogják figyelmen kívül hagyni a dolgot". - Szóval "leszarják" a népet, és csak nyugtatgatnak?

(#18) Fortissimus


Fortissimus
őstag

remenykedjunk, h visszaallitjak a regi rendszert

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#19) volvoguy válasza Fortissimus (#18) üzenetére


volvoguy
addikt

emberek fentebb már írtam, hogy nem lesz belőle semmi, csak visszafele is kéne ovlasni

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#20) Dani_kp válasza luw2win (#16) üzenetére


Dani_kp
őstag

A CoD: WaW nem az IW sara, hanem a Treyarch-é :U ...szóval a WaW-ot nem kell idekeverni :U ...

https://ingatlan.com/33821564

(#21) whYz válasza volvoguy (#19) üzenetére


whYz
addikt

mindjárt keresek magamnak valami jogvédőt és bepereljük őket... :)

(#22) luw2win válasza Dani_kp (#20) üzenetére


luw2win
őstag

Nem de cod néven futott az is, szal egy hozzá nem értő azt hiszi h egy gyártó.
Szvsz több ember hiszi azt hogy az egész cod egy gyártó alatt fut, mint külön

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#23) bul07


bul07
nagyúr

én valahogy azokat hozászolásokat nem értem amibe azzal jönnek hogy sok csaló meg tízéves kis gyökerek nem kell olyan szervere menni ahol sok a csaló(pb hiánya vagy admin hiánya miatt) meg gyerekes a viselkedés a mostani sok szerveres lehetőségnek pont az volt az előnye hogy sok fajta lehetőség volt és előbb utóbb mindenki megtalálta a neki tetsző szervert ahova visszajárt és megismerte az oda járókat

a sok magát "pro"-nak képzelő ember aki amiatt nyavalyog hogy gyenge játékosokkal is kellet játszania hát azokra nem is mondok véleményt annyit igen hogy mindenki volt kezdő

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#24) Dani_kp válasza luw2win (#22) üzenetére


Dani_kp
őstag

Jogos, de félig igaza is van, mivel a "gyártó" (kiadó) egy is, még pedig az Activision :U szóval joggal hiszek azt hogy egy és ugyan az....de aki már valaha cod-ozott is bármelyik résszel az szerintem azért tudja, hogy melyiket ki fejlesztette, sőt biztos tudja, mivel szerintem az embereket a multi miatt érdekli jobban mint sem az egyjátékos mód miatt, de ha más nem a megvett játék borítóján ott virít vagy az Infinity Ward vagy a Treyarch felirat/logó :U ...

https://ingatlan.com/33821564

(#25) luw2win válasza Dani_kp (#24) üzenetére


luw2win
őstag

Sokan csak annak örülnek hogy ott van a polcon, és megveheti a fiának, stb, sokkal többen játszanak 14-16 évesen mint 20+ évesen, és a kicsiket csak az érdekli hogy valaki megveszi nekik és ők meg játsznak, nem pedig az hogy milyen gyártó van ráírva. COD: WaW-ból is azért elkelt egy pár darab hiába van ráírva treyarch

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#26) D.Orion válasza bul07 (#23) üzenetére


D.Orion
veterán

"...meg gyerekes a viselkedés..." Azért, mert a célközönség is gyerek, 8-16 éves korosztály.

(#27) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ezeknek ennyire nem tűnt fel, milyen jó játékot csináltak?:U.
vagy az nem tűnt fel nekik, hogy elég sokan képviseltetik magukat COD multikban?....:U
tök felesleges volt ez az egész hajcihő a multi körül...egyik legjobb része a játéknak, tudják a userek, és sztem ők is...minek volt ez az egész?:W...
nemértem ezeket.. :DDD

vagy csak kiváncsiságból tették ezt ,hogy mennyien és hogyan viszonyulnak az IW-hoz...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28) aram01 válasza - = Zk = - (#27) üzenetére


aram01
nagyúr

lehet hogy ingyenes közvélemény-kutatás volt ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#29) - = Zk = - válasza aram01 (#28) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hm. látod ez lehet ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30) bul07 válasza D.Orion (#26) üzenetére


bul07
nagyúr

nem úgy értettem hogy a fiatalabbak ne játszanak miért ne de úgyis kitűnik hogy ki milyen korú és értelmi szinten van
lehetne említeni nem egy szervert(cod4) ahol lehet érezni hogy anyuka apuka fizeti a szerver bérlést és az admin jogú anyázik ezerrel vagy tele van csalóval na ilyen helyekre véletlen feltalálok nem megyek vissza és kész de hogy egyesek mazochisták és maradnak vagy visszajárnak arról nem a mostani megoldás tehet

de ha központi szerverek lesznek és pont a legkisebb pingű szerveren nem a legértelmesebb csoportjába sorolható emberek lesznek fent akkor mi a rákot csinálsz maradsz és elviseli mert nincs más alternatíva most azért van lehetőség bőven mindenki megtalálja a helyét

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#31) IreN!CuS válasza bul07 (#23) üzenetére


IreN!CuS
őstag

"a sok magát "pro"-nak képzelő ember aki amiatt nyavalyog hogy gyenge játékosokkal is kellet játszania hát azokra nem is mondok véleményt annyit igen hogy mindenki volt kezdő"

Kicsit kevered a dolgokat.......lehet nem is kicsit,fölösleges próbálkozás az észosztásra....

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#32) Depression


Depression
veterán

Nem fér el a két elképzelés egymás mellett?
A vele foglalkozóknak saját szerver, míg a kocajátékosoknak a központi?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#33) h-yle


h-yle
addikt

Semmi ilyet nem írt twitteren. Fake, kamu, photoshop.

http://twitter.com/fourzerotwo

Ezt viszont ő írta:
http://www.fourzerotwo.com/?p=745

Nem lesz dedikált szerver. Ez 99%

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#34) hommeros válasza h-yle (#33) üzenetére


hommeros
őstag

Akkor tényleg reagáltak a játékosok akciójára. Letojták.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#35) LackoMester válasza luw2win (#16) üzenetére


LackoMester
addikt

IW semmi köze a COD WAW-hoz azt azok a szerencsétlen Treyarch-sok készitették.Itt az Activision(mint kiadó)a bünös :K
egyébként jó lenne,h.ha engednének :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#36) menalcas


menalcas
őstag

Legyen így, de akkor legyen már választási lehetőségünk ne ez a random *aszság, illetve legyen telepítve MO-n is szerver mert ugye ha ők nem engedik a dedikált szervereket akkor ők biztosítsák, na már most én és még számtalan COD társam szerintem nem igazán komálná ha 120-as meg a feletti pingel kellene játszani mert a legközelebbi szerver amit az IW biztosít németországban meg mittudom én hol lessz :U

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#37) IreN!CuS válasza menalcas (#36) üzenetére


IreN!CuS
őstag

hasonló hülyeség mint amit egyik fórumtárs okoskodott össze a "pro" emberek így meg úgy,eszmefuttatásával.
Kérlek,a szaros T-home-s netemel(2 mb) 40-50es pingel játszottam cod2/cod4-et német serveren.(és pl direkt német srv-t béreltünk vagy sponzor azt adott....mivel az jó volt pl.a hollandoknak/lengyeleknek/angolok....is rajtunk kívül)Holland serveren volt olyan 50-60.Angolon már magasnak számító 70-80as.....
Miről beszélsz? :W :W

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#38) menalcas válasza IreN!CuS (#37) üzenetére


menalcas
őstag

Warozz vagy 2 őt te is oroszokkal és megtudod milyen külföldi szerveren játszani, Gondolod majd oda figyelnek hogy a magyarok akik max megveszik 1-2 ezren majd a gamét ne pingekjenek.....
Nem érted a lényeget itt nem dedikált szerverek lesznek amikből van néhány 10000, lessz valami központi rendszer meg lesznek valószinüleg kihelyezettt szerók, nem az hogy felépek egy szeróra nagy a pingem nem megyek rá többet megyek egy másikra, oda mész ahova tesz mert ő úgy gondolja, nagy öröm :(((

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#39) menalcas válasza menalcas (#38) üzenetére


menalcas
őstag

Egyébként nem mondom hogy ez lessz csak azt ha ez lenne akkor régen rossz lessz reméljük a legjobbakat, ettől függetlenül megveszem ha meg nem lessz az igazi akkor sátánista szertartást rendezek IW módra :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#40) IreN!CuS válasza menalcas (#38) üzenetére


IreN!CuS
őstag

"megtudod milyen külföldi szerveren játszani" szerintem tudom...milyen.... :U :U Nem kell velük warozni...amúgy az oroszok is jönnek .de srv-re...innentől kezdve...megint nem tudom....mi miről megy:)
És a 120as .de srves ping miatt írtam amit írtam....

Az,h mi h lesz majd elválik,addig meg max tippelgetni lehet :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#41) priti


priti
addikt

Most ez mi a rák? Xfire nem lát majd szervereket a COD6-hoz? Jól értem?

Hardverlesen

(#42) menalcas válasza IreN!CuS (#40) üzenetére


menalcas
őstag

20 nap és kiderül :C

priti: nem fog látni mivel nem lesznek, konkrétan lessz egy saját rendszere amivel tudsz majd multizni :B

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.