Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) luw2win


luw2win
őstag

Mikor kapunk már egy olyan patchet amibe már lesz console is :F

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2) bishoplogan válasza luw2win (#1) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Ha kapunk is, akkor könnyebb feltörni ;)
éljen az iw

(#3) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Már a legnagyobb letöltő oldalakon este fenn volt a"pach" hozzá.Sajnos.Ennyit ért az egéssz kb mint az iw-net.Ha már 5-6 ember akar bemenni egy szeróra akkor az esélyek azonosak tipmix -el 2:1 .Ekkora eladott példányszám után nem képesek hathatós lépésre a csalók és a rendszerhibák kiküszöbölésére.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4) doddy válasza jozefgucci1 (#3) üzenetére


doddy
tag

emiatt adtam el a cod 6omat.. no support... de lvárják, h megvesgyék. Sajnos a haszon már megvan nekik, nem kötelesek a játékosok kívánságait figyelni.

Várom inkább a BC 2-őt, Medal Of Honor-t illetve AVP 3-at :R

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#5) danati


danati
senior tag

Ezzel a patch-el adtak a sz*rnak egy pofont. :(((

(#6) D1Rect válasza jozefgucci1 (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Még mindig megy a virágbolti werzió? lol.

(#7) Narxis válasza danati (#5) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jah. :/

Thanos was right.

(#8) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Sajnos a cod részekről nem lehet elmondani hogy javítgatnák a játék hibáit és foglalkoznának velük. :( de végülis mind1 mert évente jön újabb rész szóval felesleges is erre időt szánni :o

[ Szerkesztve ]

(#9) Godefroy


Godefroy
senior tag

Hát elég szarra sikerült a multi rész az biztos.
10 konnektből kb a felében "Can not connect to host"
A maradékban pedig 5 ből 3x "lobby closed"
Tehát 10 próbából 2x lehet játszani akkor is kb ugyanazokon a pályákon.
Ráadásul halamos ping aalpján szervezni a csoportokat így 10 es szintűek nyomják 70 es szintűek ellen és akkor 200:40 eredmények születnek magyarul népírtásba torkolik a dolog.

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#10) Prof01 válasza D1Rect (#6) üzenetére


Prof01
veterán

Persze. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11) pete_21 válasza Godefroy (#9) üzenetére


pete_21
addikt

Na igen, van olyan, hogy baromira kiegyenlítetlen a küzdelem, és nem csinál semmit. Esetleg következőben máshogy variálja a csapatokat, de úgy se a legjobb...
Nem is tudom, miben volt, vagy régebbi COD vagy Unreal Tournamentben volt, hogy ha az egyik csapat elnyomta a másikat, akkor kiírta, hogy: 'auto-balancing teams', és egyből jobb volt a helyzet. :)
Inkább úgy rémlik, hogy régebbi COD volt. Nem tudom, miért nem hagyták benne...

(#12) divrapier


divrapier
tag

Konzolon is ilyen sz@r a helyzet hogy cheat, lag, nem tudsz connectelni stb vagy ez PC only feature?

GeForce 7800 GS 256 mb (overcloced to 512 mb)AGP

(#13) D1Rect válasza divrapier (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha jól tudom, ez PC only.

(#14) monguz82


monguz82
tag

A patch után 5 perccel már aimes, és textúrahackes csalókkal és carepackege-el rohangáló darálókkal találkoztam... :(((
Erről ennyit...
Ráadásul sehol 1 komolyabb patch, mappack vagy vmi. Pedig az 1 milliárd dollárból már csak futná nem??? :F :W

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#15) Ser válasza monguz82 (#14) üzenetére


Ser
tag

Tényleg ilyen katasztrofális a helyzet? Februárban akartam megvenni csak az online része miatt. De ezek szerint akkor nem tudják kiszűrni a csalókat??

(#16) pete_21 válasza Ser (#15) üzenetére


pete_21
addikt

Van/lesz valami VAC rendszer, Valve Anticheat, de nem tudom, hogy üzemel-e már. Ha igen, akkor viszont ennyit is ér...

(#17) Jaffafa


Jaffafa
aktív tag

Én tolom a megjelenése óta (9. napnál járok :DD ), de szerintem a balanszolás egész jól megoldott. Viszont ami bosszantó az az, hogy rettentö nagy pingkülönbségek vannak. Gyakran akkora, hogy inkább lépek is, mert esélyem sincsen, annyival gyorsabb a másik. Szerintem azért nem olyan sok hacker van fenn. Én legalábbis kb 30-40 játékonként találkozok 1-el. Ha az ellenfélnél van/nak, akkor lépek, ha nálunk, akkor meg elöszeretettel üldözöm és lövöm fejbe a csákót. Nem szokták szeretni :DDD .
De ez télleg nem nagyon jellemzö, legalábbis Hardcore Team Deathmatch-en nem.
A pályák rendben vannak összességében és méltó utódja az MW-nek, de a ping problémát megoldhatnák, mert az gáz. Viszont a sok rinyáló az sokkal idegesítöbb, mint az a pár hacker.

Pete_21: Van olyan és úgy látszik ,hogy szart se ér.

[ Szerkesztve ]

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

(#18) keIdor


keIdor
titán

Ezzel is csak adtak a szarnak egy pofont.:(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19) bunfi


bunfi
őstag

hát hogy őszinte legyek, ha nem csak a marketingnek hittetek volna és nem veszitek meg, akkor az IW kénytelen lenne tenni valamit, mert nem fogy a cucc. de így, hogy 1 milliárdot hozott a konyhára, így csak kitűnő példa arra, hogyan kell a teljesen a "néha játszogatok" és "elfunolgatok" kategóriának játékot készíteni de ez nem feltétlenül baj, csak kihat a többi játékra is, hiszen pénzből élnek a befektetők, nem? :(((

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20) Godefroy válasza Jaffafa (#17) üzenetére


Godefroy
senior tag

Mit jelent a "Én tolom a megjelenése óta (9. napnál járok " ?

A balanszolás egy kalap kakkancs most is fent voltam 2 órát de szenvedés már csak az 5. csillagért csinálom ;)

Csalóból rengeteg van sajnos tényleg.
60:3 statot nem érsz el normálisan. A legjobb fejek akik mire belépek már küldik a helikopter ami ugye 7 frag után van.

Szóval van itt minden obégató óvodás, rinyáló 10 éves (nem is értem a játék "elméletileg" 18+" de rengeteg a gyerek fent (hangjukból itélve), meg frag hunter is.

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#21) monguz82 válasza Ser (#15) üzenetére


monguz82
tag

Játékmódtól is függ a csalók menyisége. Tdm-en,demolition módokban vannak inkább, a hc tdm, sd, hc sd sokkal jobb, ott nem találkozni ilyesmivel...
Sajnos az anti-cheat rendszert is ajnározták, így már csakazértis alapon egyre másra jönnek az újabb cheatek, hackek...
És ugye a 8-10 éves Vér Istvánokat sem szabad elfelejteni ugyebár.
Még a levelhackereket sem szűrik! lol

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#22) Ser válasza monguz82 (#21) üzenetére


Ser
tag

Ez esetben lehet, hogy nem fogom megvenni.. Nagyon elbizonytalanodtam, hogy ilyen problémák vannak, bár igaz kalóz másolattal elvileg nem is lehet online-ba játszani, de engem főképp azok a híresztelések győztek meg a játék megvásárlásáról, hogy akit csaláson kapnak, azt bannolják..

(#23) Jocy válasza Ser (#22) üzenetére


Jocy
aktív tag

Nagyon elbizonytalanodtam, hogy ilyen problémák vannak, bár igaz kalóz másolattal elvileg nem is lehet online-ba játszani

elvileg nem,gyakorlatilag most is nyomják..... :D

[ Szerkesztve ]

(#24) F e Z o válasza Ser (#22) üzenetére


F e Z o
veterán

Elég sok embert bannoltak már a steam-ről. Nekik ugrik az összes steames játékuk. Azonban még mindig sokan csalnak, sajnos. :((
A kalózmásolatról annyit, hogy tudomásom szerint csak 2 percet enged játszani, utána kiléptet, meg a verziószám is más virágbolti verzióval.
Sztem ezek ellenére is érdemes megvenni, azért csak össze lehet kuporgatni 10k-t.

#21 : Nos igen, a level hackereket is igazán kidobhatnák, mivel véleményem szerint az is csalásnak minősül.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#25) Jaffafa válasza Godefroy (#20) üzenetére


Jaffafa
aktív tag

"Mit jelent a "Én tolom a megjelenése óta (9. napnál járok " ?"

A multiban van egy számláló, amiben a játékban eltöltött idöt mérheted (a multi részen).
Na ez nálam már több, mint 9 nap (9x24 óra), szal van "rálátásom". Annak meg aztán végképp nem sok köze van, hogy ki a jó játékos és ki nem, hogy kinek milyen szintje van. Én még csak a prestige 2-ben vagyok most lvl61, de amint váltani fogok és jön a prestige 3, már lvl 1en is elkenem sok embernek a száját. Nem vagyok über player de azért elég ritkán fordul elö, hogy kevesebb legyen a kills-em, mint a deaths egy játék után. Amint megismerted az összes pályát annyira, hogy tudd, hol vannak a "gázos", veszélyes helyek és mikre kell figyelni, onnantól sokkal könnyebb. Nekem ez eltartott kb lvl 60ig. Onnantól, bár lassan, de pozitívban tartom a kill/death ratiomat. Most asszem kb 13000 killem van és egy jó ezressel kevesebb death-em. Persze ez igazából mit sem számít. Sírni mindig könnyebb :C

Mint mondtam, szerintem a sok "whiner" sokkal irritálóbb. IW csinálhatna nekik külön egy Title-t. 10-böl 9 játékban megy a sírás, hogy valaki kemper, vagy nooblaucher. Tisztára úgy nyomják, mintha valami értelme lenne. Persze én sem szeretem öket, de a legtöbb kemper balfasz és max egyszer tud kinyírni, onnantól kezdve te 2-3x leszeded ugyanott. A másik dolog, hogy egyáltalán nem tiltott dolog. Ki vagy te, hogy megmondd neki, hogy hogyan játszon? Szerény nyomott véleményem szerint, aki tud, az soxor ebböl még elönyt is kovácsolhat. Van, hogy én is kempelek egy kicsit, ha elfáradtam a futásban. Öreg vagyok én már az állandó futkosáshoz. :DD

[ Szerkesztve ]

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

(#26) Jaffafa válasza F e Z o (#24) üzenetére


Jaffafa
aktív tag

"#21 : Nos igen, a level hackereket is igazán kidobhatnák, mivel véleményem szerint az is csalásnak minősül"

Egyetértek. De én csak kiröhögöm azt, akinél ott van a Prestige 10-es ikon, de a kill death ratio a meccsen meg 1:10-körüli. Szánalmas :W

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

(#27) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Az a helyzet, h megint simán játszanak a warez verzióval...ennek az iw szutyoknak nem sok értelme van...több Steamos haverom panaszkodik, h az eredeti verzióval is rémálom a játék.
Szerintem soha többet nem lesz COD PCre...sajnos a konzol visz mindent, főleg addig, amíg 10-15 szoros eladásokat produkál, mint a PCn.
Igen, lehet kifogásokat találni, nyafogni, de csak egy valami segít, néha kell venni eredeti játékokat!

(#28) Knilee


Knilee
tag

haverom már több hete játszik az mw2 multival a hackelt változattal és őt kevesebbszer dobja ki mint engem eredetin. ma nem sikerül végigjátszani 1 mecset sem mert mindig kidob steam connect failed vagy server connected time out pedig semmi letöltés feltöltés nem megy már ott tartok hogy kidobom a játékot és én is a törtön játszom ha még lehet :W :O

(#29) Ari18


Ari18
őstag

Meg akartam venni a multi miatt, de ahogy olvasom felesleges... :U

(#30) mr.saint válasza Ari18 (#29) üzenetére


mr.saint
tag

Több a rossz hír róla mint a jó. Sajnos :W
Te döntesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.