Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) talmida válasza Morden24 (#30) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Elôszöris bocsáss meg, 2 okból is, hogy 1) a nickedet rosszul írtam :B , 2) hogy eddig nem vettem észre a hozzá(m)szólásodat. :W

De térjünk a tárgyra: ezt írtad:
"Örülök, hogy eljutottunk a "nincsen több indokom, csak simán jobban tudom" fázisig. Picivel többet néztem ki belőled. Kár volt." Nem jutottunk el a "nincsen több indokom, csak simán jobban tudom" fázisig. Ez egy téves konklúzió. :U

Nem gondoltam, hogy ezen a mondatomon, hogy Hát, talán, ha idősebb leszel, majd te is értékelni tudod a bűnbocsánatot. ennyire kiakadsz! :( :((( Egyáltalán nem pejoratív értelemben akartam említeni a korodat, hanem mert valóban úgy vettem észre, hogy, ahogy idôsödik az ember, egyre jobban rászorul a kegyelemre. Én legalábbis igen.:B

Aztán mindenkinek joga van elmodani a saját véleményét és tapasztalatát. ;) Ennyi történt. Megosztottuk egymással a gondolatainkat, ...amikrôl persze kiderült, hogy nincs közös nevezôjük. :) Nem ez az elsô ilyen eset a világtörtrnelemben. De ettôl még nem dôl össze a világ és szerintem továbbra is beszélgethetünk normálisan,...és attól, hogy te nem hiszel Istenben és nem értesz egyet a Biblia mondanivalójával, még nem muszáj másokat sértegetni :B vagy a vizet fölkapni. :B

Nem állítom azt, hogy a világ 67%-a alapban pokoltöltelék, hanem azt állítom, hogy alapban a világ 100%-a az. :B :K Ugyanis mindenki vétkezett, nincs csak egyetlen egy makulátlan életû ember sem. Igazság szerint mindenki méltó lenne a büntetésre, de Jézus helyettesítô áldozata által mégis kegyelemben részesülhet az, aki azt igényli. :R Nincs force, nincs erôszak, hanem szabad akarat, szabad választás van! :R :R Forrás: Pál Rómaiakhoz írott levele 6. fejezet: 23. vers, + János Evangéliuma 3.rész 16, 17. vers

íjjájom, az okkultizmussal valóban jobb vigyázni. Ha már természetfölötti kapcsolatot keres valaki, akkor szvsz maradjon safe zónában, vagyis Isten térfelén ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.